Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eryaman/Ankara'dan Selamlar

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Gökhan.ALPTEKİN tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan.ALPTEKİN

Gökhan.ALPTEKİN Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba;

Uzun süredir sessiz sedasız forumu takip ediyordum, bir selam vermenin zamanı geldi diye düşündüm...

Bakanlıklarda mühendis olarak çalışıyorum evim ise Eryaman'da...

Bakanlıkta dolaşırken bir bisiklet ve reflektörlü yelek gördüm bisikleti kurcalarken camdan birinin bana baktığını gördüm ki hemen yanıma geldi ve tanıştık...

Cüneyt Abi...

O sırada da bisiklet alma çabalarım vardı Cüneyt Abi sağolsun Yenimahallede Performans Bisikletten Sadun Abiyi aradı ve yardımcı olmasını rica etti ve aynı akşam ben Sadun ve Mehmet Abi'nin güzel muhabbetleri eşliğinde Kron Tourer 27V 28" bisikletime sahip oldum hepsine ayrı ayrı teşekkürler çok yardımcı oldular...

Şimdilik işe gitmeden önce sabahları 20-25 km yapıyorum, sigara içtiğim için biraz zorlanıyorum ama kısa vadede sigarayı bırakıp Cüneyt Abi'ye takılıp 26 km ev iş rotasını sabah akşam yapmayı planlıyorum...Uzun vadede ise Alanya planım var...

Aynı zamanda profesyonel yamaç paraşütçüsüyüm ve doğayı çok seviyorum, uçmaya gittiğim yerlerde kamp kurup doğada doğal yaşamayı seviyorum bisiklet de uzun zamandır düşündüğüm bir doğal yaşam aracıydı ve sonunda ulaştım...

Umarım tez zamanda kondisyon kazanıp uzun turlar yaparım... :)

Forumun değerli bilgilerinden çok faydalandım sizlere teşekkürler ve tekrar Cüneyt, Sadun ve Mehmet Abiye sonsuz teşekkürler...

Gökhan...

2. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hayırlı olsun... Güzel insanlarla tanışmışsınız... :)

Uygun olduğunuzda haftasonu turlarımızada bekleriz...

3. FatihC.

FatihC. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    gökhan dostum aramıza hoşgeldin, bende Pursaklar' da oturuyorum, iş yerim cinnahta, seninle benim hikayem hemen hemen aynı, bende burada bisiklet ile gezen arkadaşları görüyordum en sonunda bisikletime kavuştum, günlük 20 km yol yapıyorum, allahtan sigara içmiyorum, uzun turu bende düşünüyorum.

4. Gökhan.ALPTEKİN

Gökhan.ALPTEKİN Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Hoşbuldum ve teşekkürler samimi karşılamanız için...

Yakın zamanda aynı yollarda görüşmek dileğiyle...

Gökhan...

5. ukara0781

ukara0781 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    s.a bende foruma yeni katılanlardanım ben ümit yaş 32 bugün optimum avm önünden hareketle gezi varmı
    haberi olan varsa aydınlatsın....:rolleyes:

6. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Batı Ankara Bisiklet Grubunu takip edebilirsiniz...
    https://www.facebook.com/groups/batiankara.bisiklet/

7. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    :) Gökhan Kardeşim aramıza Hoş Geldiniz.Çok güzel seçim,Bisikletiniz Hayırlı Olsun.Yazın Alanya Turu yapmayı düşünüyorum?.Ben de 24 yıllık Kampçıyım aynı zaman da..

Hoşça Kalın...

8. Gökhan.ALPTEKİN

Gökhan.ALPTEKİN Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Kadir Abi hoşbulduk aslında çok şanslı biri değilimdir ama bisiklet konusunda karşılaştığım kişiler ve deneyimleri sonucu şans benden yana oldu ve güzel bir bisiklet sahibi oldum...

Alanya benim en çok istediğim rota ancak yolu iyi biliyorum özellikle torosları aşarken arabanın bile zorlandığı geçitler gözümü fazlasıyla korkutuyor...

Zaten oraları görüp göremeyeceğim konsunda da emin değilim daha öncesinde de patlayabilirim :)

Tura katılmayı nasıl istediğimi bilemezsiniz ama bu yaz benim için çok erken diye düşünüyorum hem çok acemiyim hem de kondisyonum çok tutarsız, grubu engelleyebilirim ya da at gibi çatlayabilirim :)

Kamp ateş sucuk konusunda ben de uzmanımdır :) umarım kendimi geliştirip sizin gibi abilerimle eğlenceli bir uzun tura katılabilirim...

Gökhan...

Kadir Altuntaş bunu beğendi.
  9. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Ankara'nın yegane bisiklet mekanıdır Eryaman. Asgari 3 şerit gidiş, 3 şerit geliş yolları ve kaymak asfaltı ile uzun süre iştahımı kabarttı durdu ama imkanlar elvermediğinden Eryaman'da bisiklet süremedim. :)

Bisikletini güle güle kullan dostum. Çevreyoluna çıkıyorsan da aman dikkat et. Yarış pisti sanıyorlar o yolları. Bol pedallı günler.

10. Gökhan.ALPTEKİN

Gökhan.ALPTEKİN Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Eyvallah çok sağol Eryaman benim de çok hoşuma gidiyor bisiklet ve genel açıdan...Yollar geniş havası temiz ufkun açık vs...

Ara sıra çevre yoluna çıkıyorum ama en çok korktuğum yer İstanbul Yolu, Ayaş yolu minibüsçüler, nerede durup yolcu indirecekleri belli olmuyor; 126 km lik toplam bisiklet geçmişimde 2 adet minibüs yolcusunu gidona alıyordum :) Allah hepimizi vahşi şoförlerden korusun...

Gökhan...

11. huseyin y.

huseyin y. Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun bisikletiniz. Bu arada bisiklet alma sürecinde işi bilen kişilerin rehberliği önemli size de böyle insanlar yardımcı olmuşlar. Kazasız belasız bol pedallamalar dilerim.