Eskişehir

Scudo
Tepki
12
ancak burada eskişehirdeki bisikletsever arkadaşlarımıza da iş düşüyor! biraz sesinizi duyurmaya çalışsanız!

Tepki
12
son duyduğuma göre bazı yerlerde( resimden tahminim vişnelik savaş caddesi) bisiklet yasağı getirilmiş! doğru mu? doğru ise tam bir saçmalık!!! :boese157:

Cagkan Dur

Forum Demirbaşı
Tepki
84
Bisiklet
Trek
turlar varsa hafta ici cuma haric gelebilirim yeni bisiklet aldim hem bisikletimi hemde sizleri tanimak isterim varsa boyle birseyler haberleselim arkadaslar

Cagkan Dur

Forum Demirbaşı
Tepki
84
Bisiklet
Trek
beyler haftaya hafta ici cuma haric yapalimmi varmidir yada yapilacak etkinlik?

cuma cumartesi pazar calisiyorum diger gunler evdeyim ders calisyorum
varsa gelebilirim nerden bilgi edinebilirim bu konuda?

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@emin tak

Teşekkürler Emin.Cağkan sanada tavsiyem ben bir kaç hafta kısa tur yapmayacağım.Yaz bitmeden gitmek istediğim birkaç yer var; 150 km üstü yollar bunlar sana şu an uygun olmaz.Bir kaç hafta sonra Pazar günleri kısa mangallı turlar yapmaya başlarım o zaman seni haberdar etmeye çalışırım.Bu Pazar Kütahyaya gideceğim mesela Cumartesi günü Esbikenin şehir turu ardına Kızılinler gezisi mevcut.Her salı ve perşembe akşamıda Esdit grubunun gezileri oluyor bunları googledan aratıp takip edebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Ömercan Dönmez

Cagkan Dur

Forum Demirbaşı
Tepki
84
Bisiklet
Trek
tesekkurler ferhat abi.

hafta sonlari calisiyorum. hafta icleride tekrar univeristeye hazirlaniyorum.
hafta icleri turlar yaparsan yada olursa haber verirsen gercekten minnettar kalirim.iyi pedallamalar.

OMER AYYILDIZ

Daimi Üye
Tepki
211
@cagkan dur

Hoşgeldin cagkan. Eskişehir'de bisiklet süren çok ama genellikle herkes kendi gruplarıyla takılıyor. Forumu bilen de çok olduğunu söylemek zor gibi.

Yalnız Cumartesi günü güzel bir tur var. Facebooktan ulaşabilirsin "Şehr-i Bisiklet"

(link)

Bu tur performans değil, belirteyim amaç daha çok tanışma. Sanırım başlangıç olarak işine yarar gibi ;)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Ömercan Dönmez

Ömercan akıl yaşta değil baştadır.benim şahsım adına bir yaş sınırım yok kafa yapısının uyması ve bisiklet sevgisi yeterlidir ama yukarıda söylediğim gibi birkaç hafta tek başıma uzun tur yapacağım ondan sonra toplu turlara başlarız hepberaber.

Tepki
15
Ferhat abi güzel tur yapılabilecek biridir. Ah şu sınav bitsede tekrar yollara düşsem :)

Cagkan Dur

Forum Demirbaşı
Tepki
84
Bisiklet
Trek
bekliyoruz sabirsizlikla.

dun aksam isten ciktim adalardan gidicem. istasyon tarafindan gelirken birisi durdurdu.
kaskimi filan gorunce seviyorsun herhalde kullanmayi dedi.
persembe aksami bisikletcileri diye bir grup varmis eskiden suan kimse kalmamis 2.donem tekrar kurulucagini her hafta geziler dolasmalar olucagini soledi bende tabi dedim olursa katilirim. tesekkur etti.

boyle seyler gormek duymak konusmak gercekten guzel seylermis :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Arkadaşlar merhaba.Bu Pazar günü yani ayın 9 unda Bursaya pedallamak istiyorum (sadece istemiyorum planlıyorum :) ) tanıdığım arkdaşlara telefon ile haber vermeye başladım. isteyen olursa orada tanışabiliriz.

Plan şu: Eskişehirden sabah yola çıkıyorum , bir aksilik çıkmaz ise öğlen 12 en geç 13 de Bursa merkezdeyim.Dönüşü Bursayı gezmek adına Otobüs ile planlıyorum. Akşam 18:00 arabasına bilet alıp dönmeyi düşünüyorum.Yani 13 ile 18 saatleri arası oturup muhabbet etmek isteyen,tanışmak isteyen, olursa kısa parkur pedallamak isteyen beklerim :) Cuma akşamı kesin geliyorum yada geemiyeceğim bilgisini vereceğim duyurulur.......

• Beğen
Tepkiler: feyza alfatlı

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
ferhat abi gerek kişiliğiyle, gerekse de performansı ve tecrübesiyle eskişehir'in en iyi bisikletçilerindendir benim gözümde. bursa'da da kendisinin övgüyle bahsettiği arkadaşları var, buradayken hepsiyle bir araya gelecek.

anlayacağınız bursa'da çok seçkin bir topluluk bir araya gelecek o gün; bu buluşmaya katılanlar çok şey kazanır :in:

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Ahmet Can Yakışır

Teşekkürler Ahmet bir anda şımardım :) Otobüs biletimi aldım bu arada Pazar akşamı 17:00 otobüsü geniş koltuk :) 12 de orada olsam 5 saat güzel bir süre İnşallah kalabalık oluruz.Herkese selam......