Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Erdoğanlar Bisiklet'e yakışmayan davranış!

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Kerem Mercan tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Kerem Mercan

Kerem Mercan Kıdemli Üye

Seviye:
    Erdoğanlar bisikletten alamadığım sram x3 attırıcı ile ilgili sizleri de bilgilendirmek isterim arkadaşlar... Salı günü havalesini yapmama rağmen ürün hala Ankaradan elime ulaşamadı ki komik olan bir gün öncesinde sipariş verip Antalya dan ertesi sabah başka bir ürün elime ulaştı :) Erdoğanlar bisiklet ile olan telefon görüşmemiz de ürünün ellerinde olmadığını istanbuldan onlara geliceğini daha sonra bana akrgolayacaklarını sölediler saçmalıklar burada başladı zaten ben İstanbuldayım buradan Ankaraya gidecek oradan tekrar İstanbula :)... Ürünün stoklarında yoksa neden sitelerinde stokta var ve satışa açık durum da olduğunu dile getirdiğim taktirde ise ''siteyi düzenlemeyi unutmuşuz nekadar abarttınız altı üstü ön attırıcı ilaç değil'' şeklinde bir cevap aldım peki ama ya ilaç olsaydı beklediğimiz :)

Lafı çok uzatmak istemiorum beklemediğim bir fazlası ile saçma bir gecikme ve sipariş verdikten sonra stokta olmadını farketmeleri ayrıca telefondaki konusmaları...

bişi alıcaksanız istanbuldan alın derim stoklarda olmayabilio farkedilemeye bilio sonra ilaç gibi gelior buda size :D

2. Mehmet Ser

Mehmet Ser Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben bisikletimi erdoğanlardan aldım. İstanbulda ikametgah ediyorum fakat tlfn görüşmesi ile bisiklet aldım dikkatinizi çekerim. Memnunum. Sizde çok hassassınız galiba Alışveriş işinde.

3. Tolga Yücel

Tolga Yücel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Geçmiş olsun karışık bir durum olmuş,erdoğanlardan ben alışveriş yapmıştım memnunda kaldım ertesi günün sabahı kargo kapıdaydı,aramak gerekiyor bayii yi.. Ben aramıştım stoklarımızda mevcut paranızı yatırın hemen kargoluyorum demişlerdi,iyi forumlar

Enis AYKUŞ, Ferhat Şener ve Birdy bunu beğendi.
  4. Kerem Mercan

Kerem Mercan Kıdemli Üye

Seviye:
    evet hassasım peki sorarım size bisikletiniz elinize size verilen tarihten geç ulaşsaydı ve siz ödemeyi yaptıktan sonra size stokta kalmamış biraz bekleticez deseydiniz ama sitelerin de olsaydı ve telefon da aldığınız ilaç değil abartmayın göndericez gibi ters konussalar dı siz ne düşünürdünüz ?...

5. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    Aynen geçmiş yıllardan bir sorun olmuştu ve bir hafta ürün bana temin edilememiş, beklemiştim. İnternette stokta olan ürün için stoktakalmamış dendi ve bir hafta oyalandım. Stoktan tükenme durumu içinse söylenilen aynı gün benim dışımda birisinin daha bu ürünü almış olmasıymış. En azından söylenen buydu... O yüzden artık çok istisna forumdan ve ikinci el sitelerinden denk gelmedikçe "ebay"den alışveriş yapıyorum.

Deniz ve Enis AYKUŞ bunu beğendi.
  6. Kerem Mercan

Kerem Mercan Kıdemli Üye

Seviye:
    buna benzer tek sorun yaşayan ben olmadığıma sevindim ve ben kendilerine mail attım gerekli sorunu ben bir şekilde farklı yoldan paylaşıcam dile getiricem dedim ona nazaran evimi arayıp tes konustular zaten sanırım insanların hatalarını dile getirmek yada popüler olduklarının etkisinin azalıcaklarından korkmaları onlar için sorun oluyor :)

7. cemsevin

cemsevin Üye

Seviye:
    Müşteri her zaman haklidir .

Enis AYKUŞ ve serkan hilal bunu beğendi.
  8. Kerem Mercan

Kerem Mercan Kıdemli Üye

Seviye:
    aslına bakarsanız bayii hiç aramaya gerek yok sonuçta internet üzerinden satış yapıyorsa ve stokta var gözüküyorsa ürün listesinde de o ürün varsa tekrar stok da var mı die aranmaz...

