Erdek Belediyesi Katliamlara Devam Ediyor! (lütfen okuyun ve paylaşın)

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Güney Mertkan tarafından paylaşıldı.

 1. Güney Mertkan

  Güney Mertkan Aktif Üye

  Kayıt:
  25 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  111
  Beğeniler:
  92
  Şehir:
  İstanbul-Avcılar
  Seviye:
  Bu gün Erdek'ten aradı Aysel hanım bizleri. Resimde gördüğünüz can, günlerce AÇ bırakılmış üstüne ZEHİRLENMİŞ bu da yetmemiş üzerine KEZZAP dökülmüş. Acı çekerek can veren bu güzellik melek oldu. Bir çok sokak köpeği açlıktan kemikleri sayılacak durumda, Aysel hanım bir dönerciden aldığı yemeği sokak köpeğine verince dönercinin köpeğe ne veriyorsun lafını duyunca üzüntüsü duyarsız insanımız yüzünden ikiye katlanmış.

  BİTMEDİ!

  Bir kaç saat sonra cesedi şişen köpeğin oradan alınması için Aysel hanım Erdek Belediyesine gidiyor. Zabıta memurlarına köpekğin cesedinin kaldırılması için ricada bulunuyor. 4 zabıta memuru ilgilenmiyor ve konuşmalar ilerledikçe zorbalaşıyor.

  Git istediğin yere şikayet et almıyoruz. Biraz daha burda durursan polis çağırır seni tutuklattırırız memura hakaretten, deniyor. Ardından Aysel hanımı kolundan tuttukları gibi dışarı çıkarıyorlar.

  Erdek belediyesinin yaptığı katliamları hepimiz biliyoruz. Bölge halkının ve yazlıklarına giden insanların belediye başkanının önünden dahi defalarca kovulduğunu ve GİT NEREYE ŞİKAYET EDERSEN ET lafını her seferinde kullandıklarını biliyoruz.

  Artık birileri Erdek Belediyesine dur demeli. Erdek halkından biraz daha hayvanlar konusunda insaniyet diliyoruz.

  LÜTFEN DİYORUZ LÜTFEN İNSAN OLMAK BU KADAR ZOR DEĞİL!!!
   
 2. #2
  Güney Mertkan

  Güney Mertkan Aktif Üye

  Kayıt:
  25 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  111
  Beğeniler:
  92
  Şehir:
  İstanbul-Avcılar
  Seviye:
  Birileri birşeyler yapmalı.