Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Erdoğanlar bisikleti merak edenlere...

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında Furkan Yavuz tarafından paylaşıldı.

1. Furkan Yavuz

Furkan Yavuz Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    forumda erdoğanlar bisikletle ilgili çok fazla soruyla karşılaşıyorum. tepkiler, öneriler, şikayetler, sorular vs içeriklerin tek yerde toplanıp merak edenlere daha çok yardımcı olması açısından konuyu açmak istedim.

buraya erdoğanlar bisikletle ilgili tecrübelerimizi taleplerimizi yazmaya başlayalım.alışveriş yapan, yapacak olan mutlaka vardır yardımlarınızı bekliyorum...

ben başlayayım... birkaç kez alışveriş yaptım memnun kaldım özellikle nakit alımlarda iyi indirim yapabiliyorlar. ufak bi sorunum var km saati ve suluk listesini yeterli bulmuyorum.

2. önder Yönlü

önder Yönlü Yeni Üye

Seviye:
    Ben birkaç kez nakit alışveriş yaptım. Her siparişimi onaylamak için telefonla arayıp doğrulama yaptılar. Gayet ilgili ve saygılılar. Siparişlerim 1 gün sonra elimdeydi.

Furkan Yavuz bunu beğendi.
  3. Furkan Yavuz

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Son alışverişi ne zaman yaptınız? fiyatlardan memnun musunuz?

4. önder Yönlü

önder Yönlü Yeni Üye

Seviye:
    Son alışverişimi yaklaşık 1 ay kadar önce yaptım. Malesef fiyatlardan çok memnun değilim, biraz piyasanın üzerinde buluyorum. Açıkçası Eskişehir'de bulabildiğim parçalar çok daha ucuz oluyor ama bulamadıklarımı mecbur Erdoğanlar'dan sipariş ediyorum.

Barış BİRLİK ve Furkan Yavuz bunu beğendi.
  5. Levent Kırça

Levent Kırça Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    2 kere alışveriş yaptım. tarihlerini hatırlamıyorum ama son 5-6 ay içerisindeydi sanırım.

ilkinde ben birşey sormak için aramıştım aramışken hemen haveleyi yaptımç hala konuşurken. onlarda bi sn hemen bakalım o zaman dediler. ve tamam hemen onaylıyorum ve kargoluyorum dediler.

2. siparişimde direk aldım. havaleyi geçtim ama bu sefer telefon trafiğimiz olmadı. sadece mail attım bildirme baabında. ürün 2. gün elime geçti,3.gün telefon geldi hangi hesabımıza yatırmıştınız diye. acaba yatırmamış olsaydım ürün gene gelecekmiydi merak ediyorum :) inşallah kontrolsuz direk yollamıyorlardır.

2.sinde de telefon görüşmesi yaptığım kişiler gerçekten saygılı ve ilgiliydi. birşey almak istediğimde her zaman onların fiyatlarınıda kontrol ediyorum. eğer onlarda daha makulsa onları tercih ediyor. değilsede kimin taksit imkanı varsa ona yöneliyorum.

bende yana bir sıkıntı olmadı kısacası.

6. Furkan Yavuz

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    artık havale yapmadan göndermiyorlar. onlara da hak veriyorum çünkü başları çok ağrıdı. son siparişimi dün yaptım normalde 1 gün içinde geliyordu umarım 6 parça pazartesiye kalmayacak. fiyat konusunda ben son alışverişimde memnun kaldım. yeni alışveriş yapacak olanlara araştırmalarını tavsiye ederim sitede gördüğünüz fiyatlar nakit ve toplu alımlarda inebiliyor

7. Niyazi ALTUN

Niyazi ALTUN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Erdoğanlar bisiklet değerli bisiklet satıcısı bir esnaftır.Bende kendilerinden birçok alışveriş yaptım.Herşeyden öncesi Lütfü bey ve Oğlu Mehmet beyin güleryüzlü samimi ve sıcakkanlılığı yeter.Çünkü hepimiz şehir dışından telefonla ve internetten sipariş veriyoruz.Burdaki püf nokta bize parekende satış yapar gibi müşteri diyaloğu içerisinde oldukları için bu işi profesyonellikle yapıyorlar.
    Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabiliceğimiz bir yer benim şahsi görüşüm.

erendiz çetiner ve Furkan Yavuz bunu beğendi.
  8. Emre Yıldız

Emre Yıldız Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bende ordan birkaç urun almayı dusunuyorum bugun fakat sıtedekı fıyat sorduğum diğer yerlerden pahalı telefonda pazarlık yaparlarmı nakıt alacağımda.

