Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Epİcon havali maŞa seÇİmİ

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Enes nlfr tarafından paylaşıldı.

1. Enes nlfr

Enes nlfr Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    EPICON-X2 mi yoksa EPICON HAVALI MI ?
    evet arkadaşlar arasında fark nedir acaba bilen varmı ?

2. Kir-pi

Kir-pi Biyomedikal Enginar

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Epicon havalı diye bir model görmedim duymadım.Epiconlar zaten havalı yenileri :),Epicon x2 neysede diğerinin modelini bulursan ona göre yorum yapalım :)

3. Enes nlfr

Enes nlfr Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
  4. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    şimdi bakdımda anlamıycak cok fazla bişi yok. normal epikon dediğiniz 2010 model. x2 2012 model. son modeller her masada biraz daha hafifletilmiş biraz daha geliştirilmiş oluyor. aralarında cok fiyat farkı yok ve indirime mağruz kalmıs bence 2012 olanı alın aradaki fiyat sizin icin sorun değil ise. x2 1692 gr. cok güzel agırlık diğeri 1780 gr. bence 45 tl fark 100 gram için ödenir.

5. Kir-pi

Kir-pi Biyomedikal Enginar

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bende x1 RO-R lite ile x2 RL-R lite modeli arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim. X1 daha hafif fakat gidondan kilit yok. X2 gidondan kilitleme var ve renk uyumu bisikletimle daha uyumlu fakat 100gr kadar daha ağır.

6. Metin Güler

Metin Güler Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
  7. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    Yeni konu açıp forumu kirletmek istemediğim için bu konuya yazmak istedim.Bende uzun süredir sınavlardan dolayı piyasayı takip edemiyordum fakat erdoğanlarda epiconda indirim görünce sizlere sorayım dedim.http://www.erdoganlarbisiklet.com/v...tour-sf12-epicon-x2-rl-r-lite-disk-beyaz.html bunu mu alayım yoksa bu paraya daha iyisini bulabilirmiyim?Açıkcası bisiklet hafiflesin diye almak istiyorum :) Jant setleri ucuz olsa önce onu değiştircemde malesef onlar pahalı :D Fakat şöyle birşey var, suntour un sitesinde bu modeli tıklayınca x1 modelinin özellikleri açılıyor ve internette yabancı sitelerde 1720 gr tarzı ağırlık ile 140mm filan diyor.Erdoğanlardaki mi doğru, diğerlerininki mi? Kafam karıştı.Benim bisikleti alırken içinden çıkan merida klavuzunda 100mm yazıyordu amortisör uyumu.TFS 100d(2010)

8. CevdetÖZTÜRK

CevdetÖZTÜRK Aktif Üye

Seviye:
    suntour sitesine güvenme çünkü güncel değil . resimler through axle front hub, katalog lar 2010 dan kalma...