Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ESKİŞEHİR ve DENİZLİ'den selamlar arkadaşlar..

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında volkanyasasin tarafından paylaşıldı.

1. volkanyasasin

volkanyasasin Yeni Üye

Seviye:
    Memleketim nedeniyle bulunduğum ESKİŞEHİR, Üniversite sebebiyle yaşadığım DENİZLİ..
    İki şehirde benim memleketim sayılır gerçi. Bu şehirlerde yaşayan tüm dostlarıma sevgilerimle.

Henüz bisiklet sahibi olmasam da, aslında bu sevda içimde hep vardı. Küçüklüğümde kullandığım pinokyo bisikletten beri.. Ve çok şükür ki, haziran ayının ortalarında, gözüme kestirdiğim CARRARO FORCE 500 modelini edinebileceğim, şükürler olsun. Ardından özellikle son aylarda körüklenen bu sevdamda ilk somut adımımı atacağım.. Fosforlu yeşil yazılı bisikletim ile. Genellikle eğlence amaçlı, gezip görme amaçlı sürüşler yapmak isteğimle birlikte, bu bisiklet beni toplu taşımalardan kurtaracak! Ve umarım içimdeki / içimizdeki henüz alevlenen bu sevda hiç sönmez.. Arabaların ekzos dumanlarından hem biz, hem de tabiat kurtulur..

Yazıyı şöyle güzel bir BRIAN CRAIN parçası ile bitirmek istiyorum; buyrun efendim.

:utn:

2. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Volkan Bey foruma hoş geldiniz. Hoş vakit geçirmenizi dilerim. Ben Denizli'liyim üniversite öğrencisi olduğum için Trabzon da yaşıyorum. Umarım en yakın zamanda bisikletinize kavuşursunuz. Forum Çamlık yakınlarında Gülcenbay Accell bayisi var Carraro modellerini orası satıyor ticari ahlakları gayet iyidir. Kendileriyle görüşebilirsiniz. Yada yıkılan 10 Nisan polis karakolunun az üst tarafında Yaşam bisiklet var. Orayla da görüşebilirsiniz.

3. volkanyasasin

volkanyasasin Yeni Üye

Seviye:
    Ömer kardeşim ilgi ve alakan için gerçekten teşekkür ederim öncelikle..
    Yıllardır Eskişehir'de yaşamaktan sıkıldım dediğim anda, Denizli bana tüm doğallığı ile kucak açtı.
    Çok sevdim buraya gelince yeşili, ormanını, bağlarını.. Yıllarca hasret kalmışım doğaya.
    Öyle ki hele şuan Trabzon'da olsam bir daha ayrılmazdım sanırım.

Bisikletimi hayırlısı ile haziran ayının ortalarında, Eskişehir'den alacağım kardeşim.
    Ancak eylül ayı itibariyle de, kargo aracılığı ile getireceğim Denizli'ye tekrar.. Son sene stresinden kurtulmak için şart.
    Bu sebeple belirttiğin bayileri burada iken, gerektiği takdirde teknik servis olarak kullanırım.

Tekrardan teşekkürlerimi iletirim ilgi ve alakana, tanıştığıma memnun oldum :rolleyes: