Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı ericsson R310; maceraperest telefon!...

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında ufuk güneş tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ufuk güneş

ufuk güneş Forum Demirbaşı

Seviye:
    Fiyatı 125 tl. ist. içi elden teslim edebilirim. Acil satışa çıkardım, ütrün test amacıyla çalıştırılmıştır, sıfırlanmış versiyondur, herşeyi yeni gibi farksız olup, orjinal pil, şarj aleti ve araba şarj cihazı vardır. Hiçbir sorunu yoktur.Son fiyattır. Bu telefonu hastaları,meraklıları zaten çok iyi tanır ve bilirler.
    bana 0545 896 15 60 veya dekareme@hotmail.com veya özel mesajdan ulaşabilirsiniz...

TELEFONUN ÖZELLİKLERİ;

Ericsson R310 maceraperestler için tasarlandı. Suya, şoka, toza dayanıklılığı en ağır saha şartlarında test edildi. Teknolojisi, Gore & Associates tarafından geliştirilen ePTFE kilit ve silikon lastik contalarla koruma altına alıdı. Dayanıklı magnezyum çerçevesi, sert plastik kaplamalarıyla daha da güçlendirildi. Böylece en zor koşullarda bile suya, toza, şoka dayanıklılığı arttırıldı ve ıslakken elden kayması önlendi. R310, cebinize sığan küçük bir telefon ve bir Ericsson telefonundan beklediğiniz tüm özelliklere sahip. Örneğin; Sesle arama, Titreşim özelliği ve Data/Faks iletişimi. R310`nun dört çekici renk seçeneği bulunuyor:Turuncu, Gece Mavisi, Su Yeşili ve Güneş Sarısı.

Standart BST-12 pille çalışır.

İlk üretim yılı: 2000
    Ericsson R310 maceraseverler için tasarlandı. Suya, toza ve şoka dayanıklı bu telefon, en zor koşullarda denendi. Sert darbelere karşı koyabilmesi, ıslandığında kayıp düşmemesi için dış yüzeyi kauçuk kaplı.
    Suya dayanıklı olmasını kapağını çevreleyen silikon contaya ve GORE® All-Weather yapımı özel tabakaya borçlu. R310 cebinize sığacak kadar küçük bir telefon.
    Özellikler
    EFR/FR ve HR ses kodlama teknolojileri, e-GSM, Durum bilgisi, Profiller,Sesle cevaplama,Sesle arama, Titreşim , Özel Ericsson melodileri
    SIM kart belleğine ek olarak telefon belleği ,Son arayan numaralar listesi, Son aranan numaralar listesi, Cevapsız aramalar listesi, Otomatik zaman dilimi(nitz), SIM AT
    Konferans görüşme,Çağrı tutma , Çağrı bekletme , Çağrı transferi , İkili hat servisi, Çağrı ücreti gösterimi , Çağrı ücret bilgisi , Sabit arama , Çağrı yasaklama, Arayan numarayı tanımlama , Full grafik ekran
    Standard Pil (BST - 12) 950 mAh. Konuşma Süresi ( GSM 900 / GSM 1800 ): 6 saat 48 dak. / 6 saat 48 dak. Bekleme Süresi (GSM 900 / GSM 1800 ) : 160 saat / 160 saat (6,5 gün) Ağırlık (pil +telefon) : 170 gr.

2. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba, soğuk havada şarjının uzun dayanması gibi bir özelliği olup olmadığını merak ettim.
    Teşekkürler.

3. ufuk güneş

Seviye:
    Renksiz ekranın arkasındaki 950 mAh lik pil uzun süre dayanır da, soğuk havalarda da bu durum geçerli mi ben de bilmiyorum..

4. ufuk güneş

Seviye:
    ilan günceldir...

5. ufuk güneş

Seviye:
    ilan günceldir...

6. ktmlc4

ktmlc4 Üye

Seviye:
    soğuk havada şarjın uzun süre dayanması gibi bir özelliği yoktur...

7. ufuk güneş

Seviye:
    ilan günceldir...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.