Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

eskihisarda idoya alternatif

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında arda22 tarafından paylaşıldı.

1. arda22

arda22 Aktif Üye

Seviye:
  2. Mert DOLUEL

Mert DOLUEL Aktif Üye

İstanbul / Bahçelievler-Çalışlar / Büyükçekmece -
    Seviye:
    Aynen özel sektöre geçen İ.D.O.'ya az bile bana kalırsa, Aynı haberi bende dün okudum, RO-RO taşımacılığı gerçekleştiren bir denizcilik şirketi, fiyatlar hakikaten rekabetçi ötesi.İ.D.O.'da hemen savunmaya geçmiş haksız rekabet, liman uğrak belgeleri yok, izinleri, lisansları yok, haksız rekabet vs. vs. Bisiklet kullananları çok ilgilendirmesede yanlış hatırlamıyorsam bu geçtiğimiz yaz ki hala da devam edebilir, Eskihisar - Topçular arasında çalışan araç taşıyan gemilerde sıra beklemek istemeyenlerden 20 TL gibi bir ekstra ücretle önden buyurun deme nezaketine sahip, hak ! tan bahseden güzide firma :10:

Keşke bu yeni firma Avrupa Yakası'dan da uğrak yapsa tadında yenmez valla bu fiyatlarla :D

Okan Örs bunu beğendi.
  3. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    malesef alıyorlar bu mayıs ayında benden aldılar dönüşte alındı uygulamaya çarpıldım bisikletten 3.5 lira aldılar tam 3.5 bu pazar gene aynı durum ile karşılacağımı zannediyorum yaz uygulaması içinmi aldılar bilmiyorum bakalım bu pazar gene eskihisardan geçeceğiz 3.5 lira isteyeceklermi, bisiklet parası pendik lüks feribotta daha pahalı 5 lira yenikapıda aynı 5 lira.

4. Okan Örs

Okan Örs Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Eskihisar-topçular arasındaki '20 tl fazla ver,sıradakileri ipleme,buyur önden geç' uygulaması başlı başına utanç verici,çıkarcı,aşağılayıcı vs. adını ne koyarsanız koyun toplum içinde zaten var olan sınıf ayrımını insanın gözüne gözüne sokan bir anlayış...Gerçi tepkiler üzerine sanırım on araçla sınırlandırıldığı söyleniyor ama tamamen kalkması lazım.Haksızlığın üçü beşi olmaz...Kendimi tutamadım ,konuyla çok alakası yok ama, affola...

sedat_slave bunu beğendi.