Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eski Bisikleti Değerlendirmek İstiyorum.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Serhan E. tarafından paylaşıldı.

1. Serhan E.

Serhan E. Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba herkese

Resimdeki bisiklet yaklaşık 20 senelik bir bisiklettir. Döneminde Almanya'nın en iyi markalarından biriymiş duyduğuma göre. Bisikletin kadrosunda herhangi bir sorun yok. Bisikleti bir tur bisikletine yakın olarak toplamak istiyorum. Toplarkende öyle pahalıya kaçmak istemiyorum. Bisiklette contralı fren sistemi var ve arka jantın içinde 3 vites var. Değiştireceklerimin ve ekleyeceklerimin hepsi şunlar: vites sistemi (haliyle dişlilerde değişecek), fren sistemi, gidon (kelebek gidon takmak istiyorum), zincir, pedal ve sizlerin ekleyebileceği tüm fikirlere açığım (İç ve dış lastikler bende var). Biliyorum orijinal hali gibi olmayacak veya diğerleri kadar üst seviye bir bisiklet olamaz ama bir heves işte. İnternette bulduğum, yukarıdakilerin nerdeyse hepsini satıyor:

Bisiklet Parçaları :: Vites Fren Seti :: Shimano BİSİKLET 24 ACERA VİTES FREN SETİ BEDAVA KARGO - Performans Bisiklet-ÖZGÜRLÜK PEDALLARDA,ÖZGÜRLÜK PERFORMANS BİSİKLET'TE "Sedona,Whistle,Carraro,Amoeba,Bianchi,Colnago,Cube,Merida,Shimano,FOX,DT Swiss,

Toplamında beni hem fiyat hem de performans açısından rahat ettirebilecek bir donanım istiyorum. Şuan kullandığım çelik kadro ve en alt düzey bir mtb, onun yerine böyle bir girişimde bulunacağım. Teşekkür ederim yardımcı olanlara.

D.Mustafa bunu beğendi.