Esenyurt bisiklet grupları

taha emre

Üye
Tepki
2
esenyurt- beylikdüzü bölgesindeki bisiklet grupları daha çok nerelere gezi yapıyor? sazlıdere barajının oradaki ormanlık alana giriş vb var mı? o taraflara bisiklet turu önerir misiniz?

Scudo

fatihtemizer

Daimi Üye
Tepki
156
Bisiklet
Specialized
Evet bu gruba dahil olanlar varmıdır ..Ben her akşam cuma gunlerı harıc esenyurt bogazkoy bahcesehır hadımkoy taraflarındayım.katılmak ısteyen olursa beklerim mutlaka.

Tepki
72
bende bahçeşehire yeni taşındım. buralarda biraz süreyim dedim ama hiç zevkli değildi. bisikleti atıyorum arabaya yine boğazda sarıyere kadar sürüyorum. bahçeşehir civarında güzergah önerisi olursa sevinirim.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@murat dönmez

Bahçeşehirden hoşdere yolundan pedalla çatalca ve çevresinde çok rota mevcut,Bahçeşehirden Altınşehire pedallarsan,burgaz mağaraları, sazlıdere,şamlar,kayabaşı,arnavutköy.durusu,terkoz

bahçeşehir göletten ıspartakule istasyondan tren yolu yanındaki yanyolu kullanarak gene altınşehirden halkalı gümrük küçükçekmece arkasından florya sahile çıkar ordan da yeşilköy,bakırköy sahile gidebilirsin

Bahçeşehirden ıspartakule sırtlarından asmalı evlerden araziye girerek gene şamlara kayabaşına gidebilirsin sazlıdere barajında baraj üstünden bisikletin geçebileceği yol var.

Bahçeşehirden hoşdere yolunu takip edip metro market yolundan e5 üzeri büyükçekmece,kumburgaz,celaliye yapabilirsin.

Hoşdereden yeşilbayır,karaağaç,hezarfen hava limanı yanından büyükçekmece göl arkasına gidebilirsin.rotalar var.

fatihtemizer

Daimi Üye
Tepki
156
Bisiklet
Specialized
Bu akşamda hadımkoy yapıp geldik bize katılmak istersen bekleriz

Tepki
6
@fatihtemizer
Esenyurtta oturuyorum sehir bisikleti kullaniyorum bisikletime uygun bolgelerde turluyorsaniz size katilabilirim

fatihtemizer

Daimi Üye
Tepki
156
Bisiklet
Specialized
Merhaba Hakan..bisikletle gidilebilcek yakın uzak heryere pedallıyoruz.ozelden telını bırakırsan gruba alalım senide..gunluk cıkanlar yazar bakarsın kafana göre eşlik edersin.

• Beğen
Tepkiler: who34
Tepki
1
Bisiklet
Salcano
Merhaba, Esenyurt/Sonevler civarında oturuyorum Dağ bisikletim var. Hafta içi akşam veya hafta sonları birlikte pedallamak isteyen arkadaşlar var mı yakın civarda ?

• Beğen
Tepkiler: Ensar efendioğlu