Eskişehir 1 Ağustos 2011 Ramazan gezileri 1 (ESBİG)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Turgay Ak

Her zaman bekleriz.Facebookdan beni aratırsan göreceksin yada eskişehir bisiklet grubu olarak aratırsan yine bulursun en kötü ihtimal buradan da haberleşebiliriz.

Scudo

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
@ferhat köse

2 hesabınızdan da arkadaşlık onayı bekliyorum hocam :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Turgay Ak

Hallettim.Kendi hesabımda direk tanımadıklarımı onaylamıyorumda ondan dostum :) son aylarda olur olmaz heryerden teklif geliyor hepsini onaylıyordum bu seferde ne mesajların arkası kesiliyor nede soruların. zaten sürekli oflıne gözükmek durumundayım yoksa başından kalkamıyorum.Herhangi bir konuda bir sorun olursa mesaj yolu ile atarsan bir kaç saat içinde cevaplanmış olur.Tekrar aramıza hoş geldin. zaten Mehmet ile arkadaşmışsınız o gerekenleri söyler sana.

• Beğen
Tepkiler: Turgay Ak

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
@ferhat köse

Evet abi kendisi bana Kadir abinin bisikletini önermişti ama ben 2.el düşüncesinden vazgeçmiştim.

Siz bu alacağım Salcano NG 255 SRD bisiklet hakkında baya yorum yapmışsınız forumda, Eskişehir'de sizce bu bisikleti nasıl bulabilirim ?

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Turgay Ak

Şu an sıfırı hiçbir mağzada yok diye biliyorum.En azından ben görmedim ama sıfır alacak fiyat aralığın varsa aynı özelliklere sahip bir cok marka mevcut.İkinci el alacaksan forumu ve ikinci el alışveriş sitelerini tavsiye ederim ve acele etmeden beklemeni.

Yasin Yücel

Aktif Üye
Tepki
63
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ferhat köse

bisiklete işten çok fazla vakit ayıramıyorum ama çarşamba günü tur olursa katılmak isterim.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Yasin Yücel

Şu an yeni kadroyu topladım ön vites ile genel ergonomık ayarlar kaldı. iftardan sonrada onları halledecegım.İftar turunu çarşamba sıkışır diye cuma gunune palnlıyacagım bu akşam akşam 18:00 gıbı cıkıp gıttıgımız yerde mangal düşünüyoruz gelmek ıstersenız cuma gunu sizede özel mesaj atarım.Mesafe cok olmayacak oruçlu gıttıgımız ıcın 25-30 km den fazla olmaz yanı.

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
@ferhat köse

Çarşambaydı perşembe oldu şimdi de cuma bu gidişle pazartesiye uzar abi :) Şaka tabiki en kısa zamanda yapalımda şu iftar turunu bende gelivereyim yemek olurda bensiz olurmu

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Mehmet_Gürsoylu

Ikı gundur bısıklete uğraşıyorum Mehmet biliyorsun. yarın mesaiye gidip deneme sürüşünüde yapacağım.Bu akşam gruptan yayınlarım etkinliği.Bu arada sende bensiz pazar günü yaptığınız etkinliği yayınlayabılırsın.ImageShack ile yükle resimleri.

Yasin Yücel

Aktif Üye
Tepki
63
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ferhat köse

iş ile bir sıkıntım olmazsa gelmeyi düşnürüm siz öm atarsanız yeri ve zamanı tabiki gelmek isterim

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Yasin Yücel

gereklı bilgileri özel mesaj olarak attım.Cuma akşamı 18:00 de toplanıyoruz iftar gezisi için.başka gelmek isteyen arkadaş olursa özelden bilgi isterlerse gereken bilgilendirme yapılır....