Erdek Triathlonu

Merih Demirkol

Aktif Üye
Tepki
43
Bu hafta sonu ( 4-5 Ağustos ) tarihlerinden federasyonun programı dahilinde bulunan Erdek Triathlonu Balıkesir' in Erdek ilçesinde gerçekleştirilecek...

Son başvuru tarihi 1 AĞUSTOS 2012

Triathlona katılan yahut katılmayı düşünen sporcularla ya da ben sadece izlerim arkadaş diyen tüm bisiklet severlerle tanışmak ve de buluşmak isteriz...
Bizler Bandırma' da ki bisiklet severler olarak Allah bir mâni vermediği sürece 7-8 arkadaş orada olacağız tanışmak ve de görüşmek isteriz...

İstanbul' dan gelmek isteyenler için İDO' nun tarifeli seferlerini kullanarak Bandırma' ya gelebilir oradan da Erdek' e kadar pedallayabilir ( 22 km )
Çevre illerden gelmek isteyenler için Erdek otogarına kadar otobüs seferleri bulunmaktadır...

Bu da federasyon sitesinde ki link [ (link) ]

Herkese bol pedallı günler...

• Beğen
Tepkiler: MDT ve Okan Örs
Scudo

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Bilgi için teşekkürler,
Bende yarın Erdek'e gideceğim(tatil için:)Parkurda oldukça iyiymiş.Sabah çay bahçelerinin hemen önünden zeytinli adaya yüzüş ,bisiklet için de Cumhuriyet meydanından kamplara giden yoldan geri dönüş.Erdek çıkışındaki murat bayırı orta sertlikte fena olmayan bir kısa tırmanış.Buradan takip keyifli olabilir.Bir düşünüp kara veririm artık.

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Ailecek(kızım esim ve annem 7den 70e) bisiklet kısmı için murat bayırının tepesinde aldığımız koli sularla yerimizi aldık.32-33 C sıcaklıkta ne bir federasyon yetkilisi ne de sponsor yarışın bu kısmını düşünmemişti.2 kere aracımla su almaya gittim valla:)temiz ama ćok sıcak bir yarış oldu.

• Beğen
Tepkiler: Joyrider

Merih Demirkol

Aktif Üye
Tepki
43
Bizde o bayıra gelmeden önce polislerle tartıştık izin vermediler gidin arka yoldan dolaşın gelin dediler yürüyelim dedik yok olmaz dediler sonra diğer memur tamam gidin dedi...
Triathlonun bisiklet parkuruna daldık bizde MTB ' bisikletlerimizle :D:D:D
En son yanımdan geçen bir PINARELLO vardı çok hoştu :)
Bir de aşağıda kamera varmış sanırım kamera bizide kaydetti ( Kendini bilmez 5 bisikletçi olarak ) :D
En çok sevdiğim ise PEMBE renk TREK marka yarış bisikletiydi :D

Merih Demirkol

Aktif Üye
Tepki
43
@Ferhat Öz

Başlıkta da dünyada tek yazıyor :D

Evet ta kendisiydi :D
Teşekkürler Ferhat Bey :)

Tepki
25
@Okan Örs

o 32 33 derece sıcaklık Benzinlik tarafından bayırı tırmanırken ensede 55 60 derece oldu:D diğer taraftan gelirken daha rahattı ama, murat bayırı start tarafından ve 1.5 km yüzüldükten sonra çıkıldığında orta şiddet gibi gelmedi bize o sıcakta:))

Bu arada çoluk çocuk tam tepede beklediğiniz için tezahurat yaptığınız için sağolun, mutlaka almışızdır elinizden suyunuzu:) zira ben koşu parkurunda kendi suyunu içen bi bayanın elinden aldım:p :D

• Beğen
Tepkiler: Okan Örs

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Gerçekten şartlar çok ama çok zorlayıcıydı...Biz elit yarışı öncesi,20+,30+,40+ ve50+ yarışı sırasında oradaydık,tam tepede.Elitlere maalesef kalamadan, finish kısmını da kızım görsün diye meydana indik.
Merak ettiğim bir şey var.İşin finans kısmı kişiler tarafından mı ya da kulüpler varsa sponsorlar tarafından mı karşılanıyor?
Size başarılar dilerim.
Sağlıcakla...

Merih Demirkol

Aktif Üye
Tepki
43
Okan Bey ben kendi gördüğümü söyleyeyim ama Necati Bey daha iyi bilir :)

Her ikisi de vardı... Sponsorla yarışanda kendi imkanlarıyla yarışanda vardı :)

• Beğen
Tepkiler: Okan Örs

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
5 yıl bandırmada yaşamış biri olarak kapıdağ bisikletçiler için bulunmaz nimettir yokuşları zorlayıcıdır sıcak vurur bi taraftan ama kapıdağın içlerine ormana girdikçe cennette gibi hissedersiniz,bi bisikletçinin bulabileceği herşey vardır kesinlikle gitmemişlere tavsiye ederim özellikle tam tur yaklaşık 120 km çok büyük keyif alacaksınız..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sırf keyfine boş zamanlarda aynı parkuru gezmek lazım. Çok keyif alır insan. Ben Erdek'te okurken hep gezerdim, mükemmel derecede keyifli bir parkur. Herkese tavsiye ederim.

Merih Demirkol

Aktif Üye
Tepki
43
Evet Kapıdağ Marmara Bölgesi' nde yaşayanlar için bulunmaz bir cennet gibi... İçinde her türlü sporu barındıran parkurları ve doğasıyla harika bir yer... Dağ bisikleti kullanan herkese ŞİDDETLE tavsiye edilir :) Hatta gelmeden önce haber verilirse Bandırmalı Bisikletçiler olarak her konuda yardımcı oluruz :)