Eskişehir

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
daha önceleri bir kaç arkdaşımla kendi aramızda tur düzenliyorduk ancak bazı sorunlardan dolayı artık tur yapamıyoruz.Bende solo takılmayı sevmedığim için takılabilceğim ark. grubu ve ya ark. arıyorum.

Scudo

Eren Üye

Üye
Tepki
9
Muratoğlu bisikletten 1 hafta kadar önce aldım bisikletini. Pazarlıkta çok sıkı,malzemeleri kaliteli.

Karadeniz insanı bir başka oluyor zaten:)

• Beğen
Tepkiler: sezginbabul

Eren Üye

Üye
Tepki
9
1850 liraya bisiklet aldım geçenlerde. Bırakın bisikleti bir yere kitlemeyi, kendimi bisiklete kitlemeyi düşünüyorum.:)

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
Muratoğlu iyidir hakkaten..Sezgin abi benimde çok kahrımı çekti..Bisiklet alcaksanız kendi pazarlığı yapıp indirmiştir son fiyatı ilk başta söyler size:)
Bisikletimi aldığım da iki tekerde sekiz çiziyordu sonra halletti sağolsun..
Hepimiz büyük heveslerle bisiklet alıyoruz ama çok parçalı bir makine olduğundan sıkıntı çıkabiliyor..Muratoğluna kesin gidin ama onun haricinde bisikletçiye hiç gitmediğim için şurda şu iyidir diyemem.

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
Arkadaşlar biraz önce forumda gezerken bu soruyu soran bir kaç kişiye rastladım ve bu konuyu açma gereği duydum,
babam zabıta ve biraz önce sordum Eskişehir'de adamın tekine bisiklet sürüyo diye 62 tl ceza kesmişler dedim
Niye Böyle bşy yaptılar ki dedim,
Eskişehirde Tramvay Yollarında Bisiklet Sürmek Yasak dedi ve bunu Eskişehirli arkadaşlar için paylaşma gereği duydum, Belki Bazılarınız Biliyorsunuzdur ama bilmeyenlerin de olduğunu düşündüm.

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Eskişehirde yaya yollarında ve tramvay yollarında bisikletten daha tehlikele arz eden bir şey varsa o da bildiğiniz gibi elektrikli bisikletler ve bunları kullanan paket servis çalışanlarıdir. Bilgilendirme içinde teşekkürler.

uğurcan gültekin

Daimi Üye
Tepki
269
sezgini yani muratoğlu bisikletçisini 10 yılı aşkın zamandır tanırım. işinin ehli sözünün eri bir kardeşimdir. birçok kereler yardımını ve ilgisini karşılıksız olarak gördüm. eskişehirde bisiklet alınabilecek yer olarak tavsiye ediyorum. son olarak ben kendime CARRARO J RACE 475 aldım. kendisine çok teşekkür ediyorum.

selam ve dua ile

• Beğen
Tepkiler: sezginbabul

uğurcan gültekin

Daimi Üye
Tepki
269
2009 da Artvin yusufeli federasyon yarışında türkiye üçüncüsü olduktan kısa süre sonra dizimden sakatlanmıştım :( bu sene fazla zorlamadan deneme mahiyetli sürüşlere başladık. inşaallah dizlerim elverirde uzun süre sağlıklıca pedallamak nasip olur. kent ormanı karış karış gezmiştik zamanında eskişehir bu spor için bulunmaz nimet inanın. hepinize kolay gelsin.

selam ve dua ile

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
@uğurcan gültekin

selamlar uğurcan abi;

bir süre doktor ve iyi bir antrenör gözetiminde spor salonunda egzersiz yaparak kendinizi deneyebilirsiniz. zaten vücudunuzda önceki formunuzdan kalan altyapı hazır olarak bekliyordur, dizlerinizdeki sorun yeniden ortaya çıkmadığı sürece kısa bir pas atma döneminden sonra eski güzel günlerinize döneceğinize inanıyorum :)

sizinle bir gün kent orman'a birlikte tırmanıp inmek ve uzun soluklu bir tura da katılmak isterim. aynı şekilde bize eşlik edebilecek daha birçok kişi var şehrimizde. hele bir kendinize gelin, her zaman aramıza bekleriz :)

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
http://i1096.photobucket.com/albums/g336/gencosmanbircan/261929_122791764474602_100002313379807_192427_4713927_n.jpg

Etkinlik Adı: Bisikletlerle Tokat -Almus Gölü
Etkinlik başlangıç tarihi : 22.07.2011 Cuma Akşam 20:00
Başlangıç Yeri : Muko Motor ve Bisiklet Evi Önü-Malatya
Bitiş tarihi : 24.07.2011 Pazar: 14:00 Tokat Merkez
Turun içerisinde Bisikletlerle katedilecek mesafe Km: 160 km
Malatyadan katılacaklar için Turun toplam maliyeti 100 TL dir
Tokat Merkezden katılacaklar için 50 TL dir

22.07.2011 akşamı saat 20:00 da bisikletler ve bisikletçiler Malatyadan araçlarla Tokata hareket edeceklerdir. Saat 00:30 sularında Tokat Merkeze yakın bir yerde çadırlar kurulacak ve sabah erkenden 05:30 da Tokat Merkeze hareket edilecektir.Diğer illerden gelecek bisiklet dostlarıyla 06:00 da Tokat Şehirler Arası Terminalinde buluşularak Almus gölüne doğru yola konulacaktır. Almus gölünün çevresi dolaşılıp Gölgeli kasabasında bize tahsis edilecek yerde çadırlarımızı kuracağız.Öğlen yemeği yenildikten sonra akşama kadar serbest zaman verilecektir bu serbest zaman içerisinde bisikletçiler gölde yüzebilir yada Gölgeli çevresinde yayla gezisi yapabilirler. 24.07.2011 Pazar günü sabah kahvaltı yapıldıktan sonra Gölgeliden çıkılarak Tokat merkeze hareket edilecektir hep birlikte öğle yemeği yendikten sonra etkinlik sona erecektir.Etkinliğimiz tüm bisiklet dostlarına açıktır,bisiklete gönül vermiş herkesi bekliyoruz.

Turla ilgili geniş bilgi ve katılım bildirimi için : Genç Osman Bircan 0 533 572 01 26
Mustafa Ekici 0 533 921 88 20

Tur için gerken malzemeler

1- Şart Olan malzemeler

Kask
Ön ve arka ışıklar
Bisiklet Anahtarları Seti
Yama Seti
2 Adet yedek iç lastik
Gece konaklamalarında kullanılmak üzere kalın giysiler
Çadır
Uyku Tulumu
Mat

2- İsteğe Bağlı Malzemeler

Kaşık
Çatal
Bıçak
Bir tane tabak
Islak Mendil
Güneş Kremi
Yüzecek arkadaşlar Mayo yada Şort alsınlar
Treking ayakkabıları
Terlik
Gözlük şapka
ve benzerleri...

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
@OMER AYYILDIZ

Ömer Bey etkinliğimizi tüm bisiklet dostlarına duyurmak amacıyla il temsilcilikleri sayfalarına atıyoruz belki katılmak isteyen arkadaşlarımız çıkabilir.Bol pedallı günler dileklerimizle saygılarımızı gönderiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: OMER AYYILDIZ

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
@Genç Osman Bircan

maddi durumum uygun olsaydı kesin gelirdim buna, ancak maalesef diyorum... katılacak arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler :)

• Beğen
Tepkiler: Genç Osman Bircan

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar sanırım Muratoğlu'nda Geotech yok.. Eskişehirde Geotech satan bir yer var mı acaba bildiğiniz?

Eren Üye

Üye
Tepki
9
Merhabalar bende araniza yeni katildim. 25 agustostan sonraki yaptiginiz her organizasyona katilmayi cok isterim.

Anadolu universitesinde okumaktayim ve bu bisiklet isinde acemi sayilirim

OMER AYYILDIZ

Daimi Üye
Tepki
211
@Eren Üye

Aramıza hoşgeldin Eren. Bende forumda eski değilim ama çok faydasını gördüm.

Özellikler teknik konuları ve paylaşılan tecrübeleri öncelikli olarak okumanı tavsiye ederim ;)

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar selamlar. Bende Samsun'da okuyan bir Eskişehirliyim. Yarın Eskişehirde olucam ve bisikletimi Eskişehir'den almayı planlıyorum. Bir kaç alternatifim var ama bakalım. Acaba Eskişehir'de Geotech satan bir yer biliyor musunuz?

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
@Tamer KAMIŞLI

hoşgeldin şimdiden :) tramvayın vişnelik durağının orada muratoğlu bisiklet var, eskişehir'de en iyilerini orada bulursun. bir de hatboyu caddesinde çınar bisiklet var, oradan parça parça da toplayabilirsin. geotech de illa ki vardır diye tahmin ediyorum...

• Beğen
Tepkiler: Tamer KAMIŞLI