Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eskişehir yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında corokodeus tarafından paylaşıldı.

1. corokodeus

corokodeus Aktif Üye

Adı:
    Gjbddgh
    Seviye:
    merhaba benim elimde 3 haftalık kron xc 500 v var. geçen gün bisikletçide bi abiyle görüştük onda carraronun bi modeli vardı (adını tam hatırlayamadım) deore 3x9 vites takımı ,deore hd fren seti,gidondan kilitlemeli maşa vb özellikler vardı üzerine 100 tl gibi bi paraya takas edebiliriz.Sizce takasa değermi?Bide eskişehirde(ben bisikletten pek anlamamda :) ) bisiklet temizmi bilmiyorum vites frenden anlamamda gelip bisiklete bakabilecek bissikletten anlayan birisi varmı ? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. corokodeus

corokodeus Aktif Üye

Adı:
    Gjbddgh
    Seviye:
    bir kişi bilemi yok ya :)

3. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Ben olsam Kron'u kullanmaya devam ederim. Ama niye ederim? Mantıken değil; duygusal. :)

Kron'un kadro çatlağında değişim yaptığını forumdaki arkadaşların paylaşımlarından okudum, ömür boyu da garantili diye biliyorum. Carraro hakkında bilgim yok. İyidir veya kötüdür demiyorum yanlış anlamayın.

Maddi açıdan donanımları falan da düşünürseniz Carraro daha iyi gibi görünüyor. Ama şu da var çekiş sistemi zamanla aşınan bir sistem. Yani Kron'u da sonradan yükseltebilirsiniz. Tabi muhtemelen böyle daha uygun olmaz maddi açıdan ama... Bir seçenek sadece. Bence Carraro kadroları biraz araştırın. Tecrübe edinenlere sorun. Kırılsa ne yapıyorlar, değişim var mı yok mu vs...

4. corokodeus

corokodeus Aktif Üye

Adı:
    Gjbddgh
    Seviye:
    @Serden Us kadrosu önemli değil zaten ilerde kadrosunu yeniliycem alırsam carraroyu ama kronu hd yapmak artı deore set 1300 tl yi buluyor bende o yüzden söyledim fren vites temizmi bilmiyorum diye gerekirse 300 tl ye bi kron xc 2000 kadrosu alır değiştiririm.görüşleriniz için sağolun :)