Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Erzurum'dan merhabalar.

Konu, 'Doğu ve G.doğu An.Bölgesi' kısmında omerveliy tarafından paylaşıldı.

1. omerveliy

omerveliy Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    arkadaşlar tekrar merhaba. Öncelikle artık bir bisikletçi olmaktan ve aranıza katılmaktan çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. umarım güzel dostluklar kurarız. Ben ömer veli. 20 yaşındayım. Erzurum tıp fak. 1. sınıfa başlayacağım nasip olursa. Çocukluktan beri bisiklet sürmeyi seven sayan ancak son 5 senedir belki yoğunluktan, derslerden ötürü bisikletlere uzak kalmış bir insandım. ama bu yaz kesin olarak bisiklet almaya karar verdim. Temmuzdan beri bisiklet bakıyoum ancak bir türlü kafama uyan bi model bulamadım. (beğendiklerim genelde kalmamış oluyordu) tam ümidi kesmiş ancak seneye alırım bir bisiklet derken (buradaki bisikletçiler ellerindeki malı kakıp yollamaya and içmiş olarak bisikletlerini övüyor altus vitesleri acerayla aynı kalite deoreyi de aratmaz şekilde anlatıyor, hepten bana bu adamlardan bisiklet felan alınmaz dedirtiyordu) 3 gün önce hepsiburada.com'da insomnia 272'yi gördüm. Fiyatına kıyasla özellikleri beni tatmin etti. Başlangıç olarak iş görür bir bisiklet olduğunu düşündüm ve satın aldım. kargonun ulaşmasını heyecanla bekliyorum. Biliyorum belki aynı fiyata farklı önerileriniz olacaktır ama inanın 2 aydır araştırmaktan ve her defasında hüsranla geri dönmekten (stokta kalmamış oluyor genelde) öyle yoruldum ki sonunda içime sinen bir bisiklet olsun, parçaları iş görsün, cebime de uysun da gerisi önemli değil deyip böyle bir karar verdim. :)

Çağlayan bunu beğendi.
  2. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    Hoşgeldiniz,

Okul hayatınız da başarılar diler,bisikletiniz hayırlı olsun..

omerveliy bunu beğendi.
  3. omerveliy

omerveliy Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hoşbuldum. :) cok tesekkür ederim sağolun

Çağlayan bunu beğendi.
  4. sabihavni

sabihavni Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bisikletiniz hayırlı olsun.Erzurumdaki bisikletçiler konusunda çok haklısınız benim aldığım giant snapı yerden yere vurmuştu ondan almadım diye kron xc 150 yi de çok övmüştü
    Şuan Erzurumda değilim ama dersler başlayınca Erzurumda olucam tur yapabilirz

omerveliy bunu beğendi.
  5. Barış Canbolat

Barış Canbolat Üye

Seviye:
    hayırlı olsun iyi pedallamalar

omerveliy bunu beğendi.
  6. omerveliy

omerveliy Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Aynen öyle sabihavni dostum. Ve inan insani şüpheye düşürüyorlar. Acaba ben mi yanlis okudum, öğrendiğim seyler yanlis mi acaba diyor insan. Tekele dönmüş durumda ne yazik ki. Müşteri memnuniyeti ilgi alaka da neredeyse yok. Pazarlık denen bir sey de yok zaten. Bundan önce baska bi model alacaktım 1370 liraya geliyordu o klasik %10 indirimden sonra. Yarim saat konuştum 1300 lira düz olmasina bile ikna edemedik adamı ya la. Böyle zor bela rıza minnet 1350ye düstü. Iyi ki son anda bi aksilik cikti da vazgeçtim almaktan. Gelince haberleselim insallah. Mevsim elverdiği sürece gezer tozariz. Cok da güzel olur. Zaten erzurumda cok sayıda bisikletli arkadas var. Sayı da her gecen gün artıyor. Güzel seyler yapabiliriz diye düsünüyorum :)

7. omerveliy

omerveliy Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    (Barış Canbolat) teşekkürler sağolun :) size de kazasız belasız güzel günler dilerim

8. sabihavni

sabihavni Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    ben 780 tl bisikleti 650 yapmak için dil döktüm olmadı nakit bile kabul etmedi.

9. omerveliy

omerveliy Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:

valla aslında alışveriş felan yapmamak lazım da işte mecbur kalıyor insan. Adam da zaten bana gelecek benden almak zorunda, istediğim fiyatı da koyarım zihniyetinde.

10. sabihavni

sabihavni Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    katılıyorum dediğinize omerveliy