Eşi Benzeri Yok:SCOTT SCALE 50

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
Jant seti, fren seti ve küçük ama pahalı ayrıntılarıyla gerçekten özel bir bisiklet... böyle farklı tarzda bisikletleri görünce seviniyorum... bu arada kadro hala efsane, hem renk olarak hem model olarak.. güle güle kullanın

• Beğen
Tepkiler: sercanczo
Scudo

kron_xc4000 esk

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Anlatılmaz yaşanır farklı markalın farklı ürünleri ayrı bir güzellik katmış özellikle jantların kadroyla uyumu gördügüm en güzel scale 50 diyebilirim...

• Beğen
Tepki
110
Eminimki Hazıra konmakdansa böylesi daha heyecanlı ve keyifli olmuşdur ;) Üzerinde alın teri olduğu her halinden belli ! Tebriğin bir büyüğüde benden gelsin ...

• Beğen

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Hatırlıyorum.Herşeyden önce jantları :) arka rubleye uymamıştı hatta :) toplanınca çok SEXİ bişey çıkmış ortaya :) yakından görmek nasip olmadı bir türlü :) güle güle kullan abi :)

• Beğen

sercanczo

Forum Bağımlısı
Tepki
117
Jant seti, fren seti ve küçük ama pahalı ayrıntılarıyla gerçekten özel bir bisiklet... böyle farklı tarzda bisikletleri görünce seviniyorum... bu arada kadro hala efsane, hem renk olarak hem model olarak.. güle güle kullanın
Kadrodan,özellikle renginden çok memnunum.İlerde belki aynısının karbonuyla değişir:D.Özellikle renk uyumu için epey uğraştım.

Eminimki Hazıra konmakdansa böylesi daha heyecanlı ve keyifli olmuşdur Üzerinde alın teri olduğu her halinden belli ! Tebriğin bir büyüğüde benden gelsin ...
Parçaların seçimini yapmak,gelmesini beklemek gerçekten zevkliydi.Tabi bi de bu sayede kendi istediğim parçalarla topladım.

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel bi bisiklet güle güle kullanın...

Cengiz ADANUR

Aktif Üye
Tepki
74
Sele borusunu carbon seçmişsiniz, statik ve dinamik gerilmenin en fazla oluştuğu yer. Birşey olmaz gerçi ama bana aluminyumun verdiği güveni vermiyor carbon. Bu arada kilonuz kaç? :)

• Beğen

Automathx

Daimi Üye
Tepki
80
Bisiklet
Salcano
Gerçekten çok hoş bir bisiklet kazasız belasız pedallamalar :)

• Beğen

denim ower

Üye
Tepki
60
Cok güsel bir bisiklet.Kazasız pedallamalar.Jant setiniz cok güsel.Bende aynı jant setinin all mountain modelini almayı düsünüyorum nrden aldığınızı söyleyebilir misiniz?

• Beğen

sercanczo

Forum Bağımlısı
Tepki
117
Sele borusunu carbon seçmişsiniz, statik ve dinamik gerilmenin en fazla oluştuğu yer. Birşey olmaz gerçi ama bana aluminyumun verdiği güveni vermiyor carbon. Bu arada kilonuz kaç?
Carbon olmasının bi sakıncasının olacağını düşünmüyorum,hatta bana göre çok daha konforlu.Kilom 95 civarı:D.
Cok güsel bir bisiklet.Kazasız pedallamalar.Jant setiniz cok güsel.Bende aynı jant setinin all mountain modelini almayı düsünüyorum nrden aldığınızı söyleyebilir misiniz?
Jant setini yurt dışından satın aldım.Ne yazıkki Türkiyede satılmıyo.Forumda da adı sıkça geçen sitelerden satın alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: denim ower

sercanczo

Forum Bağımlısı
Tepki
117
@yucel gulesenoglu

Kırmızı iyidir:D. Kadro full siyah olsaydı o zaman siyah jantlar iyi giderdi.

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
sözün bittiği yerde duruyo bisiklet :) güle güle pedallayın . . .

• Beğen