Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Erdoğanlar Bisiklet'e Teşekkürler...

Konu, 'Teşekkürüm Var!' kısmında Mehmet Altuğ tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Altuğ

Mehmet Altuğ surrender.to.music

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bundan yaklaşık 1 sene önce, Erdoğanlar Bisiklet'ten bir çift Scott Oxyd tubeless lastik satın almıştım. Geçtiğimiz hafta Pazar günü çıktığım bir turda, ön lastikte iki noktada balon oluştuğunu farkettim, aşağıdaki resimde görebileceğiniz üzere. Turu, biraz da tedirgin bir şekilde tamamlayabildim.

Pazartesi günü durumu Erdoğanlar Bisiklet'e telefonla ilettim, çektiğim fotoğrafları ve ürün faturasını da eposta ile gönderdim. Telefonda görüştüğüm Mehmet bey sağolsun çok yakından ilgilendi, fotoğrafları derhal dağıtıcı firmayla paylaşacağını ve değişim talep edeceğini iletti bana. Bu konuşmamızdan 2-3 saat kadar sonra bana eposta ile değişim yapılacağını ve lastiği onlara geri göndermem gerektiğini yazdı. Bu kadar hızlı sonuç alabilmemize hem sevindim, hem de şaşırdım açıkçası.

Ertesi gün sorunlu lastiği Erdoğanlar'a gönderdim, yeni lastiğim de iki gün sonra elimdeydi; bana kargo ücreti dahi ödetmediler.

Buradan Erdoğanlar Bisiklet'e, firma sorumlusu Mehmet beye ve firma sahibi Lütfü beye teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Gerek yedek parça, gerekse de aksesuar alışverişlerimde ilk tercihim olma sebebini boşa çıkarmadılar ve sattıkları ürünün arkasında durma dirayetini gösterdiler.

Müşterisini oyalamadan, eziyet çektirmeden, hızlı ve zahmetsiz bir şekilde çözüm üreten ve müşterisini yarı yolda bırakmayan Erdoğanlar Bisiklet'e tekrar teşekkürler...

[​IMG] [​IMG]

2. dodobir

dodobir Kıdemli Üye

Adı:
    Kerem
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Kendilerinden iki kere alisveris gerceklestirdim. Ikisinde de cok memnun kaldim. Hatta ikinci alisverisimde aras kargo ile ilgili gecikme yasandi, bunu bildirdim ve kendileri aninda durumu kargo sirketine ilettiklerini bildirdiler. Kisacasi guvenilir, hizli ve ilgili bir isletme kendileri.

3. pilot

pilot Forum Demirbaşı

Adı:
    mehmet coşkun uzak
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    iyi ama pahalı satıyor.

4. massaget

massaget Bisikletkolik

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Gerçekten pahalı acaba neden? yüzde 50 indirimli dediği ürünün indirimli fiyatı bile başka bir yerde gördüğüm aynı ürünün fiyatından fazla...

5. deathsidestory

deathsidestory memnuniyetsiz.

Adı:
    Cem
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    bazı ürünlerde pahalı kalabiliyorken, bazı ürünlerde gayet makul fiyatları var. lastik alacaksanız hiç bakmayın misal, ama ruble, aynakol falan alacaksanız yurtdışıyla hemen hemen kafa kafaya geliyor ve yurtiçindeki bir çok firmadan da daha uygun. kargo maliyeti ve bankaların kurdan geçirmeleri derken 30 - 40 lira daha ucuza gelecek diye sipariş ettiğim ürün, 5-10 lira daha pahalıya geldi yurtdışından. ben şimdi iki bisiklet topluyorum, bir tanesinin vites ve fren sistemlerinin neredeyse tamamını erdoğanlar'dan aldım. diğerinin siparişlerini de muhtemelen öyle yapacağım. dolayısıyla erdoğanlar bazı ürünlerde yüksek kalsa da geneli itibariyle türkiyedeki en ideal satış rakamlarını verebilen firma.

ahmetaldag ve bilalfidanboy bunu beğendi.
  6. medetkerem

medetkerem Aktif Üye

Seviye:
    erdoğanlardaki stok bilgileri güncel mi ? mesela aradığım bazı şeylei erdoğanlarda yurt dışından bile daha ucuza bulabiliyorum. ama bir kuşku var içimde. sanki sipariş etsem sıkıntı çıkacakmış gibi geliyor

7. hlksnrr

hlksnrr Forum Demirbaşı

Adı:
    Haluk ŞENER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bende Sram vites kollarını yenilerken en uygun Erdoğanlar Bisiklette bulmuştum gayet düzgün bir şekilde paketlenmiş bir şekilde geldi.

Ayrıca vites kolları orjinal kutusunda tertemiz gelmişti.

8. Türka¥

Türka¥ Onursal Üye

Adı:
    türkay
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    muhtemelen onlar da lastiklerin üreticisiyle yada toptancısıyla bağlantı kurup değişim istemişlerdir, oradan gelen olumlu yanıta göre size dönmüşlerdir.. yine de ilgilenmeleri güzel tabi ;)

9. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Stok bilgileri güncel ;)

medetkerem bunu beğendi.
  10. aeneskral

aeneskral Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!

Adı:
    Abdulkadir Enes KIRAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    daha önce teşekkürleri mi sunmuştum baktım başlık güncel dedim farklı bir memnuniyetini arz edeyim bu vesileyle sizlere de bir sorum olacak.
    erdoğanlar'dan yaklaşık 8 ay önce aldığım bin km geçkin sigma sayacımda bir arıza meydana geldi. cihazda çalışmayan aksam yok sadece anlık km'de tutarsızlık oluyor. yani randımanlı çalışmıyor. bir bakıyorum sıkıntısız normal sayıyor bir bakıyorum saymayı bırakmış ekranda 0.0 yazıyor. sanki duruyormuşum gibi. halbuki hareket halindeyim. dedim belki bir yardımları olur veyahut benim yapamadığım bir işlem vardır o sebepten kafasına göre çalışmıyordur diye hasılı lütfü bey çıktı telefona. durumu anlattım. anlık km sayacının kafasına göre çalıştığından bahsettim. bana birkaç yöntem aktardı. pili yenilemek gibi, cihaz ile alıcının yakınlık mesafesini tekrardan ayarlamak gibi. bende dediklerini yaptım fakat fark eden bir şey olmadı maalesef. sonra tekrar aradım. bana aktardıklarını uyguladığımı fakat yine aynı sonuçla karşılaştığımı söyledim. bana söylediği ilk cümle şu oldu:
    "hemen gönderin bize yenisiyle değiştirelim".
    şaşırmadım desem yalan olur. sonuçta ürün sekiz aydır bende bin km aşkın kullanmışım. benim aramamdaki sebep farklı bir yöntem söyleme ihtimalleriydi. yenisini vermek olarak bana çözüm sundular. allah razı olsun diyorum kendilerinden. bir ihtiyaç durumunda ilk onların sitelerine bakıyorum. soranları gönül rahatlığıyla yönlendiriyorum. tekrar tekrar teşekkürlerimi arz ediyorum. yalnız ben daha ürünü göndermedim. çünkü 1150 km oldu sayacım. yenisini almak istemiyorum açıkçası. sıfırlanacak haliyle km ve ben bunu istemiyorum.
    hazır konu açılmışken sizler ne dersiniz. böyle bir şey başına gelen oldu mu. buna bir çözüm bulabilir miyiz. tıkır tıkır çalışan sigma bc 16.12 sts modeli sayacım bir ay öncesine kadar anlık km bozuldu. bozuldu derken yukarıda da anlattığım kafasına göre isterse sayıyor isterse saymıyor. ürünü değiştirmeden bu sıkıntıyı nasıl halledebilirim. bu arada belirteyim ürün hiç ıslak zeminde kullanılmadı. yağmur-çamur görmedi darbe almadı, düşmedi.

11. Ardaa

Ardaa Kıdemli Üye

Adı:
    Arda
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Aman yanlış anlaşılmasın da şöyle topikler sırf reklam için açılıyor gibime geliyor. Biri çıkıyor sürekli ve teşekkür ederken o mağazanın tuğlasını döşeyen ameleye kadar herkesin ismini verip teşekkür falan ediyor ya..

Sözüm meclisten dışarı bu konu sadece denk geldi yazmak için. Erdoğanlardan bende alışveriş yapıyorum gayet memnunum servislerinden :harika:

12. Savaş Uzun

Savaş Uzun Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Adamlara helal olsun valla hem stok bilgisi daha bir kere sorun yaşamadım, hemde bir çok yere göre bazı parçalar daha ucuz evet pahalı olan ürünlerde var ama o kadarda olsun yahu dedirtiyor insan bu gün sipariş ver yarın elinde...

13. ahmetaldag

ahmetaldag Aktif Üye

Seviye:
    Sorun yaşamayacağınız Türkiye de ki tek satıcı.Arkadaşımı götürüp 4bin liralık bisiklet aldırıdım.Bir kaç gün sonra jant da küçük bir iz gördük.Daha 10km bile yapmamıştı.Aşırı takıntılı bir olduğundan gidip gösterelim dedim.Mehmet bey kardeşim hiç sektirmeden değişim yaptı.Başka bir yer olsa hemen kullanıcı hatası deyip her türlü edepsizliği yapardı.
    Stok durumu da kesinlikle günceldir.Lütfi abi ile bir sohbetimde stoklarının bedeleni söylediğinde gözlerim büyüdü :) Sadece o mağazalarının olmadığını ve stoksuz çalışıldığında bu piyasa da başarılı olunamayacağını söylemişti.
    Bazı ürünleri diğer yerlere göre biraz pahalı olabilir ama her zaman ürününün arkasında duruyorlar ve kesinlikle müşterisini mağdur etmiyorlar.Orayı keşfedene kadar bir çok kez mağdur oldum.
    Ayrıca Ahmet abi de mükemmel bir usta.Kusursuz iş yaptığını söyleyebilirim.

dodobir bunu beğendi.
  14. dodobir

dodobir Kıdemli Üye

Adı:
    Kerem
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Aynen katiliyorum. Biraz daha ucuz diye paramla rezil olacagima kendilerine gerekirse biraz daha fazla odeme yapar ama insan muamelesi gorurum. Ki fiyatlari genelde soylendigi gibi gayet makul.

ahmetaldag bunu beğendi.
  15. ziyainal

ziyainal Forum Demirbaşı

Adı:
    Ziya
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    daha yakın zmaanda erdoğanlar bisikleti yerden yere vuruyorduk burda şimdi teşekkür ediyoruz esnaflık zor meslek bende erdoğanlardan alışveriş yaptım bi sorun çıkmadı demek ki bazen kötü olaylar olabiliyor keşke hiç olmasalar ama ürün ile ilgilenmeleri güzel umarım bu davranışlarını sürekli hale getirirler

16. pilot

pilot Forum Demirbaşı

Adı:
    mehmet coşkun uzak
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    evet ben de ilk önce erdoğanlara bakıyorum. makul bir fiyat farkı olsa hoş karşılayıp sipariş vermek istiyorum amma velakin...

17. Kuzey Ege

Kuzey Ege Single Speed

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ben de severim kendilerini. Hatta gecenlerde dunyanin dort bir yanindaki sitelerde arayip da bulamadigim gobek setini orada buldum ve aldim. Hem de acayip iyi fiyata. Iyidir erdoganlar. Uzmez musteriyi.

18. deathsidestory

deathsidestory memnuniyetsiz.

Adı:
    Cem
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Erdoğanlar bisikletten yaklaşık 4-5 ay önce vites grubu parçalarını almıştım. Dikkatsizliğim ve bilgisizliğimin de etkisiyle orta aktarıcıyı yanlış almışım. Bisikleti yeni toparlamaya başladığım için bunu fark etmem 4-5 ay sürdü :) Utana sıkıla durumu kendilerine bildiren bir mail attım ve çok olumlu bir şekilde ürünün tekrar satılabilmesini engelleyecek bir durumu yoksa yenisiyle değiştirebileceklerini ilettiler. Ürünü sadece kutusundan çıkarttığım için görsel anlamda hiçbir sorun olmadığından ürünü yolladım ve hemen değişimini yaparak yenisini gönderdiler.

Şahsen değişimini yapmasalar anlardım. Aradan uzun zaman geçmişti. Birçok yer böyle bir durumda ürünü kontrol amacıyla bile kabul etmezdi diye düşünüyorum. Ancak kendileri oldukça kibar ve yapıcı bir şekilde yaklaşarak benden kaynaklanan bir sorunu çözüme ulaştırdılar.

Bu yaklaşımlarından dolayı kendilerine bir de buradan teşekkür ediyorum.