Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eski bisikletlerim Trek ve felt ...

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında bisikletci tarafından paylaşıldı.

1. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    3 sene önce bisikleti bırakmanın ardından bindigim 2 bisikletim vardı onları paylaşmak istedim .. Tabi subat ayına dogru yeni bisikletimi daha sonra yani tamamlandıktan sonra sizler le paylasıcam...

İlk önce Felt EPO 2003

Bu bisiklet benden bayagı bi çekmişti zamanında acımadıgım tek bisiklet buydu vede sapasaglamdı .. Genel olarak bisiklet saglamlık acısından ve parcaların ucuzlugu acısından hoplama zıplama atama da kullanıldı ..

Buda trek 6700 slr 2003

düz maşalı bi trek gördünüzmü bilmiorum :) bu bisiklettede bi masa kırdım , ustune psylo almıstım onuda sattım sonucta düz maşa ile bir hafta bu bisikleti kullandım . kopmponent olarak xtr ve xt malzemeliydi .. ayna kolunda bi dişlisini kırmıstım :D:D:D
    o yuzden standart bi shimano ile kullandım zaten bu kadar olaydan sona tekrardan kaliteli malzeme almak istemedim ve kadro vs herseyini sattım .. tak 2007 de karar degiştiriene kadar :)

2. teker07

teker07 Yeni Üye

Seviye:
    abi trek süpermiş diğer bisikleti ne yaptın peki satarmısınız acaba

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bisikletleriniz gerçekten güzelmiş, o düz maşaya talibim eğer duruyorsa hala :). Özel mesaj ile haberleşebiliriz.

4. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Halil o masa normal oversize 10 ytl lik nikalajlı bir masaydı . ben siyaha boyadım :D Maşayı zamanında kömürlüğe kaldırmıstım annemde atmıs. yani o atmasaydı ben atıcaktım :)

Teker07 , bu iki bisikletide 3 sene önce sattım .. Tesekkürler yorumlar için .. trek süspansiyon ile daha bi guzeldi vede coda jantlarla ama foto cekmek nasip olmamıstı o haliyle .. :):)

5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Oversize bir sabit maşa bulsam, öpüp başıma koyacağım o derece :D Ama maalesef artık pek bulunmuyor :(.
    Yine de teşekkürler, anlık bir umut kaplamıştı içimi :D Hoş bir duygu :D.

6. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    cok lazımsa kadir abiye bi sorayım istersen yarın yanına ugrıcam .. varsa burda sana bildireyim ..bU arada hayırdır bu sevda :D ben gecici olsun die öle bi kösede duran zavallı bi masayı almıstım :rolleyes: istersen eger özelden bildir ..

7. exen

exen Kıdemli Üye

Seviye:
    düz masa için sirkecide var hemde ahed set over size istersen gel alalım sana hafta içi her gün ordayım

8. İdris ACA

İdris ACA Onursal Üye

Seviye:
    bende normal maşayı oversize yaptım operasyonla ama yinede 1.5 kg civarında ağır hafiflik açısından pek bi avantajı olmadı bu arada bisikletler çok güzel bendede trek 6700 var aynı renklerde acaba bendeki sabit maşayı bende mi taksam pek fena gözükmüyor hani

9. exen

exen Kıdemli Üye

Seviye:
    düz yolda güzel fakat arazi için aynı şeyi söyleyemiycem bu arada efor bisiklet trial amaclı getirebili,r bu masalardan bilginize

10. Hüseyin Suda

Hüseyin Suda Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bisikletin çok zarif duruyor,kazasız sürüşler...

11. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    saol kardiş ama artık bu bisikletlere baskası biniyor .... Ama bu yorumunu toplamakta oldugum bisikletimin üserine alıyorum :) :rolleyes:

12. t-genc

t-genc Forum Bağımlısı

Seviye:
    yeni bisikletinin fotoğraflarını bekliyoruz,şu an topladığının

13. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    En kısa zamanda. malzeme secmekte okadar zorlanıyorumki.. ama sanırım 1 hafta falan kaldı ..:) bitsede bende artık rahat rahat uyusam geceleri parca secmekten uyuyamıyorum vallaa

14. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Bence fazla geç kalma.GEçtigimiz pazarki yaptıgımız TAşdurmaz gezisi gerçekten süperdi.MAnyak mekanlar varmış. ;)

15. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Enes seisn demi :) yaa speciyi aldım manitou masa aldım sadece iştee jant seti kaldı buyuk ihtimal hidrolik disk setini xt takımı alıcam .. jant seti arastırıyorum .. temiz bi ikinci el olsa daha ii olcak .. :)

inşallah beraber pedallıcass iki hafta sonra :)

16. Engncll

Engncll Yeni Üye

Seviye:
    bisiklet çok iyide arkadaşım acaba biskletinin kilosu ne kadar..!

17. bedo

bedo Bisikletkolik

Seviye:
    bisikletler çok güzel kazasız belasız kullanman dileğiyle

18. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Tebrikler iyi bir seçim yapmışsın ;)
    En azından renk uyumu süper bir bisiklet.Xt dual control hidrolik set 2. el şu an Kadir Usta da var.Haberin olsun.(zaten görmüştürsün) Önümüzdeki pazar akşamı memlekete gidiyorum.Aklımda bisikletide götürmek var Ordu'ya (bir aksilik çıkmazsa) 20 gün hava muhalefeti olmazsa güzel bir antrenman yapıp forma girme planım var.Taşduraz'da döküldüm açıkçası :) Bence sen de en yakın zamanda kilo vermeye bak :D

19. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    walla abi ya bugun döndüm bisikletle eve varya o yokusları cıktım özaldaki yani özala gelene kadar bacaklarım bi kasıldı anlatamam .. bide nefes yetmedmi dengesiz surdum .. neyse su ayakkabıyıda alayım sabahları antrenmanlara cıkıp hazırlıycam biraz kendimi . wala eski gunlerimi özledim .. utandım valla kendimden öle birden performans düşüklüğü olunca :D:D:D:D neyse sende memleketten gelde bi hekimköy yapalım :)