Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eskişehir Kent Orman Turları

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Kadir Özen tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Özen

Kadir Özen Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba. bisiklette yeni olduğum ve kaslarımı geliştirmek istediğim için hergün kent ormana gitmeyi düşünüyorum. zamanı ve buluşma yerini beraber ayarlayabiliriz. gelicekler???

2. Furkan Özdağ

Furkan Özdağ Kıdemli Üye

Seviye:
    Zaten her gün birini bulursun mutlaka :)

3. Kadir Özen

Kadir Özen Kıdemli Üye

Seviye:
    demin kent orman turundan döndüm... ilk yokuşu çıktıktan sonra yol ayrımından sağa döndüm ve ilerledim en yüksek noktaya vardım sanırım daha sonra beyaz topraklı bi yola girdim. ve seyitgazi çevre yoluna çıktım sanırım. 3-5 köpek baya korkuttu ancak hiç birşey yapmadılar:D dönüştede kızılinlere gidecek olan ekiple karşılaştım onlarada bir iki soru sordum ve eve geldim:D yarın yine gideceğim...

4. zgnclskn

zgnclskn Üye

Adı:
    Özgün Çalışkan
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Bu köpek konusu beni de düşündürüyor, hayvanlarla aram iyidir, öyle köpekten korkan bir tip değilim ama konu bisiklet olunca ilgileri malum :) Köpekle karşılaşmada mantıklı tavır nedir? Kaçma kovalamaca bana pek mantıklı gelmiyor, durmak belki daha iyi, ya da köpek düdüğü falan mı edinmek gerek acaba?

Biraz konu hortlatmış oldum ama başka amaçla geziniyordum buralarda neye niyet neye kısmet diyelim :)