Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eski İstanbul yolu

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında sapienza tarafından paylaşıldı.

1. sapienza

sapienza Aktif Üye

Adı:
    Burak ESEN
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    İzmitten tuzlaya eskı ıstanbul yolunu kullanarak gıtmek ıstıyorum körfezden derınceden yada yarımcadan eskı ıstanbul yoluna gırıp devam etmek ısttıyorum daha onceden bu yolu kullananlar yardımcı olabılır mı yol bısıkletıne uygunmuj bırde nasıl cıkıcaz bu yola

2. Ertan M.

Ertan M. Forum Bağımlısı

Adı:
    Ertan
    Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Benim okulum kocaelinde bir ara izmit gebze viyadüklerinde çalışma vardı 2 hafta servisten tuzlaya o yolu kullanmıştık.Yola gelince çok fazla viraj var ve yollarında pek düzgün olduğunu söyleyemem kocaeli üniversitesi tarafından kamyonlarında sıklıkla kullandığı bir yol ve çok geniş değil o yüzden tehlikeli olabilir ancak gündüz vakti çok fazla araç olacağını zannetmiyorum yinede dikkatli gitmek gerekir.

3. engin güner

engin güner Forum Demirbaşı

Seviye:
    yol tam bisiklet yolu denebilir tepörene çıktnız mı oradan itibaren devam edin .Kamyon olabilir ama çoğunlukla boş olur sevindikli denizli arası neredeyse çok sevdiğim yerdir.Neredeyse çünkü sanayii buraya inşa ediliyor otobanda varın siz anlayın

Murat B. bunu beğendi.
  4. sapienza

sapienza Aktif Üye

Adı:
    Burak ESEN
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @engin güner abi körfezden cıkmak bıraz zorlu olurmu ben bıde cıkıcam daga ordayolu nasıl bulucam bu yolun baska adı varmı ankara asfaltı falan dıye de gecıyo galıba bıraz arastırdımdda neyse bu hafta oraya gitmiyim haftaya bıraz daha arastırıp gıdeyım sımdılık en mantıklısı o galıba

5. eyupaltindal

eyupaltindal Lorem ipsum dolor sit amet.

Adı:
    Eyüp ALTINDAL
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @sapienza yolu kullandınız mı acaba?
    Bende yarın İzmit'ten Gebze'ye gitmek istiyorum da. E5 mi yoksa Eski İstanbul yolu mu karar veremedim.

6. Antecurs

Antecurs the dark side is always with you

Adı:
    Halil TAŞ
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben çok tavsiye etmem. Dar, gidiş geliş, emniyet şeridi çoğu yerde yok, yol kenarları toprak veya çakıl, kot farkı var ve kamyonların da kullandığı bir yol.

eyupaltindal bunu beğendi.
  7. Cycmode

Cycmode Life Behind Bars

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    18 Nisanda bisikletimle eski İstanbul yolunu kullanarak tepe örenden sevindikli yakınlarına kadar yol aldım. Tuzla bağlantısından Gebze osb' ne kadar kamyon trafiği oldukça yoğun. Balçık köyünden itibaren tam bir bisiklet yolu asfalt kalitesi kimi yerde çok iyi kimi yerde idare eder. Yolda yaklaşık 10 km aralıkla çeşmeler var. Genelde yolda orman ve köyler var insan yeşile doyuyor. Eğimler sevindikli yakınlarına kadar sert değil . Antrenman yapan bir grup yol bisikletçileriyle karşılaştık. Tabi yine yol durumunu internetten analiz edip yola koyulmanızda fayda var..

8. eyupaltindal

eyupaltindal Lorem ipsum dolor sit amet.

Adı:
    Eyüp ALTINDAL
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Peki D100 (E5) mü Eski İstanbul Yolu mu? Hangi yolu tercih etmeliyim.

9. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bende tavsiye etmem izmit-umuttepe-sevindikliye kadar gitmiştik antreman için yol 2 araba yan yana geçicek kadar büyüklükte kamyonlar oldukça fazla. dağ yolu birde inişli çıkışlı kondüsyon gerektiriyor izmit-gebze d100 den gidin derim daha düz ayak tek dilovası rampası var o kadar ama o yolda sakat kamyoncular ve tırcılar oldukça yakın geçiyor