Deniz ve serkan hilal bunu beğendi.
  9. Kerem Mercan

Kerem Mercan Kıdemli Üye

Seviye:
    teşekkür ederim cem bey keşke bunu çook büyük bir firma çok popüler bir firma en iyi firma da bilse ;)

serkan hilal bunu beğendi.
  10. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Erdoğanlardan ben de bir ürün almıştım, öğleden sonra verdiğim sipariş ertesi gün bana ulaşmıştı, açıkçası şaşırmıştım.
    Talihsiz bir durum yaşamışsınız, telafi edilebilir bir durummuş ama telefonda verdikleri cevap hoş olmamış.

11. Mehmet Ser

Mehmet Ser Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben o durumla karşılaşmadığım için hazır cvb veremem.

12. Kerem Mercan

Kerem Mercan Kıdemli Üye

Seviye:
    telefi edebiliceğinizi düşünüyorum zaten bu durumu ve telafi etmenizi isterim diye dile getirdim kendilerine ama nedense hiç oralı olmadılar hatta sram sticker istedim bakarım varsa koyarız gibi rahat bir cevap verdiler :)

13. Kerem Mercan

Kerem Mercan Kıdemli Üye

Seviye:
    işte belki de o durumla karşılaşmadığınız için beni anlayamıyorsunuzdur :)

Alizee, serkan hilal ve Mehmet Ser bunu beğendi.
  14. emektar

emektar Aktif Üye

Seviye:
    bisiklette sezon açıldı herkes çok yoğun bu tür aksilikler olur arkadaşım. bıraz daha sabret gelir elbet her ne kadar haklı olsan da kendini burda kötü lanse ediyorsun....

müşteri her zaman haklıdır.

Ali Emrah AYYILDIZ ve Mehmet Ser bunu beğendi.
  15. Cem Kılınç

Cem Kılınç Kıdemli Üye

Seviye:
    malesef bu stok sorunu bütün sitelerde var.
    ben de tecrübelirimden yola çıkarak her siparişimden önce ya maille ya da telefonla bilgi alırım ve sonra alışverişi gerçekleştiririm.

fazla canını sıkma bu tür sorunlar her zaman olabilir.

koray_can bunu beğendi.
  16. Alper Yıldırım

Alper Yıldırım Forum Bağımlısı

Seviye:
    Erdoğanlardan aldım bisikletimi pek ters bir tutum ile karşılaşmadım şu ana kadar. Dediğiniz sözleri biraz haksız buldum bunun yanında stok bilgisinin yanlış olması bana görede tepki verilecek fakat büyütülmeyecek birşey. insanlık hali bu tarz şeyler olabiliyor, hepimiz için geçerli tabiki bu.
    Fakat dediğim gibi ilaç mı bu neden abartıyorsunuz denmesini Lütfü abiye yakıştıramadığımı da söylemem gerekir.

17. Alper Yıldırım

Alper Yıldırım Forum Bağımlısı

Seviye:
    Birde stok durumu bildiğim kadarı ile el ile giriliyor yani büyük online alışveriş siteleri gibi bir sisteme bağlı değil.

18. Kerem Mercan

Kerem Mercan Kıdemli Üye

Seviye:
    kendimi kötü lanse ettiğimi düşünmüyorum açıkcası sadece sorunumu dile getiriyorum ve abartı olarak algılanmasın bu lütfen... Herkez erdoğanlar en iyisi erdoğanlar ucuz vs gibi cümleler kuruyor ama erdoğanlar da hatasız değil benim tek istedğim kendilerinin de diğer bisiklet severlerin de bu durumu görmelerini istemem :)

serkan hilal bunu beğendi.
  19. Kerem Mercan

Kerem Mercan Kıdemli Üye

Seviye:
    sonuç olarak online satış yapıyorsa buna dikkat edilmesi gerek..

20. Gokhan Arikan

Gokhan Arikan Aktif Üye

Seviye:
    Birkaç ay önce sipariş vermeyi bıraktım oradan.Saçma sapan kargo hataları yapıyorlardı ,yeter artık dedim.Hatalarını telafi ettiler ama geç oldu.Bir daha da işim olmaz ,sitelerine bile girmem.
    Senin duruma gelelim kardeşim.Daha önce böyle hatalarında ,ellerinde o ürün yoksa bir model üstünü yollarlardı.Yani size X.5 yollamaları gerekiyordu.Düşük bütçeli satıcı olduğunuzu düşündüler demek.Ona göre davranmışlar.Erdoğanlar daha çok kaybeder böyle giderse.
    Tabi senin de hatan var ,ellerinde var mı yok mu diye telefon edebilirdin.Ya da mail atabilirdin.İnsanlık hali ,sezon açıldı ,bu ara hem stoklarını hem sitelerini güncel tutma işi çok zor.
    Umarım en kısa zamanda çözersin sıkıntını.Geçmiş olsun.
    Selamlar

Ali_Rıza ve Cem Kılınç bunu beğendi.