Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi : 2007 Odunpazarı Bisiklet Yılı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında eYa tarafından paylaşıldı.

1. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Odunpazarı Belediyesi Web Sitesinde 03.05.2007 tarihinde yayınlanan basın açıklaması :

Tepebaşı Belediyesi'nden sonra Odunpazarı Belediyesi de faaliyete geçiyor gibi, sevindirici :) Sıra Büyükşehirde.

2. sarda

sarda Üye

Seviye:
    Çok güzel bir gelişme ama biz Eylül de nerede olacağız bakalım eYa :( Büyükşehirden de bir atak bekliyoruz artık :rolleyes:

3. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Eylül'e kadar daha çoook iş yapılır :) Eylül'den sonra da eğer şehir dışına göçersek nerde olursa olsun faaliyete devam inşallah. :in:

4. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    gözlerim yaşarıyo bunları duydukça...

her ne kadar bisiklet yolları beklendiği gibi yaya işgalinde kalacak olsa da bisiklet otoparkları ilgi çekici. ama ortada bir problem var: zabıta. bisikletleri topluyorlardı biaralar. toplamaya devam edilirse oralara park etmek için bisikletli nasıl gidecek? bence özellikle şu tramway hattındaki yaya yollarını bisiklete de açmaları lazım.

ama ileride büyükşehir de bu işe el atarsa problem kalmaz galiba...

5. sarda

sarda Üye

Seviye:
    Faaliyetlere devam edeceğiz Allahın izniyle tabi de. Kapodakya tarafına gitsek güzel olacak gibi bir hayli arkadaş var ;)

6. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Bu yıl tüm Türkiye çapında belediyelerin yıllık planlarına Bisikletle ilgili planlar da eklenmiş duyduğum kadarıyla. Büyükşehir neden faaliyet göstermiyo bilemiyorum. Büyükşehir Belediyesini bu konuda çok da bilinçli olduğunu sanmıyorum, burada da görev yine biz bisikletçilere düşüyor. İnşallah Büyükşehir de bi atak yapar :)

7. onurrr

onurrr Yeni Üye

Seviye:
    gurur duymaya basladım belediyemizin böyle faliyetlerde bulunacagını duyunca sabirsizlıkla yenilikleri bekliyoruz. insallah bisiklete saygı sehrimizde biras daha artar