Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eskişehir şehitlerimize saygı turu 23.10.2011

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Eskişehir ESBİKE MTB takım kaptanı Gökay Konuk' un hafta içi planladığı benimde desteklediğim şehitlerimize saygı turunu bu platformda da paylaşmak istiyorum.Katılmak isteyen arkadaşlar yarın saat 13:00 de stadın arkasındaki Hava şehitliğinin arka kapısında buluşuyoruz.(Anadolu hastahanesi tarafı) katılım oldukça kalabalık yerel ve bölgesel basın orada olacak.Gerekli izinler alındı.Sessiz, sadece bayraklarımızla bir geçiş yapacağız.Hava şehitliğinde dualarımızı yaptıktan sonra fazla şehir içine girmeden Ankara yolundaki Kanlıpınar şehitliğine pedallayacağız.O şehitlikte de dualarımızı yaptıktan sonra Odunpazarı belediyesinin piknik alanında dinlendikten sonra geri dönüş yapılacaktır.Yaklaşık 30 km toplam yol yapılacak.tedarik edebilen arkadaşlarımızın bisikletlerinde veya taşıyabilecekleri şekilde Türk bayrağı bulundurmaları tek ricamız.Kalabalık olacağımızdan ( yaklaşık 100-150 bisikletli) tek sıra halinde ne nezaretçilerin direktiflerini dikkate alınması gerekiyor.Şimdiden tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.......

Serden Us bunu beğendi.
  2. Eray Helvacı

Eray Helvacı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ben ankaradayım ancak bu organizasyon için bisiklet arkadaşlarımı toplayıp yol alacağız bizde bisikletimizin arkasına bayrak takıp ilerleyeceğiz SAYGILARIMLA

Ferhat Köse bunu beğendi.
  3. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
  4. Mehmet_Gürsoylu

Mehmet_Gürsoylu Forum Bağımlısı

Seviye: