Eskişehir Hekimdağ Zirve Soğuk Beni çağırıyor 13.12.2013

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Ozan Güneri

teşekkürler Ozan bey.Bu iş hep böyle ben başka arkadaşların fotolarından gaz alıyorum bazıları benim fotolar ile gaz alıyor bir şekilde sistem devredip duruyor :) sağlıcakla kalın....

• Beğen
Tepkiler: Ozan Güneri
Scudo

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Abı ayaklarına saglık.Sen ve mtb,cok tuhaf geldı,gulumsettı benı durduk yere :)

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Barış TURAN

Barış her bisikletçiye bir mtb bir yol bir de katlanır lazım :) yoksa bir tur bisikleti şart :) ben iki taneyi buldum Allah olmayan ve isteyenlere de versin inşallah.Ama bu bisiklet sevdası insanı durdurmuyor mtb yi aldıgımda sadece keyif için kullanacağım diyordum lastikler jant seti fren seti sele gidon boğazı pedallar aynakol elcekler barend değişti, tur için arka bagaj alındı 3-4 ayda, bunun sonu nereye varır bilmiyorum :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Cüneyt HOCAOĞLU

Tesekkurler Cuneyt abi.Gorusemiyoruz seninle de epeydir yarin arayayim musait saatlerde :)

• Beğen
Tepkiler: Cüneyt HOCAOĞLU

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Helal Ferhat.Bu tırmanış da artık kış klasiklerinden oldu.Şimdi fotoğraflara baktım da,ne girdi bizim kanımıza yahu? Zıccak zıccak demle çayını,mısır patlat ne bileyim,kestane yi,okey'e dördüncü ol...Herkesin bayıldığı şeyler neden mutlu etmiyor bizi?Ne yağmur,ne çöl güneşi ne de buz gibi soğuk...Neyse Allah sağlık versin ve içimizdeki bu sevgiden hiiç mahrum bırakmasın.(Hala içilecek çay ve yapılacak uzun bir sohbet var Ankara'da)

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Derya Keçeci

Çok teşekkürler Derya abi. çay eşliğinde sohbetini inan çok özledim ilk fırsatta geleceğim emin ol.Kanımıza giren şeyi de hala bulmuş değilim :) çıkmıyor ayrı dert durmuyor bir ayrı dert :) kestaneyi de biraz önce koydum ocağa soba tadı vermese de çok severim :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@ismtarhan

çok teşekkürler.....

@GÖKSUN ÖZKİRİŞCİ

Size de çok teşekkürler.....