Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Erdoğanlar Bisiklet'i nasıl bilirsiniz?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında darkRider tarafından paylaşıldı.

1. darkRider

darkRider Yeni Üye

Seviye:
    erdoganlar bisiklet güvenilir mi? sitesinde ürün seçenekleri baya var, bu siteden alış veriş yapan, güvenilirdir diyen yada aksinin düşünen arkadaşların yorumlarını alabilirmiyim lütfen

2. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    selam ben iki kere alışveriş yaptım hiç bir sorun çıkmadı alışverişini bu saatlerde yaparsan bir gün sonra elinde oluyor ürün .

3. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Bende alışveriş yaptım daha önce gerçekten güvenilir...
    Lütfü abiye selamlar...

4. darkRider

darkRider Yeni Üye

Seviye:
    fakat sitelerinde bir sorun var sanırım, üye oldum, login olamıyorum ve login olamayınca alışveriş de yapamıyorum kafayı yedim... :boese157: sizde de aynı sorun varmı acaba? login olamıyorum sepette ürün atıyorum fakat satın al linkine tıklayınca login ekranı geliyor bilgilerimi girince login olmuyor sepetteki üründe siliniyor, firefox da ve i.explorer denedim ikisindede aynı şeyi yapıyor...

5. CROSSCU31

CROSSCU31 Kıdemli Üye

Seviye:
    yenı den uye olmayı dene

6. jamssea

jamssea Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar!Sanıyorum telefonla irtibat kurarsan problemi ortadan kaldırabilirsin.Kredi kartıyla alacaksan -tam bilmiyorum ama- mail order sistemiyle alışveriş yapabilirsiniz.Belki de güvenle alışveriş yapabileceğin yegane yerlerden bir tanesi.Yani gözün kapalı alışveriş yapabilirsin.Ayrıca Lütfü abiden teknik konulardaki tüm sorularına rahatlıkla cevap alabilirsin.Bir hatırlatma;cumartesi-pazar günleri inanılmaz yoğun oluyor.Hafta içi arasan daha rahat ve uzun konuşabilirsin.Bilginize.Şimdiden iyi alışverişler.

7. darkRider

darkRider Yeni Üye

Seviye:
    yeniden üye oldum başka bir mail adresimle fakat aynı sorun devam ediyor. Siz login olabiliyor musunuz? Telefonla arıyorum cevap veren olmuyor anlamadım gitti. Şunu sorayım eğer bu siteden bisiklet alırsak bir sorun olduğu takdirde bulunduğumuz şehirdeki sedona bayisi teknik servis vs.. konularında yardımcı olurmu bi sorun yaşarmıyım acaba?

8. BuRroM

BuRroM Forum Bağımlısı

Seviye:
    Şu ana kadar her türlü malzemeyi ve iki adet bisikletimi Erdoğanlar Bisiklet'ten aldım:) Kesinlikle güvenebilirsiniz.. Size sınırsız yardım ediyorlar.. Telefon edin.. Her an ulaşılabiliyor..

9. darkRider

darkRider Yeni Üye

Seviye:
    bu siteden bisiklet alırsak bir sorun olduğu takdirde bulunduğumuz şehirdeki sedona bayisi teknik servis vs.. konularında yardımcı olurmu bi sorun yaşarmıyım acaba? montajını kendim yapabilirmiyim? teşekkürler

10. sifa

sifa Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba,

Ben Ankarada yaşadığım için internet sitelerinin nasıl çalıştığı hakkında yorum yapamayacağım, ama alışveriş için Erdoğanlar bisikleti tavsiye ederim. Yanılmıyorsam ülkemizde Shimao parçaları en uygun fiyata alabileceğiniz yer Erdoğanlar bisiklettir. Aynı zamanda Lütfü abi hayatımda karşılaştığım en iyi esnaflardan biridir. Sorun yaşamıyacağınızı tahmin ediyorum. İleride herhangi bir sebeple fiyat avantajlarını kaybetseler bile, sundukları ilgi ve eski geleneksel esnaflık anlayışları dolayısıyla müşterilerinin büyük bölümünü kaybetmezler. Yalnız bazen internet sitelerindeki ürünlerden bazıları stoklarında kalmamış olabiliyor. Önceden telefon ederseniz iyi olur.

