Eskişehir Aşağı-Yukarı Kalabak ve Uluçayır köyleri

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@berk-bayar

Bu hafta Porsuk barajı yapacagız kısmetse. senin köy hangısı dostum belki uğrarız hatırın ıcın ıkı resımde orada cekeriz :)

• Beğen
Tepkiler: BerkBAYAR
Scudo

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Ayaklarınıza saglık arkadaslar,gezı fotograflarınıza baktıkca hatıralarım canlanıyor.O taraflarda cok daha guzel rotalar var oralarıda ıhmal etmeyın,turkmen daglarına dogru akın.Pısman olmayacaksınız.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Bülent ONUTKAN

Türkmen dağına Selçuk götürecekti bizi tam hatırlamıyorum ama o taraftan bahsetmişti.Aklımdaki bir yer inşallah en kısa zamanda.iyi dileklerin için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Ferhat kardeşim harika bir gezi olmuş.Eskişehirde kaldığım 5 yıl içinde Bülentle Selçukla çok faaliyetlerimiz oldu.Ama sana hiç rastlamadım.Keşke o zaman beraber gezilerimiz olsaydı.Resimler harika .emeklerinize ellerinize paylaşan gönlünüze sağlık tüm Eskişehire selam ve sevgiler. :in:

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@kizak

Piyasaya yeni düştüm abi :) gençliğim Eskişehirde geçti sonra Malatya yılları ve geri gelim sanırım mesleği anlamışsınızdır :) inşallah birgün beraber pedallamak dileği ile.

BerkBAYAR

Aktif Üye
Tepki
81
@ferhat köse

Benım köyüm dağın zirvesinde Türkmen Dağı - İdrisyayla Köyü - Kırka'ya bağlı.
Eskişehir - İdrisyayla = 85 km. Civarı
Kırka - İdrisyayla = 23 km. Civarı
Seyitgazi - İdrisyayla = 28 km. Civarında olması lazım.Bizim köy Kırka ile Seyitgazi arası kalıyor :) Turunuza uyuyorsa gidebilirsiniz :)
Şimdiden çok teşekkürler Dostum ... :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@berk-bayar

Anladım dostum bu havada 85 km yol uzun gelir kaldıramıyacak kardeşlerim var ama rotayı anladım havaların uygun oldugu bır zaman kesınlıkle cıkacagım.Ama sen Eskişehire gelırsen önemlı degıl her halikarda cıkarız :) ikimiz.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Emin sarı

Emin pazar gunü sen mı geleceksin abin mi olmadı rotayı oraya da cevırebılırız. kımseden ses cıkmadı ekstra nereye dersek orası yani henüz 5 kişi katılımı kesın olan.

BerkBAYAR

Aktif Üye
Tepki
81
@ferhat köse

Ben Eskişehire her yaz gelıyorum ama arabayla :) Bisikletle gelmek daha nasip olmadı :) İnşallah yakında oda olur :)

• Beğen