Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Ergon PC2 Pedal

Konu, 'İkinci El MTB Bisikleti - Yedek Parça' kısmında caner ünsal tarafından paylaşıldı.

1. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ergonomik, kaydırmaz, sağlam pedal . Güzel bir tasarım. Günlük ayakkabılarla bile kullanılabilir. Videosunda açıklamaları gayet güzel görsellenmiş. Diğer pedallardan farkları anlaşılabiliyor. 1,5 sene kadar önce ayak tarak kemiği kırığı sonrası ayağım alçıdan çıktıktan sonra pedala daha rahat ve sağlıklı basabilmek için aldım ve iyileşme döneminde 2 ay kadar 150-200 km kullandım. Yol bisikletinde biraz aykırı görünümü nedeni ile tuhaf durduğu yönünde ikaz almaktan bıktığımdan çıkardım ve temiz bir şekilde bir kenarda duruyordu. kargo hariç 130 TL İzmir, yaklaşık %40 yenisine göre ucuz. çok az kullanılmış, yenisinden de pek farklı görünümü yok. Pazarlıksız

Bendeki S beden 42 numaraya kadar olan ayaklar için uygundur. ( M boyu ise 43 ve üzeri için uygun oluyor.) tam numaranız olacak diye bir şart yok ben 41 ayakkabı giyiyorum ki 40 numara giyen bir kişide rahatlıkla bu pedalı kullanabilir.

Kargo Ptt şube olmak üzere fiyata dahildir.

Güncel. Ürünün sadece 2 boyu var. 42 ve küçük numaralar için "S" üstü için "M"
    Çok rahat , kaliteli bir Düz pedal
    Platform pedal