Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Epicon X1 vs RLD ?

Konu, 'Süspansiyon' kısmında BF Okuru_ tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    X1 olan model epiconun 2012 modeli diğeri kaç model bilmiyorum bu sitede rld kalmamış görünüyor ama diğer sitelerdede aynı fiyat.Aralarında 50$ dolar fark var.Fakat sitedeki x1 epiconun hangi modeli bilmiyorum, çünkü suntourun sitesinde bir sürü modeli var.Gördüğüm kadarıyla x1 biraz daha hafif, sizce 50$ dolar fark verilir mi?
    X1 modeli 300$ http://www.muratoglubisiklet.com/suntour-x1-epicon-masa--u
    RLD modeli 250$ http://www.muratoglubisiklet.com/suntour-epicon-rld-disk-siyah--u#Urun_Aciklamasi

2. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba batuhan galiba x1 modeli konik şaft borulu kadrona uymayabılır goruntu ıtıbarıyle daha guzel detaylarını yazmamıslar pek bılgı yok ama sahsen ben maddı sıkıntım yoksa x1 modelını alırdım

BF Okuru_ bunu beğendi.
  3. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    kadrom merida tfs 100 d(2010 model) ama bisikletim ve kullanma klavuzu memlekette.Aslında ekonomik yönden sıkıntım var bu yüzden eğer bulabilirsem ikinci el epicon rld alcam, x1 de görünce sorayım dedim belki benim işime yarar belki ilerde başka bir arakadaşın işine yarar bu bilgiler :)

4. Derviş Özcan

Derviş Özcan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    kardeş o fiyata 2.el fox ve r7 yada sid bulabilirsin.hemde temiz.

5. atakibrahim

atakibrahim Forum Bağımlısı

Seviye:
    Epicon Rld daha önce kullanmış olarak söyluyorum oldukça güzel çalışan bir maşa, ağırlık konusunda çok takıntınız yok ise çok doğru bir seçim bence...

6. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    şuanki maşam xcm v2(sanırım 2.5 kilo civarı birşey ama emin değilim) sadece bisikleti biraz daha hafifletmek istiyorum o yüzden epicon düşünüyorum, yarışlar için filan gram ağırlığı takan birisi değilim.Yarış için bisikleti kullanmıyorum.

7. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    Rock Shox Reba SL nasıl? forumda gördüm henüz arkadaş bir fiyat çıkarmamış ve isteklere göre parça satışına başlayıp başlamayacağına karar verecekmiş.100 mm travelmiş ve yaklaşık 1550gr civarıymış, yanlış anlamadıysam maşa 2009 modelmiş. Sizce tahmini ne kadardır bu model maşa ve epicona göre nasıl?
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=97927&p=1295316&highlight=#post1295316

8. Derviş Özcan

Derviş Özcan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    reba iyidr iyi.

9. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    malesef arkadaştan bir cevap gelmeyince ve ikinci el ve sıfır epiconda bulamayınca spd ayakkabı ve pedal aldım, artık maşa başka bahara kaldı :) yinede teşekkür ederim herkese yardımları için :)