9. Furkan Yavuz

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    buradan erdoğanlar bisiklete teşekkürlerimi ileteyim dün 47 euro luk 6 parça ürünü nakit aldım ve bugün öğlende hepsini de taktım nakit ödediğim tutar 83 tl. buyrun hesabınızı yapın göreceksiniz 1 euro bugün 1,96644817 tl ye tekabül ediyor...havale ücreti falan herşey dahil. yorumu sizlere bırakıyorum. ayrıca erdoğanların özel indirimli ürünleri de oluyor...

Emre Yıldız bunu beğendi.
  10. Niyazi ALTUN

Niyazi ALTUN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Tabi ki yapılır, sitelerdeki internet fiyatları bütün sitelerde uçuk rakamlar gerçekten.Hepsini arayıp nakit indirimi havale fiyatı sormakta fayda var diyorum.Toplu alımlarda da indirim yapılır.

Emre Yıldız ve Furkan Yavuz bunu beğendi.
  11. ömürcan güler

ömürcan güler Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben bir Sedona 261 alacağım ama daha önce hiç internetten alışveriş yapmadım. Bursa'da oturuyorum ama Bursa'da fazla bisiklet alacağım yer yok işin açıkçası.Ankara'da Erdoğanlar Bisiklet'in çok methedildiğini duydum.Ama internetten alışverişe hiç güvenmiyorum diyebilirim. Görmeden almak istemiyorum pek fazla. Fikirlerinize danışmak istedim. Şimdiden Teşekkürler!..

http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/product_info.php?cPath=24_264&products_id=2619

Ferhat Şener bunu beğendi.
  12. sencer sezer

sencer sezer Aktif Üye

Seviye:
    Bencede görmeden alma kadro boyunu falan dersin

13. orkun tulu

orkun tulu Forum Demirbaşı

Seviye:
    erdoğanlarla ilgili bir sıkıntı yaşamazsın sen bisikleti beyen yeter

14. barracuda1653

barracuda1653 Aktif Üye

Adı:
    oğuzhan saykın
    Seviye:
    ben
    aldım
    yemıo
    amoeba
    kadro
    sıkıntı
    olmaz
    lutfu beyden

15. Ferhat Şener

Ferhat Şener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Erdoğanlar bisikletten internet üzerinden güvenle alabilirsin...

Verdiğin sipariş 2 gün içinde elinde olmuş oluyor.Sadece siparişi vermeden önce aramanızı tavsıye ederim stokta var gözüküp bazen ellerinde olmayabiliyor.Eger yoksa sıparıs verdıklerı için 1 haftayı bulabilir ürünün size gelmesi;)

Ama bisikleti almadan önce göremiyeceğin için iyi bir araştırma yap derim;)

16. barış gül

barış gül Üye

Seviye:
    Bende bisikletimi geçen yıl erdoğanlar bisikletten almıştım. 1-2 gün içersinde Bursa Orhangaziye ulaşmıştı. Ayrıca Bursa da aydın bisiklete bakabilirirsin. Yalova yolu üzerinde. İnternet adresi: http://www.aydinmotobike.com

17. barış gül

barış gül Üye

Seviye:
    Yalnış hatırlamışım; ben Efor bisikletten (İstanbul) almıştım.

18. erdem öncel

erdem öncel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    ben de erdoğanlar bisikletten internet üzerinden alışveriş yaptım.

ancak bisiklet alacaksınız ilkönce bacak içi ölçünüzü ölçün size uygun kadro boyunu tespit edin. böylelikle ellerinde sizin boyunuza uygun bir bisiklet olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

19. Seko11

Seko11 Yeni Üye

Seviye:
    cook haklı

20. byyurt

byyurt Aktif Üye

Seviye:
    ben yıllardır bisikletle ilgili bütün alışverişlerimi erdoğanlardan yaparım son olarak bir hafta öncede forma ve şort aldım bir günde teslim ediliyor,ödeme konusuna gelince hiç zorluk çıkartmıyorlar bazı kriterleri uygulamaları konusundada kendilerine hak veriyorum orası bir ticarethane orayı ayakta tutup devam ettirebilmek için bazı prensiplerin olması şart.

bisiklet forumda erdoğanlar bisikletin temsilcisi olsa daha da güzel olur.

lütfü beye her aradığımızda bıkmadan usanmadan sorularımıza en ince ayrıntısına kadar verdiği yanıtlar için ayrıca teşekkür ederim.