Erciyes üniversitesi

Scudo

Ahmet Teoman ÇON

Aktif Üye
Tepki
68
benm de bayramdan sonra vizeler.. ama görüşürüz yine de inş..
iyi bayramlar arkadaşlar

osman yalçın

Daimi Üye
Tepki
130
Bende kayseri aydınlıkevler lisesindeyim :) Turlarınıza Katılmayı Dilerim
Bisikletim Sedona borla 2010 model

Tepki
14
@zeyfer mir

bizde iki arkadaş bisiklet turlarına gidiyoruz sarımsaklıya ürgübe avanosa niğdeye kadar gittik haber verirseniz bizde gelebiliriz teşekür ederim

halfmanhalfbike

Aktif Üye
Tepki
56
Arkadaşlar havalar soğudu ben bikaç kışlık ekipman aldım onlarla okula gidip geliyorum. bi hafta sonları boş oluyordum ondada işlerim cıktı ocaktada finalllet var. ben pek katılamam muhtemelen. geçenlerde bizde ürgübe gittik eğlenceli oluyor baya. size iyi turlar iyi geziler ins. bide yolda fln bianchi shape kullanan birini gorurseniz recep diye seslenin bensem tanışalım . herkese iyi aksamlar :)

zeyfer mir

Aktif Üye
Tepki
23
@veysel kaptan

buradan takip etmeye çalışın. bende bekliyorum bi toplanabilelim diye...

halfmanhalfbike

Aktif Üye
Tepki
56
arkadaşlar ayın 3unde baslıcak olan final sınavlarında herkese başarılar. ben 2. donem kayseride olmayabilirlm. 2.donem havalarında ısınmasıyla turlar daha zevkli olur size ii eglenceler :) bi erciyese cıkamadım ona yanarım. neyse ins yazın birlikte yaparız :)

Ahmet Teoman ÇON

Aktif Üye
Tepki
68
arkadaşlar Erciyes Üniveerstesi Bisiklet Klübünü yeniden aktifleştiriyoruz, üye topluyorum. Lütfen siz de çevrenizdeki ERÜ'lü arkadaşlarınıza duyurun, üye olmak isteyenler bana özel mesaj atabilirler, facebook profilimden de msj atabilirsiniz.

Lütfen üniverstede bisiklete can vermek için de olabildiğince ERÜ'lü arkadaşlarınıza duyurun..

• Beğen
Tepkiler: halfmanhalfbike

halfmanhalfbike

Aktif Üye
Tepki
56
ahmet kardeşimiz haklı erciyes üniversite olarak geziler falan düzenleriz. okulda medikoda bircok kullanılmayan bisiklet beklemekte. ben bu dönem katılamıyorum. ancak seneye eylulden itibaren gezilere başlayalım derim. o vakte kadar herkes üye olsun veya arkadasına önersin. şöyle güzel bişeyler yapalım :)

zeyfer mir

Aktif Üye
Tepki
23
ben okuldan mezun oldum bi toplanıp bişey yapamadık :D
yinede bişeyler düzenlenirse gelmeye çalışırım...

Tepki
21
biyomedikal müh. 2. sınıf

mavi beyaz salcano ng 650. mühendislik önünde olacak hep bundan sonra :D

ve ilk turum yarın erkilet e.

ilk kazamı da bugun yaptım. belediye sağolsun küçük bi kaç sıyrıklı atlattım allahtan hızlı değildim :) herkese bol pedallamalar.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mehmet Fatih Karakaş
hayırlı olsun :) ve geçmiş olsun :( müh. fakültesinde bisilet sayısı artıyor :) bu yıl baya whistle gördüm, salcanoda olması iyidir :D bende belki gelecek yıl meridamı getiririm :D bende Harita Müh. 1 (İ.Ö) deyim :D

zeyfer mir

Aktif Üye
Tepki
23
@Mehmet Fatih Karakaş

geçmiş olsun.. ne etti belediye bi yaz hele merak ettim :D

Tepki
21
sağ olsun gültepe parkının orda ki kullanılmayan raylar çimenler altında kalmış ben de oradan geçerken ön tekerlerk takıldı ve düştüm. kask ve eldiven iyi iş yaptı cidden. kask olmasa kötü yaralanabilirdim. kalçamda ufak bir morarma var sadece o kadar :)

bu arada ikinci öğretimim ben de.

Bir ara bisikletle bir tur ayarlayalım :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
benim bisiklet memlekette ama okulun bisikletleri varda klübün faal olması gerek yoksa o bisikletleri kullanamıyoruz.Bu arada bugun gördüm bisikletinizi okulda, güzel görünüyordu :) bir tanede whistle 1164 vardı, oda güzel.Bu sene ne kaar tur olur bilmemde seneye iyi şeyler yapmak gerek ve GSİM'ninde destek vermesi gerek.

zeyfer mir

Aktif Üye
Tepki
23
@Mehmet Fatih Karakaş

kask eldiven önemli gerçekten bende ekipmansız binmemeye gayret gösteriyorum.
yaptığın kaza son olur inş. geçmiş olsun yeniden...

tur işine gelince; gördüğüm kadarıyla herkesin bisikleti mtb, benimkisi yol bisikleti. olursa bir tur herhalde eski emektar ile gelmek zorunda kalacam ama olsun :))

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bu arada Kayseride neden GSİM'ye bağlı yada özel bisiklet klubü yok.Ben aralık gibi kayseri GSİM'yi aradım ama bisiklet klubünün olmadığını söylediler.Halbuki kayseride bisiklet halk tarafından yaygın bir şekilde kullanılıyor ve Müthiş bir erciyesi var ki güzel ve zorlu bir parkur olur yarışlar için umarım yarışda organize edilir ;)

Ahmet Teoman ÇON

Aktif Üye
Tepki
68
arkadaslar son msjlari okumadan yaziyosunuz galiba, ben universtenin bisiklet kulubunu kurdum. yonetimi olusturduk bi sonraki hafta fakulte ici antremanlara basliyoruz. buyrun gelin kaydolun. yarin saat 1le 3arasi muhendislikte toplanti yapiyoruz katilabilirsiniz. ekipler belirlencek turlar hakkinda bilgi verilcek, uyelere gorevler verilecek yarinki toplantida is cok yani :)