Eskişehirde Antreman İçin Sürülcek Yer / Sponsor

Murat Saygin

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Bianchi
İyi günler arkadaşlar. Öncelikle sorum benim bir arkadaşım Çorum'da yaşıyor orada yanılmıyorsam bir kulüp varmış bisiklet kulubü yarışlarda filan temsil etmesi için işte sporcu arıyorlarmış benim arkadaşım hiç yarışa katılmamasına rağmen antremanlara katılıyordu ve antremanlarda altına 3.000 küsür euroluk karbon carraro bisiklet vardı. Eskişehir'de de buna benzer bir yer var mıdır? Ayrıca nerelerde antreman yapabilirim güvenli ve hızlı gidebileceğim önümü kesmeyecekleri bir yer.

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Murat Saygin
Yol bisikleti kullanıcısı isen facebookdan ekle beni bir de özel mesaj ile hatırlatma yaz gençlik spor klubunun yol ve mtb takımı var ama ben kişisel tercihlerden ve gördüğüm büyük yanlışlarından dolayı girmiyorum hatta muhattap bile olmuyorum.

İki hafta önce Akut bisiklet takımı kurdu haftaya antremanlara başlıyorlar muhtemelen bende katılacağım.Yok onlar başlamaz ise zaten bizim 10 kişilik bir gurubumuz var antreman yapıyoruz ama bu on kişinin her zaman işi gücü çıkıyor 3-4 kişilik guruplar ile çıkılıyor.En kötü ben tek çıkıyorum yada yanıma o gün müsait olan bir arkadaşı alıyorum.haftanın 4-5 günü antreman yapabileceğin arkadaşlar var.Dediğim gibi en kötü ihtimal ben en az 4 gün yapıyorum faceden eklersen davet yollarım müsait oldugunda katılırsın .Tabi tüm bunlar yol bisikleti kullanıcısı isen ve belirli bir kondisyon seviyesine geldi isen öbür türlü sıfırdan bir düzeye çıkarmaya benim yaz dönemi zamanım olmuyor kış mevsiminde dersen kim olursa olsun gelebilir 3-4 ayda yeterli performansa cıkarırız.

Yol bisikleti için Eskişehir bulunmaz fırsattır 85 km Kütahya yolu 100 km Ankara yolu 175 km Bursa yolu kaymak gibidir emniyet şeridi 2 metre civarındadır.Rampoa antremanı için Tıp fakültesi üstündeki 2.4 km lik çağlayan yokuşu veya 10 km lik hekimdağ,Bozdağ bulunmaz fırsattır.

Murat Saygin

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Bianchi
@ferhat köse

Hayır, şehir bisikleti kullanıyorum Sitesinde ise Urban-Crossbikes kategorisinde. Sanırım antremanlara filan katılmak için cyclocross veya yol, yarış bisikleti lazım bana işte bunu nasıl temin edebilirim? Satın almaktan başka :D