Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Erensaritas kişisinin büyük ayıbı

Konu, 'Kurallar, Örnek ilanlar ve Kara Liste' kısmında ahmetcan44 tarafından paylaşıldı.

 1. ahmetcan44

  ahmetcan44 Onursal Üye

  Kayıt:
  24 Şubat 2013
  Mesajlar:
  2.449
  Beğeniler:
  1.224
  Şehir:
  Sakarya
  Bisiklet:
  Merida
  Seviye:
  Satıldı - Specialized Sirrus elites - BisikletForum

  İlgili konudaki bisiklet için kendisini, ilanın yayınlandığı gün aradık ve fiyat da dahil olmak üzere anlaştık. Özel mesajlar duruyor zaten. Gayet basit, net bir anlaşma oldu. Bisikleti gelip alacağımızı söyledik. Tamam dedi, haftasonu bekliyorum dedi ve ilana da rezerve edilmiştir diye not düşüldü bizim için. Cuma günü mesaj atmış, haftasonu şehirdışında olacağı için haftaiçi teslim edeceğini söylemiş. O mesajdan sonra, o gün de dahil olmak üzere, ne telefonlara cevap verdi, ne de mesajlara cevap verdi. Telefonları açmadı bile. Biz yine de sabırla bekledik, belki bir aksilik olmuştur diye.

  Konuda da görüldüğü gibi, 5 Mayıs'ta kendisine ulaşılmış, bisikleti başkasına vermiş. 4 gündür enayi yerine koyulmamız yetmiyor, kendisi telefona bakmaya bile tenezzül etmiyor. Yahu insan bi' haber verir, ben başkasına sattım, sözümden döndüm, kusura bakmayın falan der. Terbiyesizliktir bu, kimse kusura bakmasın.

  Böyle adamların forumda barındırılması da, ikinci el bölümünün gittikçe güvenilmez bir yer haline gelmesine sebep olacaktır. İnsanı aptal yerine koymaktır bu. Büyük ayıp.
   
 2. laumexs

  laumexs Üye

  Kayıt:
  10 Nisan 2016
  Mesajlar:
  51
  Beğeniler:
  42
  Şehir:
  Ankara
  Adı:
  Serkan
  Bisiklet:
  Mosso
  Seviye:
  Geçmiş olsun.