Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

erdoğanlar&sds bisklet

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Fatih GEZER tarafından paylaşıldı.

1. Fatih GEZER

Fatih GEZER Aktif Üye

Seviye:
    bugün erdoğanlar bisklete ve sds bisklete uğradım öncelikle şunu söylemeliyim ki müşteri hizmeti iki bisikletçide de muhteşem düzeyde sakına reklam olarak algılamayın zaten biri trek biri scott satıyor, erdoğanlara scott aspect 50 için gittim,
    ve trek 4300 ile karşılaştırırsak ne olur dedim lütfü abi saolsun epeyce ilgilendi ve kesinlikle 4300 den vazgeçmemi söyledi bunu tarafsızca yorumladığını söyledi ardından da sds ye trek 4300 için gittim o da tercih sana kalmış ama trek her zaman en iyidir yorumunu yaptı ama yinede ikiside birbiriyle muadil biskletler dediler bence sen git tarafsız birine sor dediler birde sizin yorumlarınızı almak istiyorum

yardımıcı olursanız seviniri...

fecredall bunu beğendi.
  2. yusuf bekar

yusuf bekar Forum Bağımlısı

Seviye:
    hiç düşünmeden scott derim bu lütfü abiyi bir ben tanıyamadım gerçi onun yanına recep özkıvanç diye biri gitmişti ankara mamakda askerlik yapıyo lütfü abi onu tanır ben onun yeğeniyim

Fatih GEZER bunu beğendi.
  3. Çağrı Erdoğan

Çağrı Erdoğan Üye

Seviye:
    bence de scott

4. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Gerçekten iki bisiklette çok muadil bisikletler.. Tercih tamamen size kalmış.. Hangisinin görünüşü hoşunuza gittiyse, hangi firmadan daha iyi hizmet alabileceğinizi düşünüyorsanız o bisikleti tercih edin bence..

SRS_! ve felis911 bunu beğendi.
  5. mekatronik

mekatronik Aktif Üye

Seviye:
    bence trek daha mantıklı geliyor tabi fiaytıda unutmamaklazım

6. ErhanYılmaz

ErhanYılmaz Kıdemli Üye

Seviye:
    TREKK.!.........

SRS_! bunu beğendi.
  7. SRS_!

SRS_! Yeni Üye

Seviye:
    walla bende o dusunce ıcınde kalmıstım hatta ne yapacamı bılmıcek bı duruma geldım we benım verdıgım kara saun bence cok ıyı bı karar we sana tavsıyem trek tabıkı ve sana onerım bende ıkı bısıkletıde kullan we ardakı farkı yasa secık senn ... sımıden kazasz belasız kullanma dılegıyle ...

8. SRS_!

SRS_! Yeni Üye

Seviye:
    we bıde bısıkletın durusuna aldanma once bın oyle karar wer ben bı ara o hatayı yapıodum :D karar senn..

9. heng

heng Forum Demirbaşı

Seviye:
    herşeyden önemlisi satış sonrası bakım desteği acaba bisikleti aldıktan sonra teknik servise gitsem benden para alırlar mı?Ben şahsen 2 kez gittim ama nafile vitesim bozulduğunda yapılamayacağını anlayınca yenisini almak zorunda kaldım

Evet erdoğanlardan almış olduğum ameoba hussarın sadece kadrosuna garanti vermişlerdi 2 yıl.Gerisi yalan...Scoot un garantisi ne kadar bilemem ama trek ömür boyu kadro garantili ayrıca 2 sene servis garantisi verilmiş durumda...

Seçim sizin bu arada satıcının müşteriye yüzünün güldüğü an ticaretini yaptığı andır... 2 bisiklet firmasını da gördünüz hangisi size cana yakın daha sonra dostça yaklaşacağını siz düşünerek karar verin....