Eskişehir - İstanbul (yalnız ve biraz amatörce) [eYa]

coşkun ayaz

Daimi Üye
Tepki
661
benim yaşım 47 acaba uzun şehirlerarası gezilere çıkabilirmiyim grup gezileri oluyormu? daha önce hiç denemedim.

Scudo

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
@coşkun ayaz

abim içinde istek varsa yaş problem değil(sağlık sorununu bile aşıyor insanlar), tabii kendini bilmek ve limiti dahilinde binmek lazım bisiklete. bir de geziden önce performans kazanmak adına bir süre antrenman yaparsan daha ii olur.

güray

Daimi Üye
Tepki
84
gerçekten okurken yorulduk.ayrıca o şerefsizlere de çok canım sıkıldı..ya bişey olsaydı sana.kimse değinmemiş doğru düzgün.başka birine bi kazaya yol açacak şekilde vursalar ne olurdu...keşke plakalarını alsaydın.geçmiş olsun.gezi çok güzelmiş,yine bekleriz.:) sorularımızı da yanıtladığın için teşekkürler.

Gökhan.Y

Üye
Tepki
37
başından geçenleri üşenmeden ayrıntılı bir şekilde bizlerle paylaştığın için çok teşekkürler...bunları paylaştıkça bizim gibi amotörlerinde bilgisi ve tecrübesi artıyor.

ESES

Üye
Tepki
8
Fotolardan gordugum kadarıyla

Şilenın meşhur piknik alanı camlık ta bir fotoğraf cekinmişsiniz.Özledim walla oraları:D
Plajda ağlayan kaya plajı sanırım..

fozturk

Üye
Tepki
0
Tebrikler okurken cok keyif aldigim bir yazi oldu. Darisi basimiza :D

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@ESES

Piknik alanı epey meşhur olan yer evet :) Plajın adını bilmiyorum ancak merkezdeki plaj, orası da meşhur yani :D

necod

Daimi Üye
Tepki
180
kutluyorum seni tek başına mükemmel bir olayı gercekleştirmişsin eline ayana sağlık resimlerde oldumu bu iş tamam
necod

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Yahu sana bahtsız bedevi desek yerinde olur galiba. O kdr üzüldüm ki okurken anlatamam. Gözümde canlandı acınası halin...

Bana da kızıyorlar hep Kevser bisikleti hep ağırlaştırıyorsun, ne gerek var bu kdr diye ama bence de bagaj çok önemli. Sırtında taşımak belki kısa turlar ve hafif yükler için geçerli...

Yahu sopayla vuran dangozların plakasını alıp şikayet etseydin keşke. Hayır mal mıdır bu insanlar, ne zevk alıyorlar anlamıyorum ki! Çok sorunlu yolculuk geçirmişsin... Sana tavsiyem bir daha sakın tek başına uzun yola çıkma. Allah korusun daha kötü şeyler de gelebilirdi başına. Bence en az iki mümkünse üç kişi çıkılmalı... Hani anlatırken dalga geçtiğimiz, filmlere konu olayların hepsi her an başımıza gelebilir. Kendini sağlama almakta, turdaş bulmakta fayda var...

Büyük geçmiş olsun. Bundan sonraki turların sorunsuz olur umarım... Sağlıcakla kal...