eski bianchi meta pro mtb yi yenileme...

snnemr

Üye
Tepki
39
herkeze merhaba. başlıktaki gibi eski bir bianchi meta prom var 10 yıllık ve ben bu meta pro yu yenilemek istiyorum. bir hafta içinde bisikletin eski tekerlerini fren sistemini vites sistemini yani ne varsa çıkarıp kadroyu boyatmak ve yeni parçalarla yenilemek istiyorum. kadroyu beyaz ağırlıklı ve laciverte boyamak istiyorum. ve üzerine kendim yaptıracağım çıkartmalar ve orjinal bianchi çıkartmaları yapıştırarak kendime özel bir kadro yaratmak ve o kadroyu da güzel parçalarla donatmak istiyorum. acaba bana a dan z ye kadar vites, fren, jant önerebilir misiniz? suntour ve shimano gibi güzel markalar var ama hangi modeli seçeceğime karar veremiyorum. acaba parça önerebilirmisiniz? not bütçem 500 lira ama 600 e 700 e çıkartabilirim. bisikletin fotoğrafını 2 gün içinde koyarım. ortaya zevkime göre güzel bir eser koymaya çalışacağım umarım güzel olur. önerileriniz için şimdiden teşekkürler. :in: ;) :) :000002158 :winkenlux

Scudo

Cengizhan Terzi

Forum Bağımlısı
Tepki
197
bence bisikleti yenileyeceğine git salcano astro al

kendin toplarsan hem uzun olur hem yorucu olur ama keyfin bilir :)

Buğra Celayir

Daimi Üye
Tepki
107
O kadar bütçeniz varsa ve bisiklet toplamak istiyorsanız bence meta pro kadrosuyla değilde aluminyum bir kadroyla başlasanız toplamaya çok daha iyi olur gibi. Nede olsa kadroyu boyatacaksınız. Onu boyatmak yerine yeni alüminyum bir kadro daha iyi olur bence :)

orkun tulu

Forum Demirbaşı
Tepki
228
(link)

bu konuyu bir incele istersen senin belirttiğin bütçede iyi bir bisiklet olduğunu düşnüyorum.

snnemr

Üye
Tepki
39
bende zaten bianchi sauk var yeni bir bisdiklete gerek yok sadece kendi zevkime göre bir şey yaratmayaa çalışacağım. süre konusunda da bütün kış bana ait haziran 2011 e kadar birleştirmeyi düşünüyorum. ama kafamı bozak iki şey var 1 boya 2 birleştirme. birde alacağım parçaların birbirine uymaması. bide bianchi meta nın kadrosu çok hoşuma gidiyor bisiklet heba olmasın diğe bu işe girişeceğim. bütün yaz çalışıp sırf bunun için para kazandım. yeni bir bisikletten çok kendim uğraşarak birşey ortaya koymak istiyorum. ilginize teşekkürler.

Buğra Celayir

Daimi Üye
Tepki
107
Anlaşılmıştır :) Yanlış anlamalar sonucu yanlış yardım tavsiyeleri geldi tabi :) Şimdiden kolay gelsin. Umarım içinize tamamiyle sinecek olan kendi bisikletinizi yaratabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: snnemr