Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eskişehir - İnegöl Bisiklet

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Mert D. tarafından paylaşıldı.

1. Mert D.

Mert D. Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Ocakta bir arkadaşım ve ben inegöle gitmeyi planlıyoruz. En fazla gittiğimiz yer bozüyük ve daha önce kamp çadır ve bu tarz konularda tecrübemiz yok denilebilir.Kafamızda onlarca soru işareti var bir çoğuna araştırmalar yaparak ulaşabildik ancak hala kafamıza takılan sorular var. Bu soruların cevabını bulamadığımdan mütevellit buraya sormak istiyorum ;
    1- Çadırı nereye kuracağız ?
    İnegöle gittik tamam.. herşey çok iyi ancak çadırı nereye kuracağımızı kurabileceğimizi bilmiyoruz. Petrol istasyonlarının yanına kurmayı önerdi ancak ne kadar güvenli olur ?
    2- Eskişehir inegöl yolu ?
    Yol nasıl tehlikelimi emniyet şeridi varmı ? Bu konularda yine bir bilgimiz yok.
    3- Otobüs firması varmı ?
    Bir sorun veya aksilik olması durumunda Eskişehire otobüsle dönebilirmiyiz ? orada otobüs firması varmı ?

Bu sorulara cevap verebilirseniz teşekkür ederiz =)

2. K. Aydın

K. Aydın Aktif Üye

Seviye:
    Güzergah araba ile yılda 7-8 defa kullandığım güzel bir yol. Yol çok güzel dağların arasında ağaçlarla resmen oksijen tüneli.
    Emniyet şeridini hatırlamıyorum lakin sanki yol pek geniş değildi. Özellikle Bozüyük inegöl arası. Ben o Güzergahı ilkbaharda gitmenizi tavsiye ederim. Ayrıca çok sayıda otobüs kullanıyor o Güzergahı Problem yaşamazsınız.

3. Mert D.

Mert D. Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Çadırı nereye kurmamızı önerirsiniz ?