eski kadrolardan castello pilot

Tepki
2
İsim
Bunyamin S
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
arkadaşlar bisiklet yeni daha bu yaz aldım ve çok fazla bi şey yapmadım

ama ilerki zamanlarda inşl. baya bi iyi olacak gerçi bu fotodan sonra bi kaç değişiklik yaptım ama daha foto çekmedim..

http://www.hizliupload.com//img/103569DSC034852.jpg

avatardaki foto en son hali ama bisiklet tam boy değil..

Scudo

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
guzelmıs , gıdon bogazı fılan deısmıs sanırım bıde kadrosu alımınyummu ?

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
işte yaaaaaaaaaaaaaaaa castello bir devir baslangıcıydı cogu bısıklet sever ıcın

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Hoş bir sarısı vardı bu modelin, önden amortisörlüydü diye hatırlıyorum. Bir de kadronun altıgen (veya sekizgen) bağlantılarına bayılırdım, yakın bir arkadaşımda vardı, en garibi de 4lü ayna koluydu, 4x6'dan 24 vitesli bir bisikletti...

Canturk Sabaner

Aktif Üye
Tepki
32
donemin goz boyayan bisikletlerinden biriydi, sirinyer(izmir) sevgi yolu daha sevgi yolu olmadan once o caddede sadece bir kisi satardi ve 97 senesinde henuz yedi yasindayken ruyalarimi susleyen bisikletti, boyumun bile yetmedigi halde mahallede ki abiden zorla alip dusme pahasina kullanmak o kadar zevkliydi ki!.. : )

harika bir mazi, gozumde asla kotu olamayacak bir bisiklet,tekrar gormek cok guzel.. : )

altinizda paralansin..

Tepki
2
İsim
Bunyamin S
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
demir kadro
aldığım zamanki boyası sarıydı ama çok çizik olduğundan bu rengi de beğendiğimden boyadım
bisikletçide bisikletler 2.el bisikletler arasında hurdaydı ama kadrosu çok hoşuma gitti ve aldım :D