Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Erdoğanlar Bisikletin Sedona satışı artık yok mu?

Konu, 'Sedona' kısmında TRD8138 tarafından paylaşıldı.

1. TRD8138

TRD8138 Aktif Üye

Seviye:
    Erdoğanların sitesinde önceden Sedonanın bütün modelleri olurdu artık yok. Aslı bisikletle anlaşmaları artık fesmi edildi?Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa iyi olur.

2. Anıl Kuşaksız

Anıl Kuşaksız Forum Bağımlısı

Seviye:
    öyle bir şeyler olmuş galiba çünkü meridada sadece 3 model satılıyor

TRD8138 bunu beğendi.
  3. Ahmet Gürkan

Ahmet Gürkan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Valla geçen gün Lütfü abiye sordum, Sedona satışları nasıl gidiyor diye, bisiklet yetiştiremiyoruz diyordu... 3 hafta önce bir borla aldık ondan, elinde onun haricinde 751 ve 781 vardı, onlar da kısa sürede satılmış zaten... Belki de fabrikadaki üretimden kaynaklanan bir sıkıntı olabilir...

TRD8138 bunu beğendi.
  4. Aybars Öge Sürücü

Aybars Öge Sürücü Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Erdoğanlar'ın politikası sanırım güzel; stoğu biten malı çekiyorlar siteden.

Bütün Dünya'da krizin üretim siparişlerini etkilemesi ile bütün firmalar az bisiklet yaptı; ona göre ayarladı herşeyi.

Büyük ihtimalle de Aslı'da şu an stok sıfırdır. Büyük markalarda bile durum aynı. İngiltere'de cebinde ne kadar paran olursa olsun bisiklet yok şu an piyasada...

N.Erdem TUGRAHAN bunu beğendi.
  5. TRD8138

TRD8138 Aktif Üye

Seviye:
    Yarın ola hayır ola.Gerçekten Aslı ve kendi ellerinden kalmadığından mı?Yoksa o müthiş satış sonrası garanti ve müşteri hizmetlerinden mi dolayı siteden Sedonaları kaldırdı anlarız.Bende onlardan sedona aldım ellerinde yine bisiklet yoktu ama 2 gün içinde Aslıdan dan getirte bilmişlerdi.Sitelerinde ellerinde mal olmadığı zaman bile gösteriyordu modelleri bide politikaları olsa Giant kadrolarıda siteden kaldırırlardı ben bir kaç hafta önce sordum Giant Xc1 kadro varmı diye yok ama getirirz demişti ama sitelerinde vardı.:rolleyes:

6. emreşen

emreşen Kıdemli Üye

Seviye:
    evet bir seyreklik oldu ama sanırım düzeldi benim bir forum arkadaşımda 781 aldı