Sevgiler, şifa

11. Elman TEMEL

Elman TEMEL Bisikletkolik

Seviye:
    walla ben bişi demiyorum sadece erdoğanlara lütfü abime ve mehmet kardeşime sevgilerimi saygılarımı sunuyorum o kadar:)

Süleyman Onur Dülger bunu beğendi.
  12. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Bizde reklamı olan bütün firmalara güvenebilirsiniz.Hepsi de arkadaşımız,dostumuz,ağabeyimiz.
    Hepsine de istediğimiz anda ulaşabiliriz.Erdoğanlar Bisikletten Lütfü ağabey de , Mehmet kardeşimiz de bunlardan biridir.

Kendilerine sonsuz derece de güvenimiz vardır.

13. darkRider

darkRider Yeni Üye

Seviye:
    Bugün sedona 711 siyah 16" kadro siparişi verdim erdoğanlarbisiklet'ten dediğiniz gibi Lütfi abi ilgilendi, esnaflık anlayışı iyi birisine benziyordu bende ordan almayı tercih ettim, bakalım nasıl olacak...

14. fulham

fulham Forum Demirbaşı

Adı:
    Mustafa
    Seviye:
    sedona 761 i ve bir takım aksesuarları oradan aldım.
    güvenebilirsin

15. kory

kory Kıdemli Üye

Seviye:
    Erdoğanlar bisiklet ve Lütfü abi... yaklaşık 10 yıldır sadece tüm gereçlerimi ve bisikletlerimi lütfü abiden aldım. para hırsı olmayan bir insan a bir de eski boksör olduğunu söylemek isterim.

16. goLdenskuLL

goLdenskuLL Aktif Üye

Seviye:
    2006 marttan beri erdoganlar bisiklet müşterisiyim. en ufak bir sorun yaşamadım. son derece sevecen ve ilgililer. lütfü abi de paradan önce 'dost' kazanmayı düstur edinmiş birisi. herkese tavsiye ederim.

17. M3rt

M3rt Kıdemli Üye

Seviye:
    eskişehirde olup daha hiç erdoganlar bisiklete hiç gitmemiş olmama rağmen bisikletimin nerdeyse bütün yeni parçalarını internetten erdoganlar bisikletten aldım.telefonda yardımcı olmalarıyla daha iyi bi bisikletçi tanımıyorum.özellikle lütfü abi çok ayrı bi insan.başta dostluğun önemli olduğunu gösteren ender insanlardan biri.erdoğanlar bisikletten satış konusunda bi şüpheniz olmasın.kesinlikle öneriyorum.

18. jamssea

jamssea Kıdemli Üye

Seviye:
    Hani çok klasik ir laf vardır ya;O anlatılmaz yaşanır diye.Gerçekten öyle.Lütfü abi inanılmaz bir insan.Nitekim bu üstünlüğü de ticaret anlayışına yansımış.Sınırsız bir güven ve ilgi bulabilirsiniz.İnanın ilk defa bisiklet aldım.Tüm önerilerine kayıtsız şartsız uydum.:) Çok iyi bir bisiklet sahibi oldum sayesinde.Son olarak söyleyebileceğim,gerçekten parayı aşmış bir insan.İşte bundan dolayı rahatlıkla ticaret yapabilirsiniz.İlerid parçaları daha pahalı dahi olsa kesinlikle yine oradan gözüm kapalı alışveriş yaparım.:in: Saygılarımla

19. Yetkin Şahin

Yetkin Şahin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bu yorumlara bende katılıyorum.öncelikle güven sorunu olarak bisikletforumda yer aln bütün firmalar güvenli.ben delta bisikletle de alışveriş yaptım,erdoğanlar bisikletle de.delta bisikletten istanbuldan ulaş arkadaşımız bana çok yardımcı oldu,her soruma itinayla cevap verdi çok teşekkür ederim.aynı zaman da erdoğanlar bisikletten lütfi abi de çok iyi ilgilendi telefonla benle,lütfi abi gerçekten geleneksel esnaflardan:).burdan çok teşekkür ederim her iki firmaya da....

Ercan Bayram bunu beğendi.
  20. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    su sıralar erdoganlar bisikletin her hafta 4 üründe uyguladıgı indirimler dikkatimi çekti ama bence sanal ortamda çok güzel bir ugulama ama ayın 7 sinden bu yana yeni indirimli ürünler konulmadı neden acaba.