Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eskişehir'de Bisiklet alabileceğim bir yer?

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Recep Kağan Kaya tarafından paylaşıldı.

1. Recep Kağan Kaya

Recep Kağan Kaya Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar sayanızde bende bısıklet hayranı oldum.Ancak bısıkletım henuz yok.
    MTB bısıklet almayı dusunuyorum ama daha önceleri bu işle ilgilenmediğim için eskişehirde bilidiğim ii bir bisikletçi yok yardımlarınızı beklıyorum
    şimdiden teşk..

(acık adres verırsenız sevınırım).

REKA

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Vişnelikte muratoğlu bisiklete gidebilirsin hatta adımı verirsen yardımcı da olur.Adresi Vişnelik Mahallesi Erdinçler Sokak 13/C ondan başka da orta ve üst seviye bisiklet satan yer yok.Aynı zamanda delta bisikletin de malzemelerini bulunduruyor.Yok ben anlamam dersen müsait zamanımda yardımcı da olurum yanında gelerek başkada elımden bırsey gelmez :)

Recep Kağan Kaya bunu beğendi.
  3. çaylak26

çaylak26 Kıdemli Üye

Seviye:
    Hocam bence bisiklet alıcaksın kesinlikle internetden al derim.MTB den anlayan bir arkadaş bul(yol bisikleti olsa yardımcı olurdum ama mtbden pek anlamıyorum)önce bütçene bir bak ve bütçene uygun bisikletlere tek tek bak forumda birçok bisiklet ile ilgili yorumlar var.alıcağın bisikleti karar verdikten sonra arat forumda bak bakalım alanların yorumları ne çok yardımcı oluyor.Eğer bir bisikletçiye gidersen sana ne olucağını söyliyim gittiğin bisikletçiye göre sana birkaç marka çıkarıcak ve diyecek bunlar güzel kendisinin getirebildikleri markalar bunlar bunları övücek sana ve sende o markalardan birni almak zorunda kalıcaksın ama aslında piyasada birçok kaliteli marka var eğer internetden alırsan daha çok çeşit içinden alışveriş yapma şansın olucak ve birşey daha var internetden daha ucuza alma şansında var.ÇünkÜ bazı bisikletçiler üzerine fiyat koyuyor tabi doğal olarak ama daha ucuza almak varken neden pahalı alıcaksınki.Forumdada bakarsan genelde internet üzerinden alışveriş edildiğini görürsün.Ve kesinlikle acele etme derim iyi düşün çünkü pişman olabilirsin.alıcağın makineyi seçtikten sonra mutlaka alıp kullananların yorumlarına bak kaç paraya aldıklarını sor alırken kazık yeme.Hadi iyi alışverişler sana şimdiden hayırlı olsun

4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Alinin söylediklerinde da doğruluk payı cok benim söylediğim sıfır bisiklet alacaksan yok ikinci el alacağım diyorsan bu forum tam yeri önce biraz oku özellikle bisiklet seçimi bölümünü sonra ne istediğine tam karar ver ve bekle uygun birşey denk gelinceye kadar beğendiğin birşey denk gelıncede anlayan bir arkadaşına danışarak alabılırsın ama ınternetten alışverış yapmam Eskişehirden görerek alacagım dıyorsan söylediğim yerden başka birkaç ufak yer daha var istersen onlarıda sayarım ama çeşit bolluğu açısından en büyük yer orası.

5. Bülent Onutkan

Bülent Onutkan Bisikletkolik

Seviye:
    Özel msj attım bakarsanız sevınırım......

6. Barış BİRLİK

Barış BİRLİK Engineer / Archer / Cyclist

Adı:
    Barış Birlik
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Önce Muratoğluna bak fiyatları incele , seyahat imkanın varsa şehirdışındaki büyük satıcıların fiyatlarına bak karşılaştır ona göre bak işte :D Ama eskişehirde pro malzeme bir tek muratoğlunda var

7. ottoman

ottoman Aktif Üye

Seviye:
    esnaf arkadaslarımızı kotuleyecek yorumlar yapmayın lutfen. sonucta onlar da evde uretmıyorlar bısıkletlerı ve gecımlerını saglıyorlar bu ısten. dısardan bırseyler soylemek cok kolaydır.tabıkıde elındekı malın ozellıklerını tavsıye edecek.3-5 lıra fazla olabılır aksını savunmuyorum ama bence arastırmanızı yapın, karar verdıgınız bısıklet eskısehırde varsa gıdıp ondan alın,yoksa baska alternatıfler dusunun. yarın, emek verıp ayakta kalmaya calısan esnafı da bulamayabılırız.zaten bu mantık yuzunden eskısehırde cok az sayıda bısıkletcıde special malzeme var.sonra bı bısıkletı hıc gorup dokunmadan almak cok da mantıklı bısey degıl, bılgısayar almak gıbı bısey degıldır bısıklet almak ! saygılar.

8. semih adanır

semih adanır Yeni Üye

Seviye:
    bnde eskişehirde bmx arıyorum yardımcı olabılırmısınız

9. semih adanır

semih adanır Yeni Üye

Seviye:
    bende eskişehirde bmx arıyorum yardımıcı olurmusunuz

10. semih adanır

semih adanır Yeni Üye

Seviye:
    bnde eskişehirde bmx arıyorum yardımcı olurmusunuz

11. Recep Kağan Kaya

Recep Kağan Kaya Yeni Üye

Seviye:
    Muratoğlu bısıkletı bılıyorum bende ordan almayı dusunuordm :) 2 .ele gelınce
    mantıklı .Malum öğrenciyim bütçem kısıtlı ayrıca düşünmek ıcın çok vaktım war.

İlginiz için çok teşkdrm.

Saol Ferhat abi

Onur abi henüz sitede yeni oldugum ıcın cwp weremıorm :)

12. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Sen kararını ver olmadı her şekilde yardımcı olurum BMX arayan arkadaşıma gelince o bisikletlerde var söylediğimiz yerde.Gidip inceleyebilirsin.

13. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Tahsin sonuna kadar katılıyorum. ayrıca yaklaşık bir iki aydır fırsat buldukça gidip çayını içiyorum Sezgin abinin özellikle eski modellerde fiyatlar oldukça uygun oradan malzeme alıp Bursaya Konyaya gönderdıklerım oldu arkadaşlar için.Söylediğim gibi özellikle geçen sene aldığı ve borcunu bitirdiği ürünlerde oldukça yardım yapıyor.yeni modellerdede yapacak birşey yok herkez kaça satıyorsa oda aynı fiyata veriyor.Zaten üst seviyeler ya dolar ile yada euro ile geliyor ve hemen hemen heryerde fiyatları aynı.Buradaki avantaj birincisi aldığın kişiyi dükkanı biliyorsun ikincisi aldığın ürünü görerek alıyorsun.

ottoman bunu beğendi.
  14. Burak Açıl

Burak Açıl Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yaklaşık 5-6 sene önce ordan bisiklet almıştım, castello :)

15. Hüseyin Cengiz

Hüseyin Cengiz Yeni Üye

Seviye:
    Bence muratoğlu bisiklete git. Ben bisikletimi ordan aldım ve de çok memnunum..

16. Necati Durmaz

Necati Durmaz Üye

Seviye:
    muratoğlu bisiklette istediğini bulabilirsin. (eğer internetten almayı düşünmüyosan tabiiki), satış sonrasında da her türlü yardımı ediyolar sağolsun. ister kendi satmış olsun isterse başka yerden almış ol. servis kısmında yardım çok iyi diyebilirim..

17. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ben de birçok yeri gezdim Eskişehirde ve en iyi bisikletler Muratoğlunda vardı, 3 tane bisiklet aldım Sezgin abiden almasan bile git bir bak bisikletlere fikir edinirsin en azından.

18. Batuhan Atmaca

Batuhan Atmaca Üye

Seviye:
    Akın bisikleti tavsiye ederim

19. ali bahar

ali bahar Yeni Üye

Ben de bu aralar bisiklet almayı düşünmekteyim. maddi durumumun imkan verdiği ilk fırsatta 2. el veya sıfır bir bisiklet alacağım. 1-2 ay sonra tavsiyelerinizi almak için tekrar buraya yazarım :) anladığım kadarıyla muratoğlu bisiklet iyi bir tercih olacak

20. deniz anıl küçükyılmazlar

deniz anıl küçükyılmazlar Aktif Üye

Seviye:
    eskişehirde adam gibi ilgilenen bi muratoğlu bisiklet var. sezgin abi sağolsun az kahrımı çekmiyor. coğu zaman ufak tefek şeyler için işçilik ücreti bile almıyor. bir de bazı esnaflar gibi ücreti daha pahalı olanları size kitlemeye çalışmıyor. ama pazarlık konusunda eli sıkıdır valla:)