Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eşim ve oğlumla 1-2 saatlik gezinti yapabileceğimiz bisiklet önerileri

Konu, 'Arşiv' kısmında ihancioglu tarafından paylaşıldı.

1. ihancioglu

ihancioglu Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar.
    Geçen sene kendime merida crossway 300 alacaktım ekonomik şartlardan dolayı bir türlü nasip olmadı. Bu sene eşimde heveslendi bisiklet işine. Eğer bir sıkıntı olmazsa haziran ayı sonuna kadar 2 tane bisiklet almayı planlıyoruz. Bisikletlerin birinin arkasınada çocuk koltuğu koymayı düşünüyoruz. Öyle kendi halimizde boş zamanlarımızda 1-2 saatlik gezintiler yapacağız.
    Malum bisiklet sayısı 2 ye çıkınca bütçeyi de ona göre değiştirmek zorunda kaldım. Toplamda 3000tl yi geçmeyecek şekilde bir bütçem var.
    Dechatlondaki btwin in şehir bisikletlerine baktık bugün. Btwin original 500 ve 520 modelleri kafamıza yattı gibi. Ortalama 2000-2500tl gibi bir bütçeye hallediyoruz. Fakat tam araştırmadan da hareket etmek istemedim. Bir de tip olarak bisikletler benim pek hoşuma gitmedi açıkçası.
    Bana bu modeller dışında tavsiye edebileceğiniz başka modeller var mıdır? Bir de rockrider modelleri çok gösterişli duruyor. Şehir içi gezinti için mtb almaya kalksam ileride pişman olur muyum?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

2. vatan

vatan Kıdemli Üye

Adı:
    Vatan
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    al işte bişeyler ne fark eder hepsi gidiyo

3. Hastateker

Hastateker Forum Bağımlısı

Adı:
    Osman Özgün Yıldız
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Btwin hoprider 300 var. Bagajı aydınlatması çamurluğu hazırda. Bebek koltuğuda takabilirsiniz. O modelleri ben de pek beğenmemiştim ama hoprider iyi bence

4. Kuzey Ege

Kuzey Ege Single Speed

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Gosteris onemli degil, mtb almayin, city bike modellerine bakin. Eger arazide kullanmayacaksaniz "duz masa" bisikletlere bakin. Kullanim alaninizda amortisor hicbir isinize yaramayacak.
    Btwin kotu bir marka degil ama ikinci el trek fx modellerine bakmanizi tavsiye edebilirim. Cok temiz bisikletler var..