Erzincan-Kelkit

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Merhaba arkadaşlar...

Yeni bisikletim gelince yapacağım ilk gezim Erzincan'dan Kelkit'e gidip gelmek olacak. Yaklaşık olarak 140 km olan bu güzergahta yine yalnızım. Tabi o zamana kadar birini bulamazsam.:D:D:D

Şu an kesin olmamakla birlikte tarih 03/09/2006 olarak düşünüyorum. Aksi bir durum olmadığı sürece yola çıkıcam. Bana takılmak isteyen arkadaşlara duyurulur...:D :D

Güzergah haritam aşağıda verilmiştir.

(link)

Sevgiler...

Scudo

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88
Abi eğer izin alabilirsim yada benim diğer meseleyi halledebilirsem seninleyim. Bu yolun hakkından birlike geliriz inşallah...

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Burak inşallah gelebilirsin. Bende yalnızlıktan kurtulmuş olurum. Forumu çatlatırım bu aradada.:D:D:D

Mesut Abicim senin için makro çekimler yapıcam. Umarım beğenirsin...

Murat abicim senide bekleriz ama malum gelmek biraz zor.. Sağlık olsun.

Sevgiler...

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Serkancığım ben dinlendim Trek 2700 ile geliyorum!. Şaka ... İnşallah planını uygularsın . Bol pedallı başarılı geziler sana uyacak arkadaşlar dilerim.Fotağraflarıda görmek dileğiyle . Ailenede hürmet ve sevgiler. GEZGİN Necati Bilgen

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Arkadaşlar inşallah bisikletim haftasonuna yetişir. Çok güzel gezi olacağı kanısındayım. Umarım olur...
Sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum...

Sevgiler...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@Necati Bilgen

Necati Abicim her zaman beklerim sizi buralara.. Trek 7200'ünüz ile...:D:D
Sen bizim hocamızsın Necati Abi. Yakında İstanbul yaparım bu gidişle....

Sevgiler...

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
sen yetiştirirsin hemde öle bi yetiştirirsinki gezinide paşalar gibi yapar foto larını da buralara koyarsın inşallah

• Beğen

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@dogaci24
serkan cıgım insallah istanbula geldiginde haberimiz olur saglıcakla kal saglıklı ve mutlu pedallar

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Arkadaşlar Allah nasip ederse yeni bisikletim Cumartesi burada olacak. Pazar günü ise yalnız çıkmıyoruz geziye. Bu defa hepsinden daha kalabalık çıkıcaz. 5 Kişiyiz. Yavaş yavaş toplanıyoruz. Harika bir gezi olacak gibi görünüyo. hadi hayırlısı...

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Sevgili arkadaşlar bilmediğim nedenlerden dolayı bisikletime kavuşamadım.:mad: Sanırım Pazartesi gelmiş olacak. Bu haftaki gezime yine eski yoldaşımla gidicem.

Bir anlamda mutsuzum. Çünkü kendimi ona hazırlamıştım. Ne yapalım sağlık olsun..:( :(

Sevgiler...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@dogaci24

Serkan'cım merhaba
Sana karamsarlığı hiç yakıştıramadım. Ne demek o öyle mutsuzum demek. Nasılsa gelecek . Bak sevinmelisin 5 kişilik bir ekiple çıkacakmışsın, bundan güzel mutluluk olmaz.
Hem sen bisikletimi gezdireceksin , yoksa kendinmi gezeceksin. Bu geziler insanı rahatlatmak için , stres atmak için yapılıyor. Eski bisikletinde sana senelerce hizmet etmiş.
Sen moralini bozma güzel güzel gezini yap. Bisikletin elbet en yakın zaman da gelir..
Sana, neşeli, mutlu, bol arkadaşlı, bol pedallı geziler dilerim.
Hoşçakal.

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@nisan baklası

Çok teşekkür ederim Ender Abi. Ama gerçekten kendimi ona hazırlamıştım.
Geziye çıkınca her zaman mutlu oluyorum. Biliyorum ki yarında çok zevkli bir gezi geçiricem. Ama işte ister istemez insan üzülüyo.:( :(
Eski bisikletimin hakkını yiyemem. Gerçekten binlerce km yaptırmıştır. Zaten satmayacam eski bisikletimi. Onuda kullanıcam. "Yarın güzel bi gün olması dileğiyle" diyelim son olarak.
Ender Abi çok çok teşekkürler tekrar.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Sevgili arkdaşlar bugün gezimizi yaptık. Ayrıntılı olarak en kısa zamanda sizlerle paylaşıcam...

Sevgiler...