Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Erzurum'la ilgili bilgi verebilecek olan?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında lütfullah özkayaoğlu tarafından paylaşıldı.

1. lütfullah özkayaoğlu

lütfullah özkayaoğlu Yeni Üye

Adı:
    lütfullah
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bu yaz içerisinde 3-4 arkadaş erzuruma gelicez ve erzurum da gezilmesi gereken yerleri söyleyen olursa çok makbule geçer mesela tarihi yerler bisiklet parkurları yada palan dökene nasıl çıkarım felan bu gibi şeylerde yardımcı olursanız sevinirim tşk

2. Tahsin Y.

Tahsin Y. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sevkinizi kirmak gibi olmasin ama hala hali hazirda askerlik yapmaktayim erzurumda ve net bir sekilde soyluyorum gelmeyin.

Illede gelicekseniz. Yakutiye'de tek bir cadde var tarihi camiiler ve medreselerde mevcut cadde uzerinde.

Tabyalara da gidebilirsiniz, 2 dakikanizi ayirarak Erzurum evleri gezilebilir. Baskada bir sey yok zaten :)

lütfullah özkayaoğlu bunu beğendi.
  3. mehmet ulaş

mehmet ulaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Erzuruma gitmek mi ? 1 hafta kadar kaldım hergün dışardaydım.Hiç tavsiye etmem.

4. onuranil

onuranil Bir Tekerin Nesi Var İki Tekerin Sesi Var

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    üç yıl erzurumda yaşamış birisi olarak sana samimiyetle söylüyorum ki Gitme kardeşim. kalsın. ne gezilecek bir yer var ne bakılacak ne konaklanılacak.insanlar zaten bisiklet kültüründen çok uzak.bak erzuruma gideceğine artvine falan git

5. nedimt

nedimt Yeni Üye

Adı:
    Nedim
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    @lütfullah özkayaoğlu Hocam merhaba
    Yakutiye Medresesi ve Çifte Minareli medrese şehir içerisinde gezilebilecek en iyi tarihi-mimari mekanlar. Ayrıca Atatürk Müze evi var en sevdiğim yer :)
    Ulu Camii'de görülmesi gereken yerlerden.
    Şehrin dışarısında da Tortum gölü ve şelalesini de ziyaret edebilirsiniz.

6. Yiğit Dikici

Yiğit Dikici Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Erzurum'da öğrencilik yapmaktayım. Arkadaşların dediği yerler dışında eğer mtb kullanıyorsanız Palandöken daginda güzel parkurlar var. Vakit bulursanız Uzundere ilcesine gitmenizi tavsiye ederim tam bir doğa harikası. Eğer Erzurum'da bulunduğum bir dönemde gelirseniz misafir etmek isterim :)

7. gokhan53

gokhan53 Yeni Üye

Adı:
    Gökhan
    Seviye:
    4 sene orada okudum şehrin içinde çifte minareli medrese yanında ulu camii hemen karşısında erzurum kalesi içinde saat kulesi vs bunların biraz batısında atatürk evi Yakutiye medresesi bunların hepsi birbirlerine çok yakın tarihi mekanlar şehrin biraz dışındada Aziziye tabyaları var aklıma gelenler şuanlık bunlar ben okurken 2013 te mezun oldum bisiklet yolu vs yoktu ancak şuan üniversitenin içinde bisiklet yolu var ki şuan kampüs tam gezilmelik zamanında eğer giderseniz kesinlikle uğrayın bisikletle turlayın palandöken konusunda ise yardımcı olamayacağım hiç çıkmadım oraya :)

8. lütfullah özkayaoğlu

Adı:
    lütfullah
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @onuranil artvin güzelde ordada kalacak yerim sıkıntı oluyo ben aslında erzurumluyum yani tarihiyerleri biliyorum acaba gözden kaçırdığım biyer varmı gibisinden ve parkurların yerini öğrenmek açısından sordum insanları mizaç olarak biraz sert orası var tabi ama bunun sıkıntı olacagını zannetmiyorum memleketim oldugu için
    @nedimt nedim abi bn buraları zaten biliyorum daha böle bilinmeyen yerler ama sağol abi tortumluyum fakat şelaleyi unutmuştum hatırlattın teşekkürler
    @Yiğit Dikici yiğit abi parkurlar tam istediğim yerden geldin bana bahset abi parkurlardan nerlerdeler durumları nedir
    @gokhan53 eyv abicim teşekkürler üniversite güzel fikir şehrin reklamıda olabilir bi nevi

9. Yiğit Dikici

Yiğit Dikici Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Geçen sene federasyonun düzenlediği yarış rotasını takip edebilirsiniz. Genel olarak çıkış ve birden irtifa kazaniliyor. Bu sene de olacak yarış 23 ağustosta bilginiz olsun.

10. lütfullah özkayaoğlu

Adı:
    lütfullah
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    hımm teşekkürler abicim