*Eskişehir*Geotech Race(Çalınmıştır)

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Süleyman Onur Dülger tarafından paylaşıldı.

1. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    Mrblar arkadaşlar.Kusuruma bakmayın foruma giremiyormbayadır fakat 27 Nisan 2010 itibariyle Geotech race resimdeki bisiklet çalınmıştır.Gören bir arkadaş olursa insanlık namına bildirirse çok sevinicem gerçekten.Teşekkür ederim.ESKİŞEHİR.
    Süleyman Onur DÜLGER
    onur26@w.cn
    05343192978

2. S26

S26 Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Benim bildiğim, Eskişehir'de zaten 2 tane mi ne var bundan. Birisi bendeki, diğeri bu.

Bugün sanki uzaktan gördüm gibi geldi ama emin değilim, Sedona falan da olabilir o gördüğüm. Keşke konuyu gördükten sonra dışarı çıksaydım, takılır peşine daha yakından bakardım.

Nerede nasıl çalındı?

Süleyman Onur Dülger bunu beğendi.
  3. Süleyman Onur Dülger

Seviye:
    Dostum bisiklet apartmanda çalındı.Mahalle zaten çingene mahallesi olduğundan girmiş olabilirler.Dün akşam bıraktım sabah yoktu.Neyse canın saolsun bulurum inşallah.Dediğin gibi az var Eskişehir'de birkaçtane var.Yinede saolasın.

4. S26

S26 Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Neyse gözümüz açık. Telefonunu da aldım.

Başka çalıntılar da var, sürekli bakınarak gidiyorum artık yollarda. Buluruz inşallah.

5. zafersidal

zafersidal Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    okulun çevresine bak onur belki bulursun bnde daha fazla dikkat edeceğm bundan sonra görürsem alır sana haber veririm ;)

6. Ahmet Bolgi

Ahmet Bolgi Forum Bağımlısı

Seviye:
    geçmiş olsun arkadaşım.

7. Süleyman Onur Dülger

Seviye:
    Bizim taraftansa zaten gelir de bakalım fevzi çakmakta görürsek de alırız inş.

8. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşın bisikleti tunalıda bulunmuştu.bilmem yakınmı size orası.çalıntı olaylar çok oluyormuş orada.alperin bisiklet çalındığından 2-3 gün sonra orada bulundu.inşallah en kısa sürede bisikletine kavuşursun.mahallede hırsızlık gibi olaylarla ilgili kişileri biraz sıkıştırın.eninde sonunda bulunur.

9. Piskiletci

Piskiletci Onursal Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Bu bisikletleri çalan eğer biz gibi binen birisi değilse, yakında hevesini alıp satışa çıkarır, akıllı biriyse bisikletçiye satmaz yada il dışına götürür. Ayrıca kendi çevresinden birilerine satabilir. Yapmanız gereken bisikletin belirgin bir fotoğrafı ile karakola başvurmanız. Çalan kişi altında yazan seri numarasını silmeyi unutacaktır, karakola resim ve seri numarası ile gidin ve polislerin anansunu bekleyin, artık her siyah bisiklet gördüklerinde ilgili polisler peşlerine takılacaktır. Olur böyle vakalar Türk polisi yakalar ;) Olabildiğince çok insana çalındığını söyleyin el birliğiyle ve Allah ın izniyle bulunur inşallah

sonEr´´ ve Süleyman Onur Dülger bunu beğendi.
  10. Yasin Mutlubay

Yasin Mutlubay Aktif Üye

Seviye:
    Öncelikle Geçmiş Olsun. Bisiklet Hangi Mahallede Çalındı ? Belirleyici Özellikleri Nelerdir ? Bu Tip Şeyleri Belirtirsen Daha Kolaylaşır Bulunması. Birde Kadro Altındaki Numara Varsa O Da Olur En Azından Karsılastırma Acısından...

11. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    önce geçmiş olsun dostum daha dikkatli bakmaya calısacagım bende sehırde gezerken sana tavsiyem resımsız sahibinden ilanlarını takip et eskişehir.net ilanlarına bak yakın illerde tanıdık varsa oradaki tanıdıklara sor pazar günleri kurulan bit pazarı tipi yerlere baksınlar son olarak da 2 tane yakaladıgımız sistem online oyun sitelerinde sürekli oyun oynayan arkadaşların varsa onlara sor o tip sitelerde de satılıyor daha önce yakaladık bu şekilde ama satanı değil alanı bulduk.

12. Muhammed PINAR

Muhammed PINAR Forum Bağımlısı

Seviye:
    geçmiş olsun :(

el birliğiyle bulunur inşallah bu sıralar eskişehirde arttı bu tür olaylar allah devamından korusun bizleri...

önceki mesajlardaki gibi... bisikletle ilgilenen biz gibi birisiyse çalan binemez zaten sayılı bisikletlerden çünkü hangi bisikletçi de anlamaz ki mevzuyu bilmem kaç yüz liralık bisiklet bisikletçiye satılmaz heralde "binici"ye satılır o sebeple bulunması daha kolay olur umarım el birliğiyle buluruz...

13. Yunus Atılgan

Yunus Atılgan Misafir

geçmiş olsun kardeşim samet demişti bana okula amcamın oğlunun bike'ı çaldılar die inş. bulunur...

14. abdullah gökduru

abdullah gökduru Aktif Üye

Seviye:
    öncelikle geçmiş olsun.çok üzücü bir olay. ben de tepebaşı-uluönder-batıkent taraflarında gözümü dört açacagım görürsem takılırım peşine nerye kadar giderse.
    hep beraber buluruz inşallah. tanıdıgım bisikletcilere de haber veririm.

15. Muhammed PINAR

Muhammed PINAR Forum Bağımlısı

Seviye:
    ya yazsam mı yazmasam mı karar veremedim :(

30 nisan cuma günü akşam 18:45 civarlarında arkadaşım rıdvanla evin önünde duruyorduk bisikletlerle... devlet hastanesinin önünden adalet sarayına doğru bir bisiklet geçti sürati en az 35-40 km... yüzümüze baktık birbirimizin bu geo.... derken çok tan binmiştik bisiklete atatürk lisesinin önünde tam yakaladk ki kırmızı ışık bize denkgeldi ve çok süratliydik birine çarpcaktık mutlaka durmak zorunda kaldık... kaçar gibi bi hali vardı bize dönüp dönüp baktı ama günahını almayalım bilmiyorum omu ama Allah affeder inşallah o değilse... 1.75 boylarında kıvırcık saçlıydı hasan polatkan tarafına devam etti bizim kaybettiğimizde ama bisiklet o mu onu da bilmiyoruz ayaklarından geotech yazısını görmedim kadrodaki race çizgilerini gördüm ben rıdvan da öyle dedi serden abiye benzemiyo dedim kalan tek seçenek oydu ama günahına girmeyeyim şimdi bilmiyorum o mu :S :S :S

...

16. S26

S26 Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    O saatte bisiklete biniyor muydum hatırlamıyorum ama Cuma günü Atatürk Lisesi'nin ordan geçmedim ben. Ayna kullandığım için genelde arkama da dönmem. Üzerindeki kıyafet nasıldı? Bu arada bakkala gitme harici, sürekli kask takarım, kaskı var mıydı?

Bu arada aklıma gelmişken; genelde selam vermeden geçerim. Yolda görüp de selam vermedi diye bozulmayın çünkü ben bir bakar körüm. :D İnsanın gözünün içine bakıp tanımayabiliyorum malesef. :( Kulaklık nedeniyle sesleneni de duymuyorum...

Muhammed PINAR bunu beğendi.
  17. Rıdvan Çetin

Rıdvan Çetin Üye

Seviye:
    Kaskı yoktu Paca bandı vardı eldivende yoktu herlade hatırladıgıma gore bide gozlukluydu.Biz pesine takılınca daha suratlendi gibime geldi cunku bi onceki isikta fln yavasladı ama biz iyice yaklasınca baya hizlandi 40 km hizla aramizda 100 m felan fark vardı.

18. Süleyman Onur Dülger

Seviye:
    Yinede teşekkürler yazın için.Fakat Erdem'de de geotech var resmini ekleyeyim o muydu acaba değilse aklına gelen başka birşey varsa yazarsan sevinirim.Kırmızı renkte kedi gözü vardı mesela jantta boynuz yok böyle birşey varsa sevinicem yazarsan.Bu arada Erdemin resmi şu

19. S26

S26 Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Resimde var görünüyor ama karıştı şimdi.
    Boynuz hangi bisiklette yoktu? Erdem'inkinde mi yoksa çalınan bisiklette mi?

Tabi ilk etapta görünüşe göre bakıyoruz ama çalındıktan sonra değişiklik yapılmış olabilir. Her ihtimale karşı, kadro numarası var mı elinizde?

20. Süleyman Onur Dülger

Seviye:
    Çalınan bisiklet resimdeki halinden değişik sadece jantta Kırmızı renkte kedi gözü vardı birde boynuz yok onu söylemek istedim.Arkadaşların gördüğü kişi belki Erdem'dir diye ekledim fotoğrafını bakalım

S26 bunu beğendi.