Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

eskişehir...çalıntı bisikletler için artk birşeyler yapalım...

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında alicanyurdbekler tarafından paylaşıldı.

1. alicanyurdbekler

alicanyurdbekler Üye

Seviye:
    Farkedildiği üzere forumda her 5 çalıntı haberinin 3 ü eskişehirden...Bu konuda ortak bişeyler yapmalı bence ne bileyim ortaklaşa imza toplayıp şikayette bulunalım,bilgi edinme hakkımızı kullanalım,eminim benim gibi bir sürü arkadaşım var...Bu kadar olay olmasına rağmen polis çok ilgisiz...evimden çalınan bisikletim için olay yeri inceleme ekibi bile gelmedi...Ortaklaşa hareket edersek sesimizi duyurabiliriz diye düşünüyorum...Görüşlerinizi beklerim...

2. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Söylediklerinize katılıyorum, Eskişehirde bisiklet hırsızlığı çok fazla ve polis bu konuda kılını kıpırdatmıyor, imza toplayıp, belediyeye, valiliğe ve il emniyet müdürlüğüne dilekçe gönderim bu konuda yaşadığımız maduriyeti belirtip konu hakkında daha hassas davranılmasını talep edebiliriz. Hiçbir şey yapmamaktan iyidir, sonuç çıkar veya çıkmaz orasını bilemem ama biz mücadelemizi verelim bu konuda. Bugün sizin bisikletinizi çalanlar yarın benim ya da bir diğer arkadaşımın bisikletini çalabilirler.

alicanyurdbekler bunu beğendi.
  3. alicanyurdbekler

alicanyurdbekler Üye

Seviye:
    Kesinlikle katılıyorum,yeterli katılımcıyla ortak bir gün belirleyelim ve sesimizi duyuralım artık...Burada kendi başımıza emeklerimizin gitmesine üzülmekten başka bir şey yapamıyoruz...

4. berkan1994

berkan1994 Kıdemli Üye

Seviye:
    katılıyorum birşeyler yapılmalı...

5. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ben sizin yerinizde olsam şöyle bir 5-6 tane arkadaş toplayıp bir bisikleti yem olarak kullanır arkadaşlarımıda etrafa yayardım.Güzel hırsızımız bisikletimizi çalarken bir kenara çeker ağzını burnunu dağıtırım. :)

6. alicanyurdbekler

alicanyurdbekler Üye

Seviye:
    Onu denedik burada...Fakat çakallık konusunda bizlerden daha zeki oldukları için sadece beklediğimizle kalıyoruz...

7. kefallica

kefallica Forum Demirbaşı

Seviye:
    beyler bu başlık altında eskişehir'den yada eskişehir'e gelebilecek kim varsa toplanalım; imza ve dilekçe işini halledelim!..