Eşimin 7,9 kg ağırlığındaki S-Works Hediyesi

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@ercst0rm

@Bilal Karaboğa

@mariokaldato

Tesekkürler arkadaslar, Allah hepinizin gönlüne göre versin ve daha iyileri sizlerin olsun.

@mehmet.ali
Mehmet ali, dag bisiletleri bölümünde paylastigimda elime gecmisti zaten. Orada arkadasimin bisiklet dükkaninda masayi jant setini falan takmaya gitmistim. (Masayi adaptör olamadigi icin takamamistik.:)

@selen-oz
Evet bilgi ve bisiklet kullanma yönünden esimle gurur duyuyorum. En az benim kadar bilgisi var diye bilirim. Bisiklet kesinlikle bilincli alinma.;):)
Esimin kendi bilgileriyle modifiye edilen toplan bisikleti, buyurun....
(link)

@Strelok

@can akıncılar

@muhiddin koçaşoğlu

@mustafa üzümcü
Tesekkürler arkadaslar, Allah hepinizin gönlüne göre versin ve daha iyileri sizlerin olsun.

@beci
Tesekkürler, o an yüzümdeki sevinc ifadesini forumdan 2-3 kisi gördü. Umarim size buradan yazarlar. :)

@Aytaç Öztürk
Amin tesekkürler aytac. Esimin kendi bisikleti var ve %70 beraber pedallariz.
(link)

@Hamid Asım
Malesef kendine cok büyük ama yinede kullana bilir tabiki.:)

Tepki
43
Hocam hayırlı olsun. Hem şaşkınım hem de sizin adınıza mutlu oldum gerçekten. Eşinizi de kutluyorum. Hele ki jant ve maşa inceliği... Herkes eşinin mutluluğu için bu kadar çok düşünceli olamıyor genelde. Kıymetini bilin. Tekrardan hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@H.T
Insallah en kisa zamanda daha iyisi size nasip olur.
Sram konusuna gelince, ben kesinlikle sram den yana degilim ve hayatdada kapima getirmem. Bu tabiki benim görüsüm... Zevklerle renkler tartisilmaz tabiki, kimi srami sever kimide shimanoyu. Bende shimanoyu seviyorum.:)

@erendiz çetiner

@İbrahim Aslanhan

@Bahadır S.

@Onur Ali İmren

@55HBD

@silvanesti

iyi dilekleriniz icin tesekkürler arkadaslar. Allah herkesin gönlüne göre versin insallah.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@x-rayted
Insallah, tüm dualarim senin icin...:)

• Beğen
Tepkiler: x-rayted
F

Ferhat Fırat

Misafir
Çok şık bir hediye olmuş güle güle kullanın. Yanlız dikkat edin onbeş yıllık evlilik tecrübem der ki, bir kadın kocasına pahalı bir hediye alıyorsa çok daha pahalı bir hediye geri almayı planlıyordur:)
Aman dikkat...

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
Murat abi bu forumun kütüphanesi sayılır. Yardımsever,bilgi ve tecrübeleriyle herkese yardımcı olmaya çalışıyor. Eşi de bu iyiliklerinin karşılığını bizim yerimize hediye olarak vermiş :D Keşke imkanımız olsa da Murat abi ye güzel bir hediye verebilsek. Güzel günlerde,eşin ve sevdiklerinle beraber nice yıllar dilerim abi.

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

egesengun

Üye
Tepki
89
İsim
Ege Şengün
Bisiklet
Giant
@Ferhat Fırat Eşimle doğum günümüz aynı gün. O bana istediğim bir ikinci el kadro aldı, gerçekten çok mutlu oldum. Ben de ona sıfır NG650 aldım :) biz dediğiniz kapıya geldik :D biz de aynı yoldan ilerleriz inşallah

Doğum gününüz kutlu olsun, eşinize tebrikler :harika:

adilmusazafer

Forum Demirbaşı
Tepki
255
İsim
Adil Musa ZAFER
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Maşallah! Kazasız belasız sürüşler! :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Murat Cömez abi hayırlı olsun. Ben başlığı okuyunca heyecanlandım, sen kimbilir neler hissettin :) eşinizi de tüm forum huzurunda tebrik ediyorum. Örneğin sana, binlerce euro verip bir rolex saat de alabilirdi ancak senin zevkin doğrultusunda, seni en çok mutlu edebileni seçince gerçekten "eş" olduğunuz ortaya çıkıyor. Allah sizlere mutlu bir evlilik ve birlikte sağlıklı bir ömür versin.

ozgurgokalp

Daimi Üye
Tepki
663
Bisiklet
Cannondale
@Murat Cömez Güle güle kullanın. Harika bir bisiklet. Bu arada hediyenin fiyatı sorulmaz ama az çok biliyorsunuzdur :) Bu bisiklet kaç tldir. Ben böyle donanımlı bir bisikletin fiyatını kafamda canlandıramadım bir türlü. 40.000 tl civarı diyeceğim ama yazması bile zor geldi :)

• Beğen

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
S-Works'ler gerçekten çok karizma duruyorlar,bu bisiklet de çok sıradışı ve karizmatik.

"Brain" sistemi var mı abi bisiklette ?

• Beğen

selmantuncer

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
selman
benim bile evlenesim geldi.bisikletinizle kazasız belasız şürüşler dilerim

H.T

Forum Bağımlısı
Tepki
1.284
İsim
Hasan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Murat bey sram xx1derken 1x11 sistemi kastetmek istemistim.shimanonun da bu kombinasyonu artik mevcut.boylelikle daha amaca uygun ve cok daha agresif bi bisiklet olur kanaatindeyim.

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
@Murat Cömez , hayırlı uğurlu olsun hocam...Eminim ki hayatınız boyunca unutamayacağınız bir hediye olmuştur herhalde :ssrtcbya:....Çok fena süper bir hediye ve eşinizin ruh ikiziniz olduğu burdan belli :) Size sevgi dolu bir hayat ve güzelliklerle dolu turlar dilerim :harika:;)

(Benimde Canyon sahibi olmamda ki baş aktör olan eşime de burdan ayrıca teşekkürler :huhuu: )

• Beğen

DKN

Daimi Üye
Tepki
148
İsim
Doğu kan
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çook güzel makina :harika:

AliG.

Aktif Üye
Tepki
163
Bisiklet
Diğer
Geçmiş doğum gününüz kutlu olsun, gerçektende rüya gibi bir hediye, tüm güzel hayallerinizin getçekleşmesi dileğiyle kazasız belasız kullanmak dileğiyle.
Gerçi böyle bir hediye alsam binmeye kiyamam sırtımda taşırdım heralde :)

• Beğen