Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eskişehir perşembe gezilerine başladı

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Semih ekizceli tarafından paylaşıldı.

1. Semih ekizceli

Semih ekizceli Kıdemli Üye

Seviye:
    İzmir ve ankaradan sonra eskişehirde perşembe akşamları geziye başladı.
    yeni başladığımız halde katılım gayet güzeldi

ağaçta o kötü sesiyle bağırıp kendini belli eden baykuş :)

2. Furkan Özdağ

Furkan Özdağ Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben annemlere kapının önündeyim deyip çıktım bi baktım Tıp fakültesindeyim :D Herkese katıldığı için teşekkürler :)

Onur Kahraman ve Elçin Yıldız bunu beğendi.
  3. Sencer Kan

Sencer Kan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Biz de daha dün İzmir'de, Perşembe turlarının yaygınlaştığından, Eskişehir'de de turlara başlandığından konuşmuş, mutlu olmuştuk...

Bu güzel fotoğraflar da kanıtı oldu..
    TEŞEKKÜRLER ....

İzmir'den selamlar...

4. Berke ÖZTÜRKMEN

Berke ÖZTÜRKMEN Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    İzmirdeki Perşembe turlarımızın Ankara dan sonra Eskişehirde de başlamasına çok sevindik. Dileğimiz Türkiyenin her yerinde perşembeleri aynı saate insanların bisiklete binmeleri. Bunun yavaş yavaş gerçekleştiğini görmek çok sevindirici.

Yalnız fotoğraflarda hiç kask göremedim. Gece yada gündüz bisiklete binerken kask kullanmak bir güvenlik zorunluluğu. Ama gece turu yapılıyorsa ön far ve arka ışık da olması gerekli :in:

Elçin Yıldız ve Battalcan bunu beğendi.
  5. Furkan Özdağ

Furkan Özdağ Kıdemli Üye

Seviye:
    Abi kasklı farlı olanlar vardı ama bisikletin üzerinde bıraktılar :)

6. Umut Palabıyık

Umut Palabıyık Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende kask vardı, bir de benim yeğende;)Diğer arkadaşlar da sonraki toplantılara öyle gelecekler inşallah, di mi arkadaşlar?

Katılan herkese teşekkürler, fakat dün bazı arkadaşlar bizi korkuttular. Kazasız belasız geceyi tamamladığımıza sevindim doğrusu. Bundan sonraki perşembelerde umarım daha bilinçli bir topluluk olarak hareket eder, etrafa bisiklet sevgisi aşılamaya çalışırken itici gözükmeyiz.

Sağolsunlar, arkadaşlar bizden genç, kanları kaynıyor. Fakat akan trafikte şov yapmanın tek teker üzerinde gitmenin bir anlamı da yok, tehlikesi de çok. Kendilerini düşünmüyorlarsa bile bizi düşünerek hareket etseler daha güzel olur.
    En ufak bir dikkatsizlik ordaki 20-25 kişilik bisiklet grubunun tümüne zarar verebilir.

Umarım sonraki perşembe gezilerinde daha bilinçli bir topluluk olarak hareket ederiz.

7. Battalcan

Battalcan Aktif Üye

Seviye:
    Evet gezimiz güzeldi ama bazı sıkıntılar yok değildi.Özellikle kask konusunda bundan sonra daha sıkı davranacağız zaten. Açıkçası ilk gezi olması hasebiyle çok sıkı davranmayayım diye düşünmüştüm ama gördüğüm üzere pek iyi bir fikir değilmiş. Far neyse ama kask bundan sonra olmazsa olmazlar arasında olacak.Ve tabii ki grup disiplini de...

8. Umut Palabıyık

Seviye:
    Bu perşembe geç de olsa gruba Kanlıkavakta yetiştik. Ufak bir yeme-içme molasından sonra grup olarak doktorlar caddesine doğru yola çıktık. Bu sefer sevindirici gelişmeler oldu. En önemlilerinden biri kasklı sayısının 4'e çıkmasıydı;) bir diğer güzel olay ise yoldayken grup olarak bilinçli hareket ettik, ikili sıra halinde ve oldukça usturupluyduk. Adalara girişte yine ufak tefek tek teker olayları yaşansa da grubun hAreket tarzı bu sefer diğerinden çok çok farklıydı. Katılan ve Gökhan'ın uyarılarını dikkate alarak hareket eden arkadaşlara teşekkürler. Kasklı sayısının artması dileklerimle.

O geceye ait tek fotoğrafı ekliyorum:

Elçin Yıldız bunu beğendi.
  9. Yunus Emre POLAT

Yunus Emre POLAT Forum Bağımlısı

Seviye:
    Güzel bir gelişme olmuş. Tüm il veya ilçelerde perşembe geceleri bisiklet gezileri olsa süper olur gerçekten. :)

Elçin Yıldız bunu beğendi.
  10. Umut Palabıyık

Seviye:
    Konuyu canlandıralım bari;)
    Kandil olmasına karşın bu perşembe de gezilerimize devam ettik. Güzergahımız Yıldıztepe-Yenikent-Üniversite Evleri-Eskişehir Osmangazi Üniversitesi oldu. Yenikent rampasında uğur arkadaşımızı unutsak da:) yine de güzel bir gezi oldu.

Bana Eskişehir dar gelmeye başladı, gidecek bir yer bulamıyoruz, sonraki perşembelere herkes kafasında bir rota canlandırarak gelsin, (gece yol alacağımızı unutmadan) en uygun rotayı izleyelim bence.

Asmirk ve Ercüment Özyurt bunu beğendi.
  11. Umut Palabıyık

Seviye:
    Bu perşembe, geziye başlamadan önce Doktorlar Caddesi üzerindeki Şekerbankın orda toplandığımız yerde çektiğim fotoğraflar:

Eskişehir'in Kırmızı adamı Bora;)

Çok baygın çıkmamın tek sebebi gruptaki kasklıların yine sadece Burak ve Ben olmasıydı:)Semih ve Gökhan'ı da kaybettik bu hafta. Haftaya ben de takmayacağım eğer böyle devam ederse:)

12. Dinçer ÜNSAL

Dinçer ÜNSAL Forum Bağımlısı

Seviye:
    Şu perşembelere bi katılamadım.Tam baaşladı ben gittim.:/
    İmreniyorum...

13. Battalcan

Battalcan Aktif Üye

Seviye:
    Zaten sen gittin diye sevinçten başladık turlara:D Bu arada kasksız olmamın sebebi aslında tur yapmaya değil de sadece geçreken uğramaya niyetli çıktığım içindir evden.Cuma günü sınavım vardı ama işte kanımı kaynattılar arkadaşlar, dayanamadım vurdum yollara:)

14. Umut Palabıyık

Seviye:
    Geçiyordum uğradım derken de taksan daha süper olur bence: Belki biz gibi kartları gördükçe ders alır genç arkadaşlar ;)

15. Battalcan

Battalcan Aktif Üye

Seviye:
    Aslında haklısın kardeş.Mazereti yok bu işin.Takmak lazım...

Umut Palabıyık bunu beğendi.