Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Erciyes üniversitesi

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında recep şahin tarafından paylaşıldı.

1. recep şahin

recep şahin Aktif Üye

Seviye:
    arkadaslar erciyes ünüversitesnde olanları bkliyorum. ben endustri müh. 1.sınıftaym :) henuz bisiklet alma asamasındaym. sizleride bekliyprum :)

2. OzzYMKL

OzzYMKL Forum Demirbaşı

Seviye:
    vay be erciyes üniversitesi başlığı duygulandırdı beni.

3. recep şahin

recep şahin Aktif Üye

Seviye:
    ama kmse yok dmkki. bisiklet klubude varmıs ama aktif degilms :(

Hüseyin Muhammed ATALAY bunu beğendi.
  4. Harun Zafer Ertürk

Harun Zafer Ertürk Yeni Üye

Seviye:
    Evet aktif değil ama bisiklete binen var sürekli :d Kışın benim dışımda kimse gelmiyordu ama mühendislik fakültesine fakat artık 6-7 tane görüyorum.İrtibat kuralım birbirimizle Ben çevre müh 3. Sınıfdayım.Bisiklet trek 3700 genelde müh. fakültesinin önündeki göbekte görürsün bisikleti en kısa zaman da tanışmak dileğiyle....

5. recep şahin

recep şahin Aktif Üye

Seviye:
    evet goruyorum hep onu siyah. yanlız bnm bisiklet alma olayım ertelendi o yuzden kaldı işte. bu yaz yurtdısna gidicem ordan alıcam ins. tanısalmda faydalarımz olur birbirimze . :)

6. mgazi

mgazi Yeni Üye

Seviye:
    Gün itibarı ile bende artık bir bisiklet sahibiyim. Bisikletim Gri-Siyah Salcano Ng 650. Beni de ara sıra mühendislik fakültesinde görebilirsiniz. Sınavlar sonrası üniversite öğrencileri arasında basit parkurlu geziler düzenleyelim isterseniz.

7. recep şahin

recep şahin Aktif Üye

Seviye:
    ya harika olurda ama bnde bisiklet hala yok iste. su ay sonu olmadı alayım ya bsyler. cok sıkıldım. sen kac paraya aldın?

8. mgazi

mgazi Yeni Üye

Seviye:
    365 liraya aldım ve şimdilik memnunum. Eğer yeni başlıyorsan benim gibi, sende bütçeni zorlama bence. Bende bu forumda sordum hangi bisikleti alsam uygun olur diye ağzını açan 500-600 Tl den açıyor o da benim bütçemi aşıyordu. Forumda çok araştırdım eğer 300-400 Tl aralığında birşey alacaksan bu modeli öneririm. Hatta istersen aldığım yeri de söyleyeyim salcanonun birçok modeli vardı orada.

9. recep şahin

recep şahin Aktif Üye

Seviye:
    olur ya hatta ii olur. nerden aldın?

10. mgazi

mgazi Yeni Üye

Seviye:
    http://maps.google.com/?ie=UTF8&t=h&ll=38.720165,35.480695&spn=0.002361,0.004823&z=18

Bu verdiğim linkte, Sağ üst köşede gözüken kavşak düvenönü. Düvenönden eski otogara doğru giderken, düvenönünde ki tranvay durağının karşısında ara sokakta (haritadaki tekden hastanesinin arkasında ki otel sk. değil onun arkasında ki sokakta) bir sürü bisikletçi var. Orada Hüner Galeria diye bir yer var, salcano bayisi, ben buradan aldım. Onun çevresinde bir kaç tane daha bisikletçi ve bisiklet tamircisi var. Oralardan cebine uygun birşey bulabilirsin. Ayrıca bu dediğim yer kredi kartına taksit de yapıyor. Taksitli aldım zaten ben. Bisikleti aldığında sana tavsiyem direksiyon vidalarını iyice sıktır, fren vidalarını iyice sıktır ve vitesler geçiyormu diye kontrol et yoksa benim gibi bisikleti aldıktan sonra 2 kere daha bisikletçiye gitmek durumunda kalabilirsin:) Ha ayrıca bisikleti de 360 liraya aldım. İnşallah cebine ve gönlüne uygun bir bisiklet bulabilirsin.

11. recep şahin

recep şahin Aktif Üye

Seviye:
    hmm evet oraları biliyorum. vizeler bitti ya eve geldim konyaya. abimde araştırmıs bsylr. scott p5 yada sub30 la ilgilenms iste. banada git bak alalım dedi nsl sevndm anlatama :D . alırsakda kayseri goturmeme izin verir ins :D

12. recep şahin

recep şahin Aktif Üye

Seviye:
    arkadaslar bianchi shape aldım. ins muhendisligin onunde benim bisikletide gorursrunz bndan sora. aktivite onerilerine açıgım. :D

13. mgazi

mgazi Yeni Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız binersin inşallah. Valla uzun bir süreden sonra hafta sonraları dağ yürüyüşlerine başladım. Gittiğim her yerde bisiklet sürebileceğim bir parkur arıyorum fakat parkurlar gerçekten çok zor bisiklet sürüşü için. Sizleri bilmiyorum ama ben bu işte çok acemiyim ve hiç antremanım yok. Eğer rahat tamamlanabilecek bir parkur olursa ben seve seve gelirim.

recep şahin bunu beğendi.
  14. recep şahin

recep şahin Aktif Üye

Seviye:
    bnm bsiklet yol bisikleti. eger dag parkuru kastediosan braz zor katılırım. ama gezilere varım. antreman eksigi bndede var. onuda gunluk surusle bide forumda msjlarla nsl oldugunu ogrenp yapmayı planlıorm.

15. Tolga TEVKE

Tolga TEVKE Yeni Üye

Seviye:
    nasıl memnun musun shape den ?? bende alcamda

recep şahin bunu beğendi.
  16. recep şahin

recep şahin Aktif Üye

Seviye:
    yol kullanışı için çok iyi bence. gayet atak. amortisör olmaması yoldaki kucuk cıkıntıları felan hissetmene sebep oluyor. ama ben cok memnunum. tavsiye ederm. merak ettiğin bişey varsa başka elimden geldiği kadar yardımcı olurum :)

17. alptuğ altındiş

alptuğ altındiş Yeni Üye

Seviye:
    arkadaslar bende turlara katılabılırım gıant xtc bısıkletım var lıse 3.sınıf oğrencısıyım necdet tas als guzel bı tur organızasyonu olusturabılırsek ıyı olur alp_in_93@hotmail.com adresınden haberlesebılırız

18. recep şahin

recep şahin Aktif Üye

Seviye:
    insallah ya . okullar bi acılsın malum biz kayseride degiliz. bide bende yeni bi dag bisikleti dusunuyorum. bi arkadasımlada hem balık tutmaya hemde kampa bisikletlerle gitmeyi planlıyoruz. okullar acılsın hayırlısıysa gideriz :)

19. recep şahin

recep şahin Aktif Üye

Seviye:
    ee arkadaslar kimseden ses çıkmıyor. hiç mi yeni kazanan yok biim okulu :)

20. zeyfer mir

zeyfer mir Aktif Üye

Seviye:
    fen fakültesi fizik öğrencisi.
    sonunda buldum kayseriden birazcık faal arkadaşlar.
    küçük tur fikri güzel bende katılabilirim...