Eskişehir-Ankara Sivrihisarda Ballı Gözleme Buluşması 2 (15 Eylül)

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Ferhat Kardeşim, birşeyleri organize etmek ha deyince olacak iş değil. Bir emek verdin bizleri buluşturdun öncelikle emeklerin için şahsım adına teşekkür ederim.:). Mustafa Özkul'un da bahsettiği gibi birlikte Polatlı'ya kadar benim arabayla geldik oradan iki Mustafa Arkadaşımızla hareket ettik. Onlar benden hızlı oldukları için basıp gittiler. Birdaha izlerini Muhteşem Tesislerinde buldum.:( Ben aşağı yukarı 40 km'yi rüzgara karşı tek başıma devam ettim. Fakat yolda sonbahar elmalarından, iğdelerden ve Derya ile paylaştığımız tamamen organik üzümden yedik, fırsat buldukçada resim çektim. 12.00'de buluşacağımız için ona göre bir tempoyla buluşma noktasına geldim. Benim için güzel bir tur oldu toplamda 110KM civarında bir yol yapmış oldum. Yol durumu gözönüne alınınca benim seleden dolayı bir sıkıntım olmadı. Günü hasarsız atlattım. Tüm 100KM üstü bisiklet kullanıcılarına Brooks seleyi şiddetle tavsiye ederim. (tabiki herkesin kendi tercihi) Ballı gözleme BAHENE dostların buluşması güzel oldu. Seneye İnşallah tekrarlamak dileğiyle tüm arkadaşlara selam ve saygılar gönderiyorum.

Scudo

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şu Sivrihisar Polatlı arasındaki yoldan çektiğimi bir ben bilirim,bir benim sele,bir de sepet:) 55 km 110 volt elektrik yedim,geriye kalan 25 km kendime gelmeme yetmedi.Şu Bruks,yapsa ya bize de 200 gramlık rahat bir sele...:)

Olmuyor tabi,işin şakası bu.Cüneyt,bu hafifçiler var ya başta ben,mabadımızda çıban çıksa vazgeçmeyiz:) Akıllanmayız biz:)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Derya Keçeci

Abi o gün Cüneyt abiyle de konuştum ortalama hız 20-25 arası ortalama kadans 50-60 olursa broks seleden rahatı bence de yok ama kadans 80 üstüne ortalama hız da 25 üstüne çıkınca Broks adamın sepetini hacamat eder demedi deme :)

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ferhat köse

Yok be ferhatım,girmem ben o işe.Bir yandan bisikleti bir kilo daha hafifleteyim derken,bir de bruks takarsak,önce ben gülerim kendime:) ve haklısın,Ben onu farkedememiştim.Sen söyleyince netleşti.Demek yüksek kadanstanmış.Burada bir arkadaşımın bisikletine binmiştim 1-2 saat,ertesi gün baldırlarımda ağrı vardı.ilginç.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
@ferhat köse

Ferhat kardeşim, Brooks sele benim hızımdakiler için bencede iyi ben zaten ortalamada 25'in üzerine çıkamam onun için birazda kilo fazlalığımızdan dolayı sele benim için iyi . Fakat şunu çok rahalıkla söyleye bilirim. Alanya turunun son günü Seydişehir-Alanya güzergahında 178 km yaptım. Toplamda aşağı yukarı 11 saat selenin üstünde oturdum, kesinlikle ertesi gün hasar yoktu.:alkis: