Eskişehir şelale-kirazlı gezimiz..

Scudo

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Merhaba arkadaslar guzel bı gezı olmus lakin kask kullanan hıc kımse yokmu aranızda bu çetin kış aylarında malum yerler buz kaygan dıkkat edın hem sızı yaralanmakdan hemde kafanızın usumesınden korur.

Paylaşımınız için tşkler

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
İlk şu karları görür görma üşüdüğümü hissediyorum.Bu karda sürmek nasıl bir duygu hissetmek isterdim.KArlar fena donmuş.Bu soğuk da bize güzel resimler paylaştığınız için çok tşk ler..KAzasız sürüşler diliyorum.Kızmızı ve beyaz da karda çok güzel görünüyor.Daha iyileri sizin ve diliyenlerin olsun.İyi Forumlar.

• Beğen
Tepkiler: halid acar

MURAT PEMBEGÜL

Aktif Üye
Tepki
233
Kışın donmuş şalelenin görüntüsü süper olmuş; :003: yani tam fotoya yakışır şekilde. :in: Elleriniz dert; ayaklarınız pedalsız geçmesin arkadaşlar; :) paylaşımınız için teşekkürler. :)

burhan ceylan

Daimi Üye
Tepki
191
çok güzel bir tur olmuş..resimlerde harika ..paylaşım için teşekkür ederim....:in:

Tepki
2
gezi güzeldi tek sorunumuz havaydı ama onuda kolaylıkla hallettik birde uzun bir mesafe boyunca su olmaması kötüydü ama şimdilik sorun olmadı yazın gitmek isteyenler için sorun olabilir 15. km den sonra su doldurmak için bir yer yok onu göz önüne alın

• Beğen
Tepkiler: emre kızıltan

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
@emre kızıltan

Eskişehire bi döneyim.Çok hızlı bir başlangıç yapıcam...;)

Tolga Can Sabah

Daimi Üye
Tepki
114
@bozuk_para

:D yorulmak denildiğinde aklıma hala o gezi geliyor ama olsun değerdi :in:

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Çok güzel fotoğraflar. Özellikle köprü fotoğrafı tam çerçevelik. Paylaşım için teşekkürler. :)