Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

eskişehir... =)

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında abdullah uluşerbet tarafından paylaşıldı.

1. abdullah uluşerbet

abdullah uluşerbet Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar. kırıkkalede öğrenciyim bu hafta sonu ailemi ziyaret sebebiyle eskişehire geliceğim inşallah... hava durumlarına göre hafta sonu için bi grubla antremana çıkmak isterim varsa pedalı güçlü uzun yola çıkan arkadaşlar benimle iletişime geçerseniz çok sevinirim :rolleyes: saygılarıma...

2. A.Kadir Ünal

A.Kadir Ünal Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kesin bilgi almak istersen Ferhat Köse'abimize Mesaj atabilirsin.Hafta sonları Tur düzenliyor.Katılabilirsin.

3. Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt HOCAOĞLU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Kimseyi aramana gerek yok, Eskişehir deyince Ferhat Köse kardeşimle irtibat kurarsın.

Mehmet_Gürsoylu bunu beğendi.
  4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Cüneyt abi teşekkürler ama arkadaşımız pedalı güçlü birini arıyor o yüzden ben malesef olamam .Aramaya devam etsin bulur inşallah.Birlikte pedallayacak bir arkadaş ne bileyim bisikletsever arasaydı o zaman seve seve bizde ona davetiye yollardık :)

5. Mehmet_Gürsoylu

Mehmet_Gürsoylu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Abi lafın gelişi söyledi sanırım arkadaş :)

6. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    benim konuyla bi alakam yok, eskişehir'de de diilim... ama arkadaşa hak verdim ben..

tek günü var... ve önceliği performans...

"bi gün, kim olsa anlaşılır, muhabbet edilir... sorun yaşanmaz zaten... böyle bi tura katılan kişi de illaki bisikletseverdir zaten..." diye düşünmüş olabilir...

oturalım bi yerde akşama kadar sohbet edelim... ama mesela 30 ve üstü ortalamayla 150 km gidebilen bi arkadaşsa, yol arkadaşı olarak, kendimi tavsiye etmem şahsen :)

(bence de, taaa ankaralardan eskişehir'e müdahale de ne demek :) bana n'oluyosa :) )

Mehmet_Gürsoylu bunu beğendi.
  7. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Mehmet cümle aynen şöyle "varsa pedalı güçlü uzun yol yapmak isteyen arkadaş " ve ikinci cğmle "benimle iletişime geçsin" ben o yüzden kendimi katamadım sen bu durumdaysan arkadaş ile iletişime geç çünkü birde o şekilde istiyor benimle iletişime geçsin diyor....

8. abdullah uluşerbet

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    pedalı güçlü ve uzun yoldan kastım; estağfrullah yanlış anlaşılmasında, ben olabildiğince acemiyim zaten, onu yazmaktaki amacım geldiğim kırıkkalede hiçbir bisiklet faliyetini olmaması ve benim kendi bireysel çalışmalarımın dışında bazı büyük çaptaki takım antrenmanlarının nasıl olduğunu görmek istemem. yanii; hani bi tabir vardır ya kendini aşmak die isteğim onu yaşamak yani. yapabileceğimin şeylerin üzerine çıkmak bunuda ancak memleketim eskişehirde yapabiliirm...
    bilmem kendimi anlatabiliyormuyum..?

9. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Abdullah madem bu şekilde bir arayışın var konuyu çok yanlış açmışsın öncelikle ne tür bisiklet kullanıyorsun onu yazman gerekir.Eğer ki Mtb kullanıcısıysan ona göre yönlendirebiliriz.Yok yol bisikleti kullanıyorsan o senin büyük çaptaki takım dediğin Eskişehirde yok.Zaten ülkemizde yol takımı iki elin parmak sayısı kadar bunların büyüklüğü de tartışılacak durumda.Ben şahsen senin ne yapmak istediğini tam anlamış değilim, yazdıklarından çıkarabildiklerim bu kadar.Yok ben sadece tur yapmak istiyorum uzun yol yapmak istiyorum dersen şu an tarihi belli değil hava durumuna göre cumartesi yada pazar günü 90 km lik bir tur yapacağım sana yeterli olur mu bilemem ama gelmek istersen katılabilirsin....

abdullah uluşerbet bunu beğendi.
  10. abdullah uluşerbet

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    o zaman dile getiremediğim isteğimi şu şekilde değiştireyim;

ben yol bisikleti kullanıyorum ve sadece tur yapmak istiyorum uzun yol yapmak istiyorum... =)

yönlendirmeleriniz ve bilgileriniz için teşekkür ediyorum, bu konularda pek tecrübe sahibi olmadığım için sanırım isteklerimi dile getiremedim. Bir şekilde bu işin içine girmem gerektiğini düşünüyorum. Ve inşallah başaracağım. dilerim bahsettiğiniz tur cumartesi günü olur ve bende katılma fırsatı bulurum, benim için çok iyi olacağını düşünüyorum...

tekrardan teşekkür ediyorum =) saygılar...

Ferhat Köse bunu beğendi.
  11. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Şimdi ortak paydada buluştuk işte.Muhtemelen Cumartesi olacak turumuz.Pazar günü hala yağmurlu veriyor.Akşam kesin kararı verip buradan yayınlarız.Uzun yol meselesine gelince 90 km bence yeterli bir mesafe bu mevsim için.Hız meselesi de katılan arkadaşlara göre değişiyor ama sen kendini zorlamak istiyorsan merak etme bir şekilde isteğine karşılık veririz :) akşam saatlerinde net bilgileri yazarım buluşma yeri ve saatini de özelden gönderirim....

abdullah uluşerbet bunu beğendi.
  12. abdullah uluşerbet

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    cumartesi görüşmek üzere inşallah =)

Ferhat Köse bunu beğendi.
  13. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    buluşma saati ve yerini aldın görüşmek üzere......

14. Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt HOCAOĞLU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ferhat kardeşim, bukadar yazışmadan sonra iyi bir tur çıkar gibi geliyor, Pazartesi resimlerini ve güzel anlatımlarını bekliyoruz. Size şimdiden kolay gelsin. Yalnız Cumartesi parçalı bulutlu, Pazar yağmurlu gösteriyor Eskişehir ona göre. Cumartesi turu halledin. Rüzgarıda güneybatından 21km olarak veriyor Devlet Meteoroloji.

15. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Abi ben çoktan turun gününü cumartesiye çektim bile :) yarın yapacağız o kesin ama Bozüyük olup olmayacağı turun başlama saatinde belli olacak çünkü akşam 16:00 dan beri yağmur aralıksız yağıyor bakalım sabaha ne olacak....