Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eskişehir içi 100tl ye kadar bisiklet!!!

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında İsmail KIZILAY tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İsmail KIZILAY

İsmail KIZILAY Üye

Seviye:
    Merhabalar.
    Şehir içinde işlerimi halledebileceğim, bi yere kilitleyebileceğim, durumuna göre 100 TL civarına kadar bisiklet arıyorum.Mtb tarzı ve şehir bisikleti tarzı olabilir.Bisikletin durumuna göre fiyat belirlenirse sevinirim.Bisikletin Eskişehirde olması veya kargonun sorun olmaması tercihimdir.
    Boyut olarak 16 inc ve üzeri kadrolar olabilir.
    Bisikletin herhangi bi parcasında sorun olmaz ise daha iyi olur.
    Bana özel mesaj yoluyla veya facebook adresimden mesaj yoluyla ulasabilirsiniz. :in:
    tatarESK@hotmail.com

2. İsmail KIZILAY

İsmail KIZILAY Üye

Seviye:
    İlan günceldir...

3. İsmail KIZILAY

İsmail KIZILAY Üye

Seviye:
    İlan Günceldir.yok mu Eskişehirden alt seviye bisiklet satan?

4. Ahmet Can Yakışır

Ahmet Can Yakışır Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    tren garının orada bir ara sokakta bir tamirci dükkanı var, oradaki usta 2. el parçalarla alt seviye bisikletler de toplayıp satıyor. forumdan aradığını bulamazsın ama o usta eminim sana yardımcı olacaktır, gerekirse sana özel bir tane toplar. yer olarak ise şöyle söyleyeyim; kızılcıklı caddesinin en başından girdiğinde soldaki ilk 3 sokağın birinde, istasyon caddesine çıkmana az birşey kala sokağın sağ tarafında. ilk 3 sokaktan hangisi olduğunu tam bilmiyorum, sırayla her bir sokağa bakarak ve esnafa sorarak bulabilirsin.

5. İsmail KIZILAY

İsmail KIZILAY Üye

Seviye:
    Teşekkürler hocam.Tarif ettiğiniz yeri biliyorum.Aklıma forumada yazmak geldi belki satan işine yaramayan biri cıkar diye.Artık son çare bisikletçilere sorucaz.Bakalım fiyatlar ne durumda ;)

6. Ahmet Can Yakışır

Ahmet Can Yakışır Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ben bir keresinde yardım amaçlı olarak 60 liraya bir bisiklet almıştım oradan, 24 janttı ve frenleri eski tipti ama gayet iyi gidiyordu. 100 liraya en azından v-frenli birşey alabilirsin :) bir de zaman zaman insanlar ellerindeki deforme olmuş parçaları 10-15 TL gibi düşük fiyatlara satıyorlar, biraz uğraşarak o parçalar da adam edilebiliyor. onları da forumdaki 2. el parçaları sürekli takip ederek, denk getirdiğinde satın alabilirsin. umarım olabilecek en düşük bütçeyle, seni yarı yolda bırakmayacak bir bisiklete sahip olursun. çoğu kişinin sandığının aksine bisiklet maddiyat değil, yürek işidir :in:

7. İsmail KIZILAY

İsmail KIZILAY Üye

Seviye:
    Tekrar teşekkürler hocam ;) dediğiniz gibi bisiklet yürek işidir ama melesef çalısıp didinip uğrunda emek harcadıgımız bisikletlerimizi güzel bi hale getirdikten sonra çaldırmak insanın moralini bozuyor ne yazık ki :( Ve bu şekilde 2 kere bisikletimi çaldırdım.Onun için sehir içinde sureceğim bisikletime daha az özen gösterecegim diyorum ama malesef bunu yapamıyorum.Eğer o bisiklete biniyosan ve biraz da sorunsuz olsun istiyorsan az cok bakım yapıyorsun.Bunun için bana sorun cıkarmıyacak fazla göze çarpmayan akıcı olan bi bisiklet arıyorum ;)
    İLAN GÜNCELDİR...:)

8. İsmail KIZILAY

İsmail KIZILAY Üye

Seviye:
    İlan Günceldir...

9. İsmail KIZILAY

İsmail KIZILAY Üye

Seviye:
    İlan Günceldir...

10. İsmail KIZILAY

İsmail KIZILAY Üye

Seviye:
    Halen güncel.Yok mu Eskişehirde şehir içi işleri halledecek kadar iş görecek bisiklet satan